Otěhotnění po revizi, čekaly jste na první menstruaci?

sukynecka01
6. črc 2015

Ahoj holky jen se chci zeptat bez toho , aby mě někdo psal infekce atd ,,, Jestli se najde některá co ani nečekala ns první ms?? jestli je to vůbec možné ??
Jsem 12 dní zatím po revizi zítra jdu na kontrolu nekrvácím už 4 dny nic mě nebolelo už pár dní po operaci jsem připravená začít znovu :/
Tak se chci jen zeptat jestli tu nějáká mamka je co nečekala na nic 😖

shine2015
6. črc 2015

Pokud byla revize, doporučila bych alespoň 1ms počkat. Prostě po revizi dostat MS a pak už se nechranit.
Neriskovala bych. Kdyby to bylo bez revize, tak bych se nechranila, ale s revizi raději ano.

bjoucik.15
6. črc 2015

Já jsem tak nějak čekala do 1 MS, ikdyž pár nehod bylo 😀 no a stále nejsem těhotná, takže u mě pravidlo, že je to pohnojeno a jde to líp neplatí 😒

muchomurkazelena
6. črc 2015

Taky jsem chtěla po revizi začít se snažením co nejdřív, ale raději jsme do 1. MS počkali. A zadařilo se stejně až za 4 měsíce. Měla jsem po revizi dost rozházený cyklus.

katkahavu
6. črc 2015

Určitě čekat do 1MS, třeba se nedostaví, dostaví, ukáže tělo, že je připravené, když vše proběhne v pořádku. A naděje tu vždy je, ikdyž to nejde. Mluvím z vlastní zkušenosti.

kami1984
6. črc 2015

Otehotnela jsem neplanovane 14dni po revizi bez ms

bajana
6. črc 2015

Určite to možné je...ovulka nastane aj po revízii. Lekari to samozrejme neodporúčajú. Ja som potratila bez revízie a otehotnela po prvej MS.

koudulinka
3. srp 2015

Ahoj hoílky, mam bohuzel take po revizi plod se nevyvijel tak mi ho museli vzit.. chci se optat, po jake dobe jste meli pohlavni styk?krvacela jsem pouze 1 den, ted je to tyden a nic musim vydrzet az do menstruace nebo muzeme i driv?nechci neco pokazit dekuji

cumacek123
14. srp 2015

Snažím se čekat na 1 MS...jsem 5 týdnů po revizi a stále nepřišla. Sexujeme normálně 14 dní po revizi s kondomem. Až přijde 1MS, jestli vůbec nebo budu muset na vyvolávačku, tak pak asi už začnem bez ochrany.

kaca1987
24. zář 2015

Já čekala taky po revizi na 1 ms, dostavila se asi po 5 týdnech, pak jsme na to skočili, hned jsem zase otěhotněla a jdu zase na revizi. Být vámi tak určitě počkám ty 3 měsíce... Já toho lituju, že jsme na to skočili takhle brzo.... Dnes je to přesně 3 měsíce, co jsem byla na revizi a zítra jdu zase... Můžu vám říct, že teď určitě počkám minim. ty 3 měsíce. A na štěstí mi dá doktorka doporučení do genetu, tak doufám, že do třetice to vyjde. Jestli ne, tak si budu muset sehnat asi psychologa 😒 . Doktorka mi říkala, že je to individualní, že každá žena to všechno snáší jinak.... Držím všem palečky, aby se vám to povedlo a bylo vše v pořádku 😉 🙂