Ovu test pozitivní 16DC. Už ale v sobotu ráno?

lenickamimi
16. bře 2020
lenickamimi
autor
16. bře 2020

Ahoj děvčata prosím o váš názor MS byla 1.3 do 5. 3 mám zhruba cyklus 28 29 dní ale ovu test jsem dělala jeden v pátek večer byl negativní a druhý v sobotu ráno to už byl pozitivní zároveň jsem začala mírně špinit jen hnědý hlen a ten je ještě dnes dva dny mě bolelo dole v podbřišku a bazální teploty měřím od začátku cyklu jsou už 4 den kolem 37 36.8 nevím tedy co to může být jestli už ovulace proběhla nebo ještě ne děkuji za odpověď

luska__
16. bře 2020

Já měla ovulaci 34 dc, potvrzeno gynekologem. Nyní 16+0 a doktor mi řekl: ženy jsou nevyzpytatelné ve všem, takže muže být i co se tohoto tyče cokoliv. Věřte a muže to dopadnout 🙂 nikdy jsem neměla pozitivní ovulacni test. Ani při 1 těhotenství 🙂

lenickamimi
autor
16. bře 2020

@luska__ no to je pravda mě právě nikdy neukázal test úplně pozitivní ale byla jsem na kontrole ve středu u mojí doktorky a řekla mi že na levém vaječníku je nachystano k ovulaci tak doufám že je to ta ovulace ale proč potom špinim už dva dny to mi nějak nejde do hlavy

luska__
16. bře 2020

@lenickamimi ale teď to nebudete chtít slyšet. Ale dokud jsem se za tím Honila( první těhotenství - po 9m jsem dělala ovu testy třeba 2-3x denně od 10dc do 35. Nic. Pak jsem jeden měsíc neudělala, vykaslala se na vše a sup. A teď to bylo- v září cysta, takže injekce, na konci září ms, pak v listopadu a už nepřišla . Nebylo, kdy se pidit. Hlava je mocná čarodějka a vím na 10000% o čem mluvím.

luska__
16. bře 2020

@lenickamimi pokud víte, ze ovulaci mate ( já měla většinU cyklu bez, mám polycysticky vaječníky.. tak dřív nebo později se zadari 😍

lenickamimi
autor
16. bře 2020

@luska__ ja právě jsem tu pravou ovulaci pocítila minulý měsíc plodný hlen byl dost a teplota se stále držela nad 36.8 akorát jsem Teda nespinila tento měsíc nevím co se děje možná mám dvakrát MS nechápu

luska__
16. bře 2020

@lenickamimi to spis ne 🙂) držím palce ♥️ Vím, jaký to je chtít! Já skončila až u Psycholozky, aby mi pomohla 🙂

lenickamimi
autor
16. bře 2020

@luska__ doufám že se se mnou něco neděje špatného možná to tak blbne kvůli tomu že piju kontryhel už druhý cyklus minulý měsíc se mi MS 3 týdny opozdila doktor mi napsal Duphaston a až pak sem MS dostala a teď zas tohle 🤷‍♀️

luska__
16. bře 2020

@lenickamimi já jedla hormony, brala clostik( na ovulaci) - bez reakce jen +5kg. Pak jsem šla k té psycholozce 1x sezení, pak mě - teď už manžel požádal o ruku, koupili jsme si letenky do Vietnamu a Kambodži a už jsem letěla těhotná a s prstynkem na ruce a s nějakým par mm synem v břichu 🙂) nebojte se. Ano, jsou lidi, co děti mít nemůžou vůbec, někdo, komu to trvá rok, někdo, kdo na první dobrou. Ale určitě se zadari. Navíc- přibližně 14 dni od konce cyklu byla ovulace. Ale muže to být klidně 12. Záleží na té fázi. Milujte se , jak mate chuť 🙂 a ne, který je den. Opravdu 🙂)) a to je snaha o 1?

lenickamimi
autor
19. bře 2020

@luska__ ne já mám s prvního manželství 4 syny s tímhle druhým manželem se nějak nedaří už skoro 3 roky

luska__
19. bře 2020

@lenickamimi a mate zjištěno, ze partner je ok?

lenickamimi
autor
19. bře 2020

@luska__ no minulý rok byl na kontrole spermio bylo v pořádku akorát já jsem měla na levém vaječníku cystu tu mi odstranili ve Vídni a teď zase mi moje doktorka zjistila že pravý vaječník mám neprůchozí ale na tom levém viděla folikuly prý jich mám tam dost a že je na ovulaci prichystano tak nevím

lenickamimi
autor
19. bře 2020

@luska__ 😔 už sme si o tom povídali a já jsem se rozhodla že když to do konce roku nepřijde tak jsem i ochotná se sním rozvést a přát mu jen štěstí s jinou třeba opravdu je to moje vina ale u všech lékařů kde jsem byla mi řekli že ja jsem v pořádku a že i s jedním vajecnikem otěhotnět jde

lenickamimi
autor
19. bře 2020

Co myslíte děvčata podle mého grafu kdy by mohla být ovulace přesně děkuji za odpověď

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@luska__ ahoj jak se máš

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@luska__ jinak u mě takto tt ze soboty nevím teď jsem 9dpo

luska__
30. bře 2020

@lenickamimi tak to vypadá dost nadejne ne?

lenickamimi
autor
30. bře 2020

@luska__ ahoj no nevím dnes mám termín MS ale zatím nedorazila tt jsem zkoušela ráno a nic se teď neukázalo tak to nechápu

luska__
30. bře 2020

@lenickamimi aha. A To ze soboty byl TT?

luska__
30. bře 2020

@lenickamimi nebo nemusí tam být Plusko? Tento tesr vůbec neznám

lenickamimi
autor
30. bře 2020

@luska__ ano právě právě že nechápu

lenickamimi
autor
30. bře 2020

@luska__ na tom jednom ano plusko ale na tom růžovém jen druhá čárka musí být

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru