Ovu testy

gruliska
12. únor 2019

Ženy chtěla bych se poradit jsem v tomhle celkem nováček, každý den od 7DC si dělám ovu testy abych nic neprosvihla, někde na diskuzi jsem četla že když je ta čárka druhá viditelná ale ne pořád stejná jako kontrolní tak by se měl ten test opakovat ten sami den ale nevím v jakou dobu, cyklus mám teď 27dni, nebo to dnes nemám hrotit a zkoušet testovat až zítra? Poslední 2mesice na sobě cítím že by ovu být mohla bolí mě prsa, píchá mě v podbřišku, nikdy jsem to nepoznala. Za zkušené rady budu ráda, pokud možno bez nějakého odsuzovani mějte semnou pochopení. Děkuji 🤗

sudylichozrout
12. únor 2019

@gruliska ahoj, tyto testy jsou vsechny negativni. Testovaci carka musi byt stejne intenzivni jako kontrolni. Pripadne jeste intenzivnejsi. Pokracuj v testovani, dockas se 🙂 Testuj kazdy den ve stejnou hodinu, nejlepe vecer. Az bude carka silit, muzes to vzit i 2x denne, dopoledne a pak zase vecer ve stejnou hodinu, jako jsi zvykla 🙂

petulejan
12. únor 2019

@sudylichozrout není pravda že musí být negativní. Já si je také dělala a nikdy jsem neměla čárku ani stejnou,ani silnější. Záleží na každé ženě a na každou to působí jinak. Je také možné,že večer je silnější než ta ranní. A upozorňuji,že u mě ovulace probíhala.

sonnenaufgang
12. únor 2019

@gruliska ahoj, zkusila bych třeba kombinaci s digitálním ovulacnim testem od clear blue. Když by sis nebyla jistá, zda je ten obyč pozitivní, tak ověřit. Je to drahé, ale mně to pomohlo a pokud tím člověk neplýtvá, tak i chvilku vydrží. Navíc jsem ještě sledovala příznaky na sobě-hlen. Chce to cvik a sledovat se.

gruliska
autor
12. únor 2019

@sudylichozrout děkuji právě dnes je silnější než předchozí dny ale není ještě pozitivní pozoruji na sobě akorad jak jsem zmínila že mě picha v podpdobisku a bolí mě lehce prsa, budu testovat dal takže uvidím 😊

gruliska
autor
12. únor 2019

@sonnenaufgang na ten Digitalni clear blue sem. Se dívala a k tomu je 10testu, pak se dokupuji různé nebo musí být stejne?jako.jsou k tomu přiložené

vendelinka08
12. únor 2019

@gruliska pichat v podbrisku te muze cele plodne obdobi. Ja mela bolest podbrisku treba 5 dni pred ovulaci...tak jsem vedela ze mam plodne dny a v dobe ovulace byla ta bolest asi nejvice intenzivni. Jinak testy....me vzdy vysly jasne pozitivni...tzn. cca den pred ovulaci jsem mela dve silne carky....ale ja si i merila teplotu...mela jsem to jako antikoncepcni metodu...ovu testy jsem zkusila na overeni..jak to funguje...prave proto ze kazde zene testy ukazuji jinak bych jeste merila BT.

sonnenaufgang
12. únor 2019

@gruliska já naštěstí spotřebovala jen jedno balení, ale obávám se, že se vždy musí koupit nové. V krabičce je jedna plastová"čtečka" do které vždy zasuneš nový ovu test. Pak stačí počůrat. Jestli se dají dokoupit jen další testy bez "čtečky" bohužel nevím. Pokud je ovu, objeví se smajlík, takže nevzniknou žádné dohady zda je to pozitivní či ne.

sudylichozrout
12. únor 2019

@vendelinka08 take jsem se naucila vyhodnocovat OT skrze antikoncepcni sledovani 🙂 Teplotu merit nezvladam, vstavam k male. Testy a poznanavani sveho tela to jisti 🙂

katushenka
13. únor 2019

@gruliska dobrý je se zaměřit na citlivější ovulační testy ( bývá 10mIU/ml nebo pak 20,25.....) čím nižší číslo, tím citlivější. Dokonce jsem četla někde diskuze, že Clearblue je spíš horší test, že kolikrát čárky na těch citlivějších testících byly ale na Clearblue nic...

gruliska
autor
13. únor 2019

@katushenka podle výpočtu by ovu měla být 11 až 17DC tak uvidím dneska jsem 12Dc a ovu test pořád slabý