Těhotenství. Může ho ukázat ovu test?

karolina_kleinova
30. čer 2021

Holky chtěla bych se zeptat zda ovu test může ukázat těhotenství po přečtení nějakých komentářů jsem se rozhodla napsat a zeptat se tady na třech mi vyšli // čárky

pampeliska1313
30. čer 2021

Vím, že někdo takhle na těhotenství přišel, jaký jsou ale podmínky apod, netuším, zkuste se podívat na net. 🙂 Myslím, že jednodušší je udělat si těhotenský test a budete vědět.

michaelarousova
1. črc 2021

@karolina_kleinova ja na na tehu takle neprisla, spis jsem byla zvedava jestli to tak opravdu je..a ano,ukazalo me to theotenstvi ..zlouselq jsem tedy az dele ale☺️ Urcite bych koupila tehu test☺️

klokanka31
1. črc 2021

@karolina_kleinova Nebylo by lepší koupit těhotenský test?

lenickakl
1. črc 2021

Na ovulacnim testu jsou dve carky snad temer vzdycky, tak nevymyslej kraviny.

lucbednar
1. črc 2021

Když jsem zkoušela ovu test v těhotenství, tak testovací byla o mnoho silnější než kontrolni...

vendelinka08
1. črc 2021

Ano, někomu těhotenství ukázal, ale..... může a nemusí. Je lepší rovnou těhotenský a uvidíš jak na tom jsi.

any01
1. črc 2021

@karolina_kleinova když jsem měla 3 dny po sobě dve stejně silné čárky, tak ten měsíc jsem otěhotněla 😁😁 asi nějaká silná ovulace 😁

zrzeckas
1. črc 2021

Ja to zkusila, nedalo me to 😂..... Po ovu jsem mela ovu test jasne bily.... A docetla se toto, tak ze srandy, zkusila... Testovaci cark silnejsi jak kontrolni, to jsem ani u ovu nevidela, vzdy stejne silna, ne vic..... Tak jsem zkusila tehu test a na nem duch.... A jen si rikala snad je to pravda a byla😃.... Takze za me ukazat muze, ale nespolehala bych se na to. Muze se i stat, ze mas ovu dvakrat v mesici, jsou to sice výjimky, ale stat se muze. Zkus tehu test, mozna bude cisty, mozna uvidis druhou....je to riziko blbnuti s testy 😃

juliemichal
1. črc 2021

ten růžový je ovu test a zelený je těhu test 😀 fakt na ovu testu daleko silnější čárka než kontrolní 😀
ale abych pravdu řekla,byl to pro mě šok,měla jsem 3 dny zpoždění,mno říkám si určitě to těhotenství nebude 😀 koupím si jak ovu test,tak i těhu test 😀
no jen jsem ovu test namočila,tak na mě vyběhli hned 2 silné čárky 😀 a pak chvíli na to i na těhu testu dušík 😀
no,ale byl to pro mě šok díky toho,že jsem v tu dobu měla skoro teprve půl rok po třetí sekci.ale miminko jsme si nechali.

littlebee124
1. črc 2021

Na první fotce ovulacni test, den před tím vysel také pozitivní a tak sem si udělala tehu a ten byl jak vidíte. ☺️ Dneska sem 7tt.

leniczka23
1. črc 2021

Měla jsem pozitivní tehu test a ovu test negativní, takže ano může a taky vůbec nemusí, takže stále nevíš nic dokud si neudělas test těhotenský.

karolina_kleinova
autor
1. črc 2021

@any01 těhotenský test mi vyšel negativní ale už mi je 4tý den špatně pobolívá mě v podbřišku poslední 3 dny jsem zvracela 4tý den mi je jen špatně ale nezvracela jsem vůbec netuším čím by to tedy mohlo být

clo1
1. črc 2021

@karolina_kleinova tak to máš nejspíš ovulaci 😊

adellia
2. črc 2021

@karolina_kleinova zkoušela jsem a ano mě vyšla u ovulačního úplně silná čárka o hodně více než kontrolní a na HCG testu čárka pěkné viditelná, ovšem žádný extrém..
Bylo to sice mimoděložní, ale to je věc jiná...
Přeji ať Ti to dopadne podle Tvých představ 🍀

martinececka
2. črc 2021

@adellia Ahoj můžu se tě zeptat ? Ty si měla mimoděložní? Já ho prodělala v únoru a chci znovu otěhotnět přejeme si aspoň jedno dítě.. Tak se tě chci zeptat jestli si pak normálně otěhotněla? A za jak dlouho? Mě vzali i levý vejcovod

adellia
2. črc 2021

@martinececka ahoj. Ja jsem po laparoskopii tři týdny (9.6) vzali mi pravý vejcovod..
Moje dr říkala, že tak půl roku po laparce by se mělo počkat 🤷