Je ovu pozitivní?

terulisek
7. srp 2020

Ahoj holky. Snažíme se teprve krátce, ale chci se zeptat. Standardně MS cca 25-27 dní, pravidelně. Podle bolesti břicha jsem to měla dostat včera. Tt asi negativní, ale ovu pozitivní? Nejsem si jistá 🤔. Co myslíte?

mzacikova
7. srp 2020

Ovulační test druhou čárku ukazuje skoro pokaždé v cyklu. Jen s blížící se ovulací zesílí jak jste měla 12.den
Ale jsou prý i případy, kdy ovulační ukázal těhotenství. Na gyndě mi teď říkal, že zpoždění do týdne nemám vůbec řešit, taky mám pravidelnou a teď se mi cyklus po roce a půl o 3 dny posunul 🤦‍♀️

terulisek
autor
7. srp 2020

@mzacikova no právě. Jenže bych ho měla si myslím negativní a ne zesilující 🤷‍♀️. No... Nechám to konovi, ten má větší hlavu a v neděli zkusím znova. Jsou i další měsíce kdy se to může povést 😉

pajasala
7. srp 2020

@terulisek ano ovu test může detekovat tehu dříve než tt. Mám s tím vlastní zkušenost. Až bude ovu test úplně pozitivní tak na tt bude teprve duch. Držím palce aby to tak bylo

clo1
7. srp 2020

@terulisek já jednou zkoušela ovu test před ms a měla jsem hodně výraznou tu druhou čárku a nic z toho nebylo. Nic v tom nehledej, pokud je těhotenský negativní. Pokud ms nepříjde, tak těhotenský zopakuj.

terulisek
autor
7. srp 2020

Holky děkuju moc za postřehy. Prostě uvidím. Nic jiného mi nezbyde. Zkusím třeba zase za 2 dny. Nebo přijde ta červená mrcha 🙄

zrzeckas
7. srp 2020

Vlastni zkusenot... Ovu mi ukazal tehu driv jak tt... Ale myslim to musi byt stejne silne nebo silnejsi.. Nestaci jen druha carka... Ale pokud to mas uz pri vynechani tak bude adi jedno jak silna carka to je a tt muze ukazat i o dost dni pozdeji ze si tehotna

kristyna2002
2. led 2021

Tak co holky první dělaný včera v 6vecer
A ten druhý dnes v 6vecer.
Test už je suchý co myslíte?

pajasala
2. led 2021

@kristyna2002 čekáš na ovu nebo MS?

kristyna2002
2. led 2021

@pajasala na ovu

pajasala
2. led 2021

@kristyna2002 udělej ještě zítra dopo a uvidíš.

kristyna2002
2. led 2021

@pajasala dobře