Ovulace

simina9111992
3. lis 2018

Ahoj delala jsem si poprve ovulacni test dr. Max.. Pisi, ze ovulace po dvou carkach probehne do 48hod..nechapu teda proc mam uz dva dny stejne viditelne dve carky a dva dny pred tim slabe.. Vcera byla carka mozna o trochu silnejsi, coz by teda melo znamenat ovulaci do 48 hod a ne hned a to prave nechapu, protoze zrovna vcera jsem mela bolesti v podbrisku a priznaky odpovidajici prave probihajici ovulce tak tomu moc nerozumim

petulejan
3. lis 2018

@simina9111992 mě testy dva dny po sobě ukázaly slabou druhou čárku a pak už nikdy nic. Nikdy nebyla silná. Já myslím,že bazalka je větší jistota.

jenny91
3. lis 2018

@simina9111992 Ta slabá čárka nevypovídá de facto nic, spousta holek (já taky) má slabou čárku po celý cyklus. Jinak ovulace by měla nastat 24-48 hodin po pozitivním výsledku, tzn. když je testovací čárka stejně silná nebo silnější než kontrolní. Jako pozitivní bych u tebe brala prostě ten nejsilnější výsledek... Já měla dvě tlustice akorát jeden den, jinak vždycky byla testovací slabší. (Ale vím, že někdo to mívá takhle, třeba i několik dní "pozitivní" výsledek).

simina9111992
autor
4. lis 2018

@petulejan mereni bt je u me slozitejsi, protoze v noci vstavam k synovi tak nevim jak bych to merila.. Jakoby kdy.. Rano by to uz asi bylo zkreslene

jenny91
4. lis 2018

@simina9111992 To máme stejně. Já zkoušela měřit nějakou dobu, ale pak jsem se na to vykašlala, ty výsledky byly nic nevypovídající...

michalcakova
4. lis 2018

Já to taky takto měla a občas se stává že ten hormon bývá vysoký více dní než dojde k ovulaci. Ovulaci by měla proběhnout po posledním pozitivním testu ☺