Otěhotnění po odebrání vejcovodu. Máte podobnou zkušenost?

1234michalka1234
5. kvě 2021

Ahojky devcata 😊
Jdu na vas s dotazem. Vsude ctu, ze zeny po odstraneni vejcovodu otehotneli napoprve, ale nevim co u nich znamena na poprve 🤣 Mesic, dva, tri? S partnerem se snazime rok a pul o miminko a bohuzel. Zacali jsme jezdit na kliniku a podstoupili 2 inseminace, samozrejme nepovedene. Potom mi nasli nejaky flek u vejcovodu, s tim, ze nevi co to je. Takze laparoskopie. Nasli mi srusty na levem vejcovu a byl nasledne odstranen. Pravy vejcovod mam pry pruchozi a naprosto v poradku. MS jsem mela rozhazenou, ze jsem to dostala 2x po dvou tydnech a ted uz se ustalila a mam ji po mesici. Je to tedy 2 a pul mesice po laparoskopii. Zajima me, zda .mate nejaka podobnou zkusenost a po jake dobe jste otehotneli. Bylo nam receno, ze se muzeme snazit po mesici a stale nic 😭 Uz jsem z toho drobet zoufala. Dekuji za vsechny odpovedi a snad me uklidnite ❤

wendyv
5. kvě 2021

Taky jsem toho spousty načetla jak každé druhé se zadařilo hned. Bohužel u mě to tak nebylo. A přece jen jsme se dočkali až po skoro 9 měsících.

babe_lka
5. kvě 2021

Mám odstraněný levý vejcovod po mimodeložním, pravý je poškozený po operaci slepého střeva. Odebrali mi ho v září, otehotněla jsem v listopadu, napodruhé jsem otehotnela po 5 měsících, ale tam byl navíc ještě problém s ovulací.

Po operaci jsem pila kontryhel, noc jiného. 🙂

1234michalka1234
autor
6. kvě 2021

@babe_lka dekuji za odpoved 😊 Ja pila kontryhel, od doby, kdy jsme se zacali snazit, tak zacnu znovu 😊 A gratuluji ❤

jironymou1
6. kvě 2021

@1234michalka1234 ahojky, sestrenka ma pryc pravy vejcovod.Jeji manzel ma jen jedno varle.Uz maji druhe dite.Ale otehotnela az kdyz se "prestala snazit" a presla myslenkami jinam.

pe_tu_ss_ka
6. kvě 2021

@1234michalka1234 měla jsem mimoděložní těhotenství a po laparoskopii a odstranění pravého, jsem otěhotněla za půl roku, kdy jsem se z toho nějak otřepala a dala psychicky trochu dokupy.

terka80
6. kvě 2021

@1234michalka1234 po dvou letech a tri mesicu s jednim vejcovodem u prvniho a ted se snazime uz dva roky o druhe

piskle89
9. čer 2021

V prosinci 2019 jsme se začali snažit, v srpnu 2020 mi odebrali levý vejcovod a až nyní jsem otěhotněla. Takže cca 10 měsíců po operaci. Byl to poslední měsíc, co jsme to zkusili. Pak jsem chtěla na očkování a dát si pauzu.. no a najednou pozitivní test 😊