Ovu testy. Co si myslíte o tom posledním?

pupik26
13. čer 2021

Ahoj holky od středy som si malá dělat ovu testy nařídil my to MUDr co si myslite o tom posledním ten je dělání dnes rano,myslite ze je pozitivní a nebo se blíží ovu ještě jeden si mám dělat dnes vecer

izzylka
13. čer 2021

Ani zdaleka není pozitivní...testuj dál....

pupik26
autor
13. čer 2021

@izzylka ani ten poslední ten je zatím nejsilnější ale dekuji mám si dělat ještě dělat jedem vecer a pak volat k mudr

palja
13. čer 2021

@pupik26 jsou všechny negativní, ta čárka musí být stejně silná nebo silnější než kontrolní.

izzylka
13. čer 2021

@pupik26 ovu test musí mít druhou čárku nejméně stejně silnou, jako kontrolní, aby byl pozitivní ..... nějak ani nechápu, proč by tě dr tlačil do ovu testů, když jsou kolikrát docela nepřesné a ještě to stojí prachy 🤷🏻‍♀️

pupik26
autor
13. čer 2021

@izzylka dekuji za spravu,nevím proč ale asi to vy on nejlíp jen my řekl ať si to pohlidam do neděle a pak by sla má kontrolu🙂

pupik26
autor
13. čer 2021

@palja dekuji moc za spravu a radu🙂

lachtanice86
13. čer 2021

@pupik26 všechny negativní a ráno se testovat nemá

pupik26
autor
13. čer 2021

Holky posledny dělání vecer

palja
13. čer 2021

@pupik26 úplně pozitivní by mohl být zítra, ale nevím jak to máš ty. Jestli to nemáš vysledované, tak to chce dělat víc testů denně. Já jsem třeba dělala i 6 denně než jsem přišla na to jak to u mě je. A po pozitivním testu by měla ovulace nastat do 48hodin, u někoho i dřív. Já jsem měla ovulaci vždy do 10 hodin po pozitivním testu.