Otěhotnění po revizi - kdy začít?

zuzana_ha
1. zář 2017

Ahoj holky,

dnes to jsou 4 týdny co mi byla sdělena anembryomola a co jsem po revizi. Doktor mi doporučoval s dalším snažením počkat minimálně 3 měsíce, resp. 2 cykly. Jsem fyzicky naprosto v pořádku, ale s tou ztrátou se nemůžu/nemůžeme pořád vyrovnat, a proto se chceme zase "co nejdřív" snažit.

Zajímá mě, kdy jste po revizi znovu otěhotněly a jestli to další těhotenství bylo již v pořádku?

Děkuji za každou vaši zkušenost 🙂

helenaja
1. zář 2017

Ahoj, já před 2 roky prošla stejnou zkušeností, stejnou diagnózu nám zjistili. Na revizi jsem byla v 8 tt, poté u mě proběhly 2 cykly a pak se hned zadařilo. Brala jsem Gynex, kyselinu listovou, kontryhelový čaj, po lžičkách lněný olej (aby sliznice co nejrychleji dorostla). Malá byla krásně vyživená, celé těhotenství bez komplikací. Byla jsem pro jistotu na kontrolním ultrazvuku, kde mi doktor dokonce potvrdil probíhající ovulaci, přece jen jsem to nechtěla riskovat, a když jsem dostala "zelenou" od doktora, tak jsem do toho šla.. Přeji ať se taky brzy zadaří, stojí to za to🙂

sassanca
1. zář 2017

Po první menstruaci jsem otěhotněla. Žádný z doktoru proti tomu nic neměl. Naopak je prý super, ze se nam zadarilo tak rychle. A dneska ma naše holcicka Presne 3 týdny ❤️

luciiinka87
1. zář 2017

Po prodelanem potratu jsem na tom byla psychicky velmi spatne a prochazela jsem veskere stranky, veskere informace a nachazela jsem lecos, ale jedna vec mi pomohla - nekdo napsal: telo si samo rozhodne o tom, jestli je pripravene na dalsi tehotenstvi. A taky ze jo. Povedlo se nam to po 3 mesicich. Revize po potratu robehla 7.12 a 9.12. nasledujici rok se nam narodil synek. Tehotenstvi probihalo normalne 🙂
Takze pokud ti psychicky pomuze jit do snazeni, necekej...

neria55
1. zář 2017

Já na revizi ze stejného důvodu musela v lednu...začli jsme se snažit hned po první ms. Psychicky jsem byla na dně, doteď na to myslivam, jen doufám, že tohle těhotenství dopadne dobře a tu velkou bolest to vyplni,zvlášť když to mělo být první dítko po 2letech snažení 🙂 zadařilo se 5 cyklus a nyní jsem 10tt a vše prozatím v pořádku ..ťuk ťuk 🙏 a tobě i ostatním přeji štěstí a pevné nervy při snažení 🍀

anastacia01
1. zář 2017

Ahoj prodělala jsem take revizi se stejnou diagnozou, cekali jsme jeste do 10tt, porad jsem tomu nechtela verit a rikala si, proc zrovna já, ale mam doma jeste skoro dvouleté zlobidlo,tak v nemocnici jsem to obrecela a doma uz moc nebyl cas na to myslet. Jinak 18 dni po revizi přišla ovulace a 32 dni po rev menstruace. A uz se snažíme, cítím se dobře a nechci na nic čekat. Tak přeji hodně štěstí.

dolezalovalucie
1. zář 2017

@zuzana_ha Me moje gyndarka,rekla ,ze mame tez počkat tri mesice,doktor který mi revizi delal zase ,ze muzeme hned,ze telo samo pozna jestli je pripravene,nakonec jsem dodržela 6nedel a zacli sme se snazit,zadarilo se az po tech trech mesicich a tehotenstvi bylo rizikove ale rodila jsem nakonec v terminu.Pro nas to byla tez rana měli jsme zamlkle tehu v 10tt a to sme se snazili 3 roky nez jsem otěhotněla poprvé.

arielka222
1. zář 2017

Já byla na revizi ve 12tt minulou zimu. Počkali jsme 2 menstruace a hned se zadařilo 🙂 a zatím je vše v pořádku. Tuk tuk 🙂 na podpoření cyklu a ovu jsem pila po revizi kontryhelovy caj a s manželem jsme baštili Fertility Blend.