Oplodněné vajíčko se neuhnízdí. Co s tím?

ilcak82
18. dub 2011

Už je to přes rok, co se snažíme o miminko. Asi to znáte, nejdřív to neřešíte, měření teploty, zkoumání hlenu, pročítání diskuzí atd. vám přijde šílené, říkáte si, že ty ostatní "snažilky" jsou hned sesypané z toho, že to pár měsíců nejde a hned se musí družit na nějakých webech. Ale jak čas běží, začínáte přeci jen pokukovat po těch diskuzích, řeknete si, tak si tu teplotu změříte, pak to skončí u barevných tabulek, grafů, měření, zjišťování hlenu, polohy čípku a ze spontánního klidného početí se stává pomalu noční můra. Takže jsem tady a zakládám svoji první diskuzi. Teplotu atd. si zapisuji už 12 cyklů, jak to tak pozoruji a co si zpětně uvědomuji, že alespoň v polovině z těchto cyklů se mi stává toto: cca 6. den po ovulaci se dostaví slabé špinění, které trvá 2-3 dny, někdy až do menstruace, usuzovala bych na to, že se jedná o uhnizďování vajíčka (i teploty by odpovídaly). Pokaždé se ale dostaví menstruace, která přijde dřív a je mnohem bolestivější. Máte někdo podobnou zkušenost? Co s tím dělat?

denousek
4. kvě 2011

@ilcak82 ahoj,ja doporučuji pit kontryhelovy caj koupíš ho v lékárně,sypaný!slouží k nárustu sliznice a lepsiho zavrtavani miminka...já mám ted za sebou 11 mesicu snazeni a omiminko...a pred 2 mesicema jsem byla stastna ze jsem se dockala ale bylo to mimodelozni ☹( takze doporucuju poridit ten cajik a uvidis 🙂