Otěhotnění ve 31 letech s jednim vejcovodem

palomadorantez
14. črc 2019

Ahoj všichni chtěla jsem se zeptat jestli sa dá hravě otěhotnět v tomto věku s jednim průchozí vejcovodem? Bojím se že budu muset jít nakonec na IVF
Děkuji všem za vaše odpovědi

pe_tu_ss_ka
14. črc 2019

@palomadorantez mám jen jeden vejcovod, po mimoděložním. A i s jeden vejcovod dokáže zastat práci za dva, dokáže chytit a dopravit vajíčko o z druhé strany vaječníku,de vejcovod chybí.. Já otěhotněla půl roku od od operace, měla jsem tedy před 30.. Ale jen věk v tom určitě roli nehraje.. Mě pomohlo uklidnit hlavu 🙂 držím palce

monina1210
14. črc 2019

@palomadorantez Ja necekane ctyri mesice po operaci. Ve ctyriatriceti. Urcite se povede! 🙂

palomadorantez
autor
14. črc 2019

Děkuji za Vaše odpovědi no já už jsem 3 a půl roku po operaci ale až teď se budu snažit předtím to nešlo všechny testy mám v pořádku žádné MS problémy nemám a ovulaci mám pravidelnou taky tak doufám že se povede co nejdřív

marketa1218
14. črc 2019

Věk v tomhle roli zase až tolik hrát nebude si myslím. Mám známou, které je 24 a jeden vejcovod. Přirozeně se nepovedlo, musela na umělé. Tak držím palce 🙂

palomadorantez
autor
14. črc 2019

@marketa1218 no moc šancí tomu nedávám ale skusit přirozeně se to musí kdyžtak po roce marného snažení také půjdu na IVF snad to klapne aspoň takhle

somalicats
14. črc 2019

@palomadorantez Ja ted otehotnela ve 40 s jednim vajecnikem a jednim vejcovodem. Bez problemu.

palomadorantez
autor
14. črc 2019

@somalicats wow gratuluji to je paráda držím palce aby vše dobře dopadlo

summer2012
14. črc 2019

Já ve 27 mimoděložní a vejcovod pryč, po roce snažení půl roku IVF a nechytlo se, v 29 přirozeně a v 31 znovu přirozeně a na první pokus...

radullah
15. črc 2019

Mě bude za pár dní 32, před rokem jsem potratila a přestal mi fungovat jeden vajecnik. Po půl roce biochemko a po dalším pul roce znovu pozitivní těhotenský test a teď jsem 17tt. 🙂

palomadorantez
autor
15. črc 2019

To je krásný číst dáváte mi velkou naději že není pozdě v mým věku otěhotnět s jedním vejcovodem děkuji mooc

terka80
15. črc 2019

@palomadorantez otehotnela jsem ve 29 letech s jednim vejcovodem ale trvalo to pres 2 roky takze ano urcite je sance,znam zeny ktere otehotnely s jednim a netrvalo jim to tak dlouho jako me

palomadorantez
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
palomadorantez
autor
15. črc 2019

@terka80 no já uvidím taky nepočítám že to bude u mě hned

nolies
15. črc 2019

Mám jeden vejcovod a vajecnik. Za necelý měsíc se mi narodí třetí mimčo. Otěhotněla jsem v 27, 29 a 34 letech. Tohle těhotenství bylo na první pokus a velmi nečekaně. Držím pěsti.

palomadorantez
autor
15. črc 2019

@nolies juj děkuji za odpověď doufejme že se mi taky podaří

sayast
30. črc 2019

Je mi 33,po mimodeloznim mám 1 vejcovod a teď jsem otěhotněla během 1 nechráněného styku mimo plodné dny

gruyerre
30. črc 2019

@sayast to je zvláštní, ne? Jak jsi mohla otěhotnět mimo plodné dny? Kdybys skutečně neměla v té době ovulaci (plus mínus pár dní), jak by mohlo dojít k oplodnění vajíčka?

sayast
30. črc 2019

@gruyerre omlouvám se,mimo předpokládanou ovulaci,nehlidala jsem si ji,příznaky jsem nemela. Musela být pár dnů po. Samozřejmě pokud by k ovulaci nedošlo,tak těhotná nejsem.

palomadorantez
autor
31. črc 2019

@sayast děkuji za odpověď já jsem se začala snažit tenhle měsíc tak uvidím jak dlouho mi to potrvá snad do 33 let budu mít aspoň jedno dítě

mendy84
1. srp 2019

@sayast tak to já už se snažíme 2roky jednim vejcovodem už sem byla i na profuku

palomadorantez
autor
1. srp 2019

@mendy84 dva roky jak to dáváš psychicky? Proč až teď ti ho profoukly?

mendy84
25. srp 2019

@palomadorantez no to sama se tomu divím ale vejcovod byl pořádku