Ovulace byla 24., 26. sex - mohu být těhotná?

lenikarna
30. pro 2018

Ahojky jen jsem se chtela zeptat, podle vypoctu jsem mela 24.12. ovu, s pritelem jsme se tulili 26.12 je tam ta moznost ? jelikoz i menstruace si zacina kdy chce ,spatne se mi to pocita. Den pred udajnym ovu me bolely prsa a pak dva dny po tulení taky jen intenzivneji s neprijemnym tlakem v podbrisku (tedy 23.12. a pak 29.12), tak jestli to muze byt tim ze vypocty jsou spatne, ja uz sem z toho tumpachova 😀

jaja01k
30. pro 2018

Výpočty nejsou moc přesné. Počítají s pravidelným cyklem a luteální fází dlouhou 14 dní. Jestli si chceš hlídat ovulaci, zkus třeba ovulační testy nebo měřit bazální teplotu. Ale nejlepší co můžeš udělat, jestli chceš otěhotnět, je nic nepočítat 🙂

lenikarna
autor
30. pro 2018

Takže by to relativně mohlo vyjít. 😋😊

jaja01k
30. pro 2018

@lenikarna Šance určitě je, držím palce 🙂

lachtanice86
30. pro 2018

@lenikarna když nevíš kdy byla ovulace tak je šance vždy

lenikarna
autor
30. pro 2018

😂😅

mona91
30. pro 2018

@lenikarna jestli mas nepravidelný cyklus tak je to uplnej vabank v podstatě kdykoli. Já nejspíš otěhotněla den po MS 😂

lenikarna
autor
30. pro 2018

@mona91 😅

lenikarna
autor
30. pro 2018

No kdyby dam za týden vědět. 😅

mona91
30. pro 2018

@lenikarna Jojo takže asi tak 😂 a to jsme měli jít v září na IVF a v červenci kuk 😂 jestli se snažíte a mas fakt cyklus jak podle plotu mě hrozne pomohl Utrogestan napsal mi ho doktor můžeš ho brát kontinuálně je to čistý progesteron. Je na doktorovi zda usoudí jestli je pro tebe vhodný ale já musím rict ze jsem byla happy MS přesně po 28 a celkem trvala 3 dny bez bolesti a oproti to u co to bylo tak slaboucke.

lenikarna
autor
30. pro 2018

To ja zase tak neřeším jen jsem se chtěla zeptat když to nevyjde nevadí pokusíme příští měsíc a budu se muset naučit to zhruba odhadnout protože většinou ty dny bolavé jsou zhruba uprostřed mezi cykly. Jen md zarazil rozestup mezi bolavými dny jindy to mívám tři dny po sobě a konec

anette1
1. led 2019

Urcite by to mohlo vyjit 😉

lenikarna
autor
2. led 2019

No asi, už třetí den mě bolí prsa a spodek no

mona91
2. led 2019

@lenikarna a kdy ti má přijít MS?

lenikarna
autor
2. led 2019

Příští týden

lenikarna
autor
9. led 2019

Tak holky třetí den spinim

jaja01k
9. led 2019

@lenikarna To vypadá hodně dobře, gratuluju 🙂

mona91
9. led 2019

@lenikarna tak uvidíš jsi objednána na gyndu?

lenikarna
autor
9. led 2019

Ještě ne dělala jsem dnes ráno. A naštěstí se objednávat nemusím prostě prijdu. Jen dneska ráno jsem měla jen hnědé špinění a teď už i trošku krve

lenikarna
autor
9. led 2019

Tak vypadá wd jsem to dostala tak teď nevím už vůbec

mona91
9. led 2019

@lenikarna a měla jsi to dneska dostat? Ono to mohlo byt biochemické nebo to bude Ok těžko rict takhle věštit se moc neda, moje máma zjistila ze je těhotná až někdy v 16tt do té doby krvacela každý měsíc

lenikarna
autor
9. led 2019

Měla jsem to dostat v pondělí a pondělí úterý jsem jen špinila

ocetnicek
9. led 2019

Pozitivní test a pak ms je nejspíš raný potrat.

lenikarna
autor
9. led 2019

Tak uvidíme

lenikarna
autor
9. led 2019

@ocetnicek
Spíš mě zaráží to že dnes ráno jsem dělala tt a o asi tři hoďky jsem to dostala ale podstatně slabší než normálně

mona91
9. led 2019

@lenikarna uvidíš domluvila bych se na gynde co a jak je možný ze budeš víc špinit a přece jen to zůstane držím palce

lenikarna
autor
14. led 2019

No tak zítra jdu k lékaři tak teď potřebují spíš podporu wd bude vše v pořádku jak víme od minulého pondělí špinim do dnes tmavě hnědé se srazeninkami ve formě nitek a při sebemenší námaze (středa ,čtvrtek pátek a dnes ) i se světlou krvi se srazeninkama nitek. Myslíte že to může být něco vážnějšího? Dost se bojím. Test jsem dělala ve středu pak i v sobotu a byl pozitivní

lenikarna
autor
14. led 2019

Bolesti nemám spíš nepříjemný pocit jak při menstruaci

biton
21. led 2019

@lenikarna dobrý den, mohu se prosím zeptat, jak jste dopadla u lékaře? Děkuji

lenikarna
autor
27. led 2019

Jsme v 5tydnu a vše je v pořádku. 😊

biton
27. led 2019

@lenikarna tak to gratuluju a ať jste zdraví 🙂