Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ovu test pozitivní 16DC. Už ale v sobotu ráno?

Ovulační test
lenickamimi
16. bře 2020
lenickamimi
autor
16. bře 2020

Ahoj děvčata prosím o váš názor MS byla 1.3 do 5. 3 mám zhruba cyklus 28 29 dní ale ovu test jsem dělala jeden v pátek večer byl negativní a druhý v sobotu ráno to už byl pozitivní zároveň jsem začala mírně špinit jen hnědý hlen a ten je ještě dnes dva dny mě bolelo dole v podbřišku a bazální teploty měřím od začátku cyklu jsou už 4 den kolem 37 36.8 nevím tedy co to může být jestli už ovulace proběhla nebo ještě ne děkuji za odpověď

luska__
16. bře 2020

Já měla ovulaci 34 dc, potvrzeno gynekologem. Nyní 16+0 a doktor mi řekl: ženy jsou nevyzpytatelné ve všem, takže muže být i co se tohoto tyče cokoliv. Věřte a muže to dopadnout 🙂 nikdy jsem neměla pozitivní ovulacni test. Ani při 1 těhotenství 🙂

lenickamimi
autor
16. bře 2020

@luska__ no to je pravda mě právě nikdy neukázal test úplně pozitivní ale byla jsem na kontrole ve středu u mojí doktorky a řekla mi že na levém vaječníku je nachystano k ovulaci tak doufám že je to ta ovulace ale proč potom špinim už dva dny to mi nějak nejde do hlavy

luska__
16. bře 2020

@lenickamimi ale teď to nebudete chtít slyšet. Ale dokud jsem se za tím Honila( první těhotenství - po 9m jsem dělala ovu testy třeba 2-3x denně od 10dc do 35. Nic. Pak jsem jeden měsíc neudělala, vykaslala se na vše a sup. A teď to bylo- v září cysta, takže injekce, na konci září ms, pak v listopadu a už nepřišla . Nebylo, kdy se pidit. Hlava je mocná čarodějka a vím na 10000% o čem mluvím.

luska__
16. bře 2020

@lenickamimi pokud víte, ze ovulaci mate ( já měla většinU cyklu bez, mám polycysticky vaječníky.. tak dřív nebo později se zadari 😍

lenickamimi
autor
16. bře 2020

@luska__ ja právě jsem tu pravou ovulaci pocítila minulý měsíc plodný hlen byl dost a teplota se stále držela nad 36.8 akorát jsem Teda nespinila tento měsíc nevím co se děje možná mám dvakrát MS nechápu

luska__
16. bře 2020

@lenickamimi to spis ne 🙂) držím palce ♥️ Vím, jaký to je chtít! Já skončila až u Psycholozky, aby mi pomohla 🙂

lenickamimi
autor
16. bře 2020

@luska__ doufám že se se mnou něco neděje špatného možná to tak blbne kvůli tomu že piju kontryhel už druhý cyklus minulý měsíc se mi MS 3 týdny opozdila doktor mi napsal Duphaston a až pak sem MS dostala a teď zas tohle 🤷‍♀️

luska__
16. bře 2020

@lenickamimi já jedla hormony, brala clostik( na ovulaci) - bez reakce jen +5kg. Pak jsem šla k té psycholozce 1x sezení, pak mě - teď už manžel požádal o ruku, koupili jsme si letenky do Vietnamu a Kambodži a už jsem letěla těhotná a s prstynkem na ruce a s nějakým par mm synem v břichu 🙂) nebojte se. Ano, jsou lidi, co děti mít nemůžou vůbec, někdo, komu to trvá rok, někdo, kdo na první dobrou. Ale určitě se zadari. Navíc- přibližně 14 dni od konce cyklu byla ovulace. Ale muže to být klidně 12. Záleží na té fázi. Milujte se , jak mate chuť 🙂 a ne, který je den. Opravdu 🙂)) a to je snaha o 1?

lenickamimi
autor
19. bře 2020

@luska__ ne já mám s prvního manželství 4 syny s tímhle druhým manželem se nějak nedaří už skoro 3 roky

luska__
19. bře 2020

@lenickamimi a mate zjištěno, ze partner je ok?

lenickamimi
autor
19. bře 2020

@luska__ no minulý rok byl na kontrole spermio bylo v pořádku akorát já jsem měla na levém vaječníku cystu tu mi odstranili ve Vídni a teď zase mi moje doktorka zjistila že pravý vaječník mám neprůchozí ale na tom levém viděla folikuly prý jich mám tam dost a že je na ovulaci prichystano tak nevím

lenickamimi
autor
19. bře 2020

@luska__ 😔 už sme si o tom povídali a já jsem se rozhodla že když to do konce roku nepřijde tak jsem i ochotná se sním rozvést a přát mu jen štěstí s jinou třeba opravdu je to moje vina ale u všech lékařů kde jsem byla mi řekli že ja jsem v pořádku a že i s jedním vajecnikem otěhotnět jde

lenickamimi
autor
19. bře 2020

Co myslíte děvčata podle mého grafu kdy by mohla být ovulace přesně děkuji za odpověď

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@luska__ ahoj jak se máš

lenickamimi
autor
29. bře 2020

@luska__ jinak u mě takto tt ze soboty nevím teď jsem 9dpo

luska__
30. bře 2020

@lenickamimi tak to vypadá dost nadejne ne?

lenickamimi
autor
30. bře 2020

@luska__ ahoj no nevím dnes mám termín MS ale zatím nedorazila tt jsem zkoušela ráno a nic se teď neukázalo tak to nechápu

luska__
30. bře 2020

@lenickamimi aha. A To ze soboty byl TT?

luska__
30. bře 2020

@lenickamimi nebo nemusí tam být Plusko? Tento tesr vůbec neznám

lenickamimi
autor
30. bře 2020

@luska__ ano právě právě že nechápu

lenickamimi
autor
30. bře 2020

@luska__ na tom jednom ano plusko ale na tom růžovém jen druhá čárka musí být

Sem začni psát odpověď...