Ovulace. Je možné, že by ani nepřišla?

wladimira
5. pro 2020

Dobré ráno jsem z toho trochu jelen druhy měsíc testují ovulaci ,mám pravidelný ciklus minuly měsíc test ukázal dvě krásne čárky den před ovulaci ... a teď test ukazuje ze se ani neblíží ,jinak bych měla mít ovulku v neděli .proto se ptám je možné ze by ani ovulace nepřišla ???

ema90
5. pro 2020

Pokud si hlidate ovulaci teprve druhy mesic, tak bych to nevidela jako tragedii, ne kazdy cyklus je ovulace stejne. Chce to vychytat po vice mesicich. Carka muze zacit jeste silit.
Ale je taky mozne, ze neprobiha ovulace kazdy mesic. Pak bych se domluvila na gynde, tam vam muzou ovulaci vysledovat. Ale jak pisu... po dvou mesicich je brzo delat nejake zavery.

themuffin
5. pro 2020

@wladimira každý cyklus není ovulace stejně 😉

wladimira
autor
5. pro 2020

@themuffin koukám ze mate hodně nepravidelný cyklus tím pádem bude aj ovulace pokaždé úplně jinak ... já mám fakt pravidelný cyklus MS dostávám na den přesně takže aj ovulace by se měla pohybovat v určitém termínu
Večer jsem dělala další ovu test a už konečně čárka síly takže zítra bude pozitivní

ema90
6. pro 2020

@themuffin No tak vam to skace hodne ale 😀
Ja se bavila o pravidelne ms, taky jsem ji mivala na den presne, ale ovulace byla ne vzdy stejna.

lachtanice86
6. pro 2020

@wladimira tak hlavně se ovulační testy nemají dělat v 6rano

wladimira
autor
6. pro 2020

@lachtanice86 jak to ? Já jsem měla tento týden noční tak když jsem přišla domu udělala test ...