Ovulační testy a výtok. Blíží se ovu?

littlebee124
23. únor 2021

Ahoj holky ja uz sem v tom všem zmatená, možná je teda i me telo. Je to tři týdny co sem vysadila HA a od desátého dne se si zkoušela dělat ovu testy, porad jen slabá druhá čárka sem tam o maličko silnější, ale nikdy silnější nebi stejne silná jako kontrolní, cele ty tři týdny mi jak na houpačce bolí prsa, podbrisek, je mi na zvracení občas a teď se mi po třech týdnech objevil výtok, je husty a bílý, myslíte ze by se mohla ovu blížit? I dnes co se objevil ten výtok, tak je ovu test negativní. Jinal s přítelem si od vysazeni už nedavame pozor. Jak se u vás v cyklu mění hlen, ja tohle totiž 10 let neřešila, takže se v tom moc neorientuji. Jestli i v anovulacnim cyklu je nějaký výtok a tak. 🙈

lenivekotatko
23. únor 2021

@littlebee124 ahoj, po tom vysazeni to je vselijake, mozna ani ovu nemusis mit... Mne bylo po vysazení taky furt zle, to samé co popisujes a ms prisla az za 47 dni... takže nevim ale ovu test bych zkoušela az kdyz přijde MS, doporucuju gynex, teprv potom mi nejak naskočil cyklus...nebo jeste lip drmek, teprv po nem jsem mela poprve ovulaci, po pul roce

ema90
23. únor 2021

@littlebee124 Tri tydny po vysazeni antikoncepce bych zadnou ovulaci a hlen nesledovala. Telo je zblbnuty.
Sledovat se zacnete az kdyz uvidite, ze mate cyklus srovnany.
A to se dost lisi. Nekomu se ovulace nastartuje druhy cyklus, nekomu az treba za pul roku.
Tri tydny po vysazeni antikoncepce nema smysl tohle resit.

kvetuska145
24. únor 2021

Mne pomohl na srovnani a ovulku nosifol☺️

andycr
24. únor 2021

Já bych ale teď vůbec nemluvila o srovnání cyklu, když autorka terpve vysadila HA 🤷 Po tak krátké době přeci nemůžeme říct, že ho nemá pravidelný.
Nechala bych tělo chvíli srovnat samo.
Já vysadila HA v srpnu 2017 a po třetí ms jsem otěhotněla. Cykly třeba 33-35 dní. Po porodu jsem brala HA zase asi 2 roky a po vysazení také v srpnu přišla první ms až po 41 dnech. Další už nepřišla, otěhotněla jsem. Bohužel pak ZT a revize v prosinci, na ms jsem čekala 6,5 týdne. Chce to dát tělu čas.
Zatím je brzy dělat závěry. Příznaky můžou být z toho hormonálního výkyvu.