Ovu test a možné těhotenství. Co myslíte?

renat23
1. kvě 2020

Ahojky holky, jsem tu nová a hned mám dotaz už prez půl roku se snažíme s přítelem o mimi. Dnes jsem měla dostat menstruace a zatím nic, prsa mě bolí už 3 dny a od té doby mám i nafoukne břicho a dnes dost picha v podbřišku. Chtěla jsem si udělat test ale už my zbyl jen ovu test, jen tak jsem ho zkusila a on byl víc pozitivní než při ovu. Může to znamenat těhu nebo proč je teď v tuto dobu pozitivní? Jinak dnes mám i teplotu 37.0. Díky za rady a zkusenosti

nikishkaaaa
1. kvě 2020

@renat23 ano, je možné, že ovu test ukáže těhotenství, ale určitě si to ještě ověř těhot. testem 🙂 až budeš moct! Moc držím pěsti, taky se snažíme s manželem téměř půl roku, tak vím, jaká radost by byla! Dej vědět, jak jsi dopadla 😉

renat23
autor
1. kvě 2020

@nikishkaaaa tak to i já moc držím palečky ať to brzy vyjde. Já už dvě děti mám ale s přítelem bychom chtěli ještě aspoň jedno spolu. No nejdřív se dostanu k těhu testů tak v neděli možná až v pondělí, ale dám vědět pokud to do té doby nedostanu což si myslím že při mém štěstí určitě 🤔😕

hermij
1. kvě 2020

Rychle sehnat těhotenský test ♥🙏😍

agneska7
1. kvě 2020

Určitě zkus tehu test

leniczka23
1. kvě 2020

Zitra si.skoc pro tehu test..je to opravdu mozny ze tehotna jsi ale dokud si to bepotvrdis tehu testem urcite se neradovat.

hasara33
1. kvě 2020

@renat23 na 99% jsi těhotná, protože jinak by ta čárka byla slabá a navíc když jsem byla já těhotná tak jsem také zkoušela ovulační test (prostě jen tak z nudy😀) ale já už v tu dobu věděla, že jsem těhotná 😉 vypadal přesně takto 🙂 ale samozřejmě těhotenský test si udělej 😀 ať vše dopadne dobře 🤗

sudylichozrout
1. kvě 2020

@renat23 S nejvetsi pravdepodobnosti jsi tehotna, ale jistotu ti da tehotensky test.

fafetka
1. kvě 2020

Utikala bych pro tt 😉vypadá to víc než nadejne🙏🏻🍀

meggii321
2. kvě 2020

Ahojte, nevím co si myslet, proto si jdu pro radu 🙂 dělám si ovulační testy (dnes první měsíc).. Mám 6 dní do MS a myslím si, že ovulace je až dnes, ale nejsem si jistá, jestli to není jen mokrým testem 🙈 myslíte, že by to mohlo být i těhotenství?

Děkuji!

nikishkaaaa
2. kvě 2020

@meggii321 myslím si, že pozitivní není ani dnes, řekla bych, že pokud bude, tak dnes odpoledne nebo zítra. Na těhu bych to podle předchozích testů neviděla, podle nich ještě ovu opravdu neproběhla. Ale možné je vše 😉

renat23
autor
2. kvě 2020

Tak holky dnes jsem teda se dostala do drogerky pro test a asi před hodinou si ho udělala a co myslíte? Hned se tam ukázali obě čárky 😊😊😊 Mám strašnou radost. Děkuji za tu naději co jste mi tu včera dali 😘

fafetka
2. kvě 2020

@renat23 no super! Myslela jsem si ze to tak dopadne😉gratuluji! Tady není pochyb✌🏻🍀

sudylichozrout
2. kvě 2020

@renat23 Nadhera 🙂 Gratuluji 🙂

leniczka23
2. kvě 2020

@renat23 Gratuluju🍀

nikishkaaaa
2. kvě 2020

@renat23 nádhera, gratuluji a tiše závidím! 😉

hasara33
2. kvě 2020

@renat23 skvělé gratuluji 🤗 nepochybovala jsem o tom, že bude pozitivní 😉🤗🙋

hermij
3. kvě 2020

Paráda ♥

lenickamimi
23. kvě 2020

Ahoj holky a co mi řekněte na tohle

renat23
autor
24. kvě 2020

@lenickamimi a to je těhu nebo uvu test? Jestli těhu tak gratuluji

lenickamimi
24. kvě 2020

@renat23 to je právě ovu test digital nechápu to měla by přijít MS ale ani po dobrani Duphastonu nedorazila 🤷‍♀️😲

lenickamimi
24. kvě 2020

@renat23 a tobě to taky ukázal ovu test dřív než tt

renat23
autor
24. kvě 2020

@lenickamimi tak to pak vypadá nadějně. Ano ja si dělala ovu test protoze těhu jsem neměla ale druhy den vysel krasne i tehu test. Takze urcite udelej těhu test a budu držet palečky

lenickamimi
25. kvě 2020

@renat23 teď jsem zkoušela tt z ranní moči vidíš něco

sudylichozrout
25. kvě 2020

@lenickamimi Nic tam nevidim. Jen stin, nejaky odlesk papirku. Neposunula se ti proste jen ovulace? To se stava...

lenickamimi
25. kvě 2020

@sudylichozrout taky je to možné 🤷‍♀️ tak potom ten ovu test z pátku značí teprve že ovulace bude nebo byla co říkáš

lenickamimi
25. kvě 2020

Vždyť to není jen tak když to už Digital zachytil dřív jsem zdaleka tak pozitivní ovu test neměla 😓

sudylichozrout
25. kvě 2020

@lenickamimi Je. Pokud hsi driv nemela takto pozitivni test, tak jsi nemela ovulaci. Toto je ovulace, i kdyz ten nedigital jeste neni uplne pozitivni. Asi se ti proste jen prodlouzi cyklus. Tehotenstvi v tom nehledej.

lenickamimi
25. kvě 2020

@sudylichozrout myslíš že není už pozitivní když ta testovací čára je silnější než kontrolní ten horní je právě z toho digitálního vyndala jsem to abych viděla jak ta čárka je silna

lenickamimi
25. kvě 2020

@sudylichozrout a v návodu stojí že když se objeví smajlík a směje se tak do pár hodin asi 24 až 48 proběhne ovulace 🤷‍♀️

sudylichozrout
25. kvě 2020

@lenickamimi Ale testovaci carka na tomto testu neni silnejsi nez kontrolni. Je slabsi. O fous, ale je (pokud je to ta prava). Digital to sice vyhodnotil jako pozitivni, ale ja bych rekla, ze mu treba jeste par hodin zbyvalo. Nicmene to vsak znamena, ze jsi teprve tesne po ovulaci, ktera proste tento cyklus prisla pozdeji. Folikularni faze obcas lita kazde. Takze tehotensky test je negativni zcela logicky. Pockej ted do menstruace, ta by mela dorazit tak za tyden, deset dnu a pak testuj, kdyz se nerozkrvacis.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru