Otěhotnění po prodělaném genitálním oparu. Po jak dlouhé době?

barusmackova
21. říj 2019

Dobrý den chci se zeptat je tu nekdo kdo prodelal tuto virovou nemoc a normálně otěhotněl bez komplikací?a po jake dobe od zaléčení?byla jsem s tim na pohotovosti včera a tam mi doporučili počkat dva až tři cykli ms.V pondělí jsem si nechala vyndat Mirenu toužíme s partnerem po miminku....do dvou dnů přišla MS a s ni i tento opar....zakon schválnosti funguje.... ☹

kristyna233
21. říj 2019

@barusmackova já měla opar pár dní před tím než jsem otěhotněla. Teď jsem v 31 týdnů a všechno v pořádku 🙂

mimco
21. říj 2019

@barusmackova já měla i v době těhotenství, nikdo to absolutně neřešil....

sumitra
21. říj 2019

@barusmackova Taky jsem ho mela nekolikrat behem obou tehotenstvi a bylo vse v poradku. Taky to nikdo neresil. Prusvih by mohl byt az pri porodu, to si ale asi zjistite sama.

barusmackova
autor
21. říj 2019

@kristyna233 fakt ? Tak to spíš asi bylo preventivní doporučení zet máme ještě počkat se snažením...celkove jsem taková přešlá z toho i na příteli je to vidět je mi oporou ale zároveň je to pro nás taková zkouška....jak se říká v nemoci i ve zdraví.... doufám že bude brzy líp a budeme se radovat

mimco
21. říj 2019

@barusmackova to je hezké🤩
Ale upřímně, jsou horší věci na světě, než gen. opar 😂😂😂

mimco
21. říj 2019

@barusmackova asi bych to úplně nenazývala zkouškou....nic ve zlém, jsem trošku cynik 😂

kristyna233
21. říj 2019

@barusmackova já jsem na ty opary nějaká háklivá.. ale nic velkého to nebylo. Vždycky se mi udělá jenom malinkatý pupínek. Navíc i ted v těhotenství jsem ho měla dvakrát. Průser by byl, kdybys ho nikdy předtím neměla a dostala ho v průběhu těhotenství

inessa26
21. říj 2019

Genitalni opar jsem mela nekolikrat, naposledy hned pote, co jsme s manzelem zplodili dite - to jsem jeste nevedela, ze jsem tehotna a podle toho jsem pojala prvni podezreni. Brala jsem na to vzdy Herpesin tablety. Nikdy by me nenapadlo, ze by to melo vadit otehotneni, ani muj gynekolog nic takoveho nezminoval. Nebala bych se toho.