Otěhotněly jste po odebrání jednoho vejcovodu?

tuji
28. lis 2017

Ahoj hoky jmenuji se Tuji muzeme si tykat rada bych se dozvjedela zda naka zvaz otehotnela po odebrani jednojo vejcovodu mozna ze jo ale mne je uz po 40je naka kere se to podarilo dekuji😉

ivca87
28. lis 2017

Ahoj, já mám jenom jeden vejcovod i vaječník, kromě toho i jiné zdravodní problémy, ale otěhotněla jsem celkem brzy. 1. dítě po 8 měsícícha a 2. dítě po 2 měsících. 🙂

tuji
autor
28. lis 2017

Ahoj Ivco vis sem rada ze se ti zadarilo umne to trva opravdu dlouho auz mi neni tolik abych si byla jista ze to umne vide ale sem rada za od povjed

summer2012
29. lis 2017

Ahoj, mě bude sice jen 33, ale s jedním vejcovodem a,diagnózou PCO jsem přirozeně dvakrát otěhotněla. První dvou letech snažení (29let) a druhé na první pokus (32let). Určitě to jde, chce to věřit a zároveň se na to moc naupínat a neřešit (ano vím jak tyhle řeči dokážou naštvat a jak je to těžké o dítě jsem se snažila od 24...jeden samovolný potrat, mimodeložní těhu, neúspěšné IVF...) u mě vždy zabralo udělat náhradní plán, tzn. něco když nebudu těhu, něco co v těhu nebo s dětmi nejde...např.adrenalinová dovča...a začít se na to těšit 😉 držím palce at se brzy zadařì 🙂

tuji
autor
29. lis 2017

Ahojky Summer jsem rada ze ti to vyslo aspon tak opravdu jenom ja se snazim od mich 26 az do 44vse sem apsolovala vis negdy mam dny proste to pride amyslet nato fak nemyslym davam tomu volny prubjech ale vjerit to uz se neda poty styrycice to asi fak nejde podle mihoco se tyceIVF to stoji docela dost dvakrat. sem byla anic a ted bych si musela hradit uplnr vse

lenkaatynka
13. únor 2018

ahojky holcicky potrebuji radu muze mit spatny vliv na udrzeni embrya když piju dost kofein