Ovu test při ms. Může se na něm ukázat i těhotenství?

anibodn
21. dub 2021

Zdravím, holky chtěla bych poprosit o názor určitě máte zkušenosti. Chtěla bych se zeptat zda se na ovu testu muze ukázat i těhotenství. A nebo jestli je možné že při ms která se spozdila o 3 dny tak je možné mít ovulaci?

juliemichal
21. dub 2021

u mě vypadal ovu test takto 3 dny po meškání.je to ten růžový

littlebee124
21. dub 2021

Ja mam takové duchy cely cyklus 🙂 a cyklus ma jinak pravidelný?

anibodn
autor
21. dub 2021

@juliemichal zelený je tehu.? Takže to ukáže

anibodn
autor
21. dub 2021

@littlebee124 právě že ano. Jen teď jsem mela 3 dny spozdeni

juliemichal
21. dub 2021

@anibodn ano zelený je těhu test.

anibodn
autor
21. dub 2021

@juliemichal takže se potvrdilo tehu

juliemichal
21. dub 2021

@anibodn dnes jsem 10+3tt

michaelarousova
21. dub 2021

@anibodn ano ukazal☺️Ale zkousela jsem tak tyden po meskani..zbyl tak jsem schvalne zkusila jestli to ukaze😂kazdopadne ten tvuj neni pozitivni..takle to mam cely cyklus☺️

tasimia
21. dub 2021

@anibodn já měla takové slabší čárky třeba i dva měsíce..jinak tvůj test je negativní ;).

ema90
21. dub 2021

@anibodn Den pred vynechanim ms jsem mela ovulacni test jasne pozitivni (vy ho pozitivni nemate), druhy den ms nedorazila a tehotensky test pozitivni.

Ale pokud vite, ze mivate mimo ovulaci test uplne bily, tak by to mohlo neco znamenat. Ja treba ovulacni test, jako mate vy, mela takto cely cyklus.

anibodn
autor
21. dub 2021

@ema90 prave že jsem měla vždy jen jednu nikdy jsem neměla 2 na ovu testu jen v době ovu. Proto mě to dnes zarazilo a ptám se ale dělala jsem i tehu a ten je negativní
Modrý tehu zeleny ovu

ema90
21. dub 2021

@anibodn Tak asi nezbyva nez pockat par dni. Ja kdyz mela den pred vynechanim ten ovulacni pozitivni, tak v den vynechani ms jsem na tehotenskem testu mela dve jasne carky.

anibodn
autor
21. dub 2021

@ema90 dobre počkám snad se zadari. Dekuji 😊

somalicats
21. dub 2021

@anibodn Ovulační test může ukázat těhotenství, ale to by musel být pozitivní, tj. testovací čárka stejně silná nebo silnější než kontrolní. Tvůj ovulační test je negativní.

terka80
21. dub 2021

@juliemichal teda ty jedes znovu tehotna 🥳🥳

juliemichal
21. dub 2021

@terka80 ano neplánovaně 😀 3 týdny jsme uvažovali zda si to necháme nebo ne.mno jsem zvědavá jak dám 13 nebo 14 měsíční věkový rozdíl.

palja
22. dub 2021

@anibodn mne ovu test ukázal těhotenství takto, první čárka výrazně silnější.