Ovulace 26. den cyklu, kdy můžu čekat menstruaci?

32wika
7. lis 2014

Ahojky, jsem tady nová a potřebovala bych poradit. Takže 6.10.2014 jsem vysadila HA asi po 15ti letech užívání a pokoušíme se o mimi. Poctivě měřím teplotu a dělala jsem si i ovu testy a ten mi vyšel pozitivní 4.11., což jsem byla 26.den cyklu.Po tom + výsledku jsme se doma posnažili a já jsem teď tak trochu zmatená. Zítra bych měla dostat MS, teda podle toho původního výpočtu. Jak to teda bude? Mám brát tu ovulaci jako polovinu cyklu?
Snad jsem to napsala pochopitelně… 😢 😢 😢

nessik
7. lis 2014

Ahoj, k ovulaci 26. den připočti cca 14 dní (to je průměrná délka luteální fáze), takže cyklus bude cca 40 dní. Ale když jste se posnažili ve správnou dobu, tak červená třeba vůbec nepřijde.

andelka
7. lis 2014

V půlce cyklu asi těžko, když jsi ji měla asi 26den (jak vypadá teplota, potvrzuje ty ovulační testy?). Takže MS přijde 9-16dní od ovulace, tak dlouhá obvykle bývá druhá fáze (průměr je těch 13-14dní). Anebo ve stejnou dobu najdeš //. Pokud si měla ovulku před pár dny, tak zítra určitě MS nedostaneš.

lucifereeek
7. lis 2014

každá nemá ovulaci v půlce cyklu, udává se že většina žen má 28dní cyklus a mají ovulaci v půlce, tj. 14den, ale realita je jiná, já mám ovu vždy mezi 20-25DC a cykly 37-46DC, mělo bys dostat ms, cca 40den ale i klidně později, já to taky tak mám 😉