Otěhotnění 5-6 dní před ovulací - komu se to podařilo?

sudylichozrout
9. bře 2019

Holky, které z vás se podařilo otěhotnět ze styku 6-5 dní před prokázanou ovulací? Najde se tu některá? 🙂

vendelinka08
11. bře 2019

@sudylichozrout myslim..ze mozne to je...ackoli u nas to nikdy nevyslo...meli jsme sex i 5 dni pred ovulkou a nic. Ale jelikoz jsme plodni az az a ted cekam treti mimco...v domeni ze uz ovulace byla a tudiz 20dc mam neplodne dny..tak poresim antiko asi naporad. At pak nemam kazdy mesic stres.

sudylichozrout
autor
11. bře 2019

@leymea Ale jo, jen jsem si říkala, že by mezi nimi mohlo být alespoň zas těch 20 měsíců 😀
@nolies, @kittym Uáááááááááá 😀

kaja2016
14. bře 2019

@sudylichozrout Když mas dobrý hlen, tak otěhotnět lze. Jinak s tím potvrzením, moje zkušenost s UTZ je takova, že ovulaci je +-2dny od odhadu lekare. S bazalni teplotou zkusenost nemam. Proto jsem se ptala.

sudylichozrout
autor
14. bře 2019

Tak zahada pokracuje. Dnes jsem rano zakrvacela, myslela jsem, ze prisla menstruace (lf mivam tak 10 dnu, od druheho porodu to ale cele trochu hapruje), ale ted je ticho po pesine. Uvidim, zda se spusti, jsem 9 DPO, 41. den stareho cyklu, nebo uz 1. den noveho cyklu. Tt negativni.

leymea
14. bře 2019

@sudylichozrout nidace? 😀

sudylichozrout
autor
14. bře 2019

@leymea Neděs mě 😀 Ale je fakt, že nemám ani menstruační bolesti... nic 😀 Ty bláho, jsem napjatá jak kšandy teda...

kaja2016
14. bře 2019

@sudylichozrout A kdy jsi teda mela ovulaci? 41 je uz dlouho na to aby byl test negativni pri plus minus normalnim cyklu.

sudylichozrout
autor
14. bře 2019

@kaja2016 Já mám teď od porodu prodloužený cyklus na 42 dnů. Ovulace 31.-32. DC, LF 10 dnů. Nevím, proč se mi to prodloužilo. Mívala jsem to přesně stejně, jen mínus deset dnů. Takže negativní test je u mě teď naprosto normální záležitost. Jsem 9 DPO, pokud to dnešní špinění a trochu růžové krve nepočítám jako ms. Uvidím, jak to bude, teď jsem zase drobně zašpinila, třeba se to rozjede, ale celý to je teď nějaký čudný. Od toho prodloužení, přes to špinění. Nepočítám s těhotenstvím, spíš s nějakým brajglem v těle po druhém porodu. Rodila jsem loni v dubnu, kojila jsem do listopadu, první menstruace přišla v lednu, další za 42 dnů, další by měla přijít zítra, tak možná už se to rozjíždí. Ale nikdy jsem předtím před menstruací nešpinila, vždy to bylo z nuly na sto během minuty.

leymea
14. bře 2019

@sudylichozrout takze od porodu jsi mela dve MS. Muze to byt jen rozhozene. Uvidis. A ovulaci jsi poznala podle bolesti?

sudylichozrout
autor
14. bře 2019

@leymea jj, presne tak. Bolesti plus ovulacni testy, abych mela jistotu.

leymea
14. bře 2019

@sudylichozrout MS se stale nerozjela? 😀

sudylichozrout
autor
14. bře 2019

@leymea zatim ne. Je to takove hodne nanicovate, rozhodne nekrvacim. Spis jen tak spinim, plus trochu do ruzova. Uvidim rano.
Strasne mi to lezi v hlave, protoze na tyhle zmeny nejsem zvykla, mela jsem vzdy cyklus ok, nikdy jsem nemela ani zadne pozize, rozhazene hormon, proste nic. Uplne zdrava zenska. I po prvnim porodu vse ok a i ty dve menstruace, ktere zatim probehly po druhem porodu, byly ukazkove. Jen. Prisly o deset dnu pozdeji nez driv, no. Tak nechapu, co se deje a hlavne proc se to deje.

leymea
14. bře 2019

@sudylichozrout ja taky nikdy s MS nemela problem a ted mam najednou fakt divnou MS. Treba treti den prestanu krvacet, pak najednou ctvrty den zase zacnu (jakoby na etapy) a po MS 2 dny spinim. Nikdy jsem driv nespinila. Pry mam malo gestagenu a da se to vyresit hormonama, ale pry to resit nemusim. Ted beru pyridoxin ve vyssi davce tak uvidim jestli to zabere nebo ne. Ale pred otehotnenim jsem prvni den MS umirala bolesti (asi jen 2 hodiny) a to ted uz nastesti nemam 😀

leymea
14. bře 2019

@sudylichozrout samozrejme kdybych chtela otehotnet tak muzu mit problem kvuli nedostatku toho hormonu. Coz ted to u nas neni aktualni 😀

kaja2016
14. bře 2019

@sudylichozrout Ja bych pockala, to se rovna, ev.nejak alternativne srovnat. )

sudylichozrout
autor
14. bře 2019

@kaja2016 jj, asi jo. Pockam do leta, to mam i prevenci na gynde a uz budu moudrejsi. Ale taky doufam, ze si to jeste vsechno sedne 🙂

kaja2016
15. bře 2019

@sudylichozrout Jojo, muzes mit stale vyssi prolaktin, plus ta dlouha zima🙂