Ovulace, je tam?

lucik253
16. kvě 2018

Ahojky,beru utrogestan 16-26dc.Menstruace byva 26dc.Vcera a dnes delane ovu testy,jsem 18dc. Myslite ze to neco znamena? Snazime se iz dlouho a ovu porad nic. Moc dekuji vsem

lucik253
autor
17. kvě 2018

2tablety vecer

anetka9
17. kvě 2018

@lucik253 zajímavý..když se dávají dvě většinou se dává 1-0-1, tak snad ví, co dělá:D

leymea
17. kvě 2018

@anetka9 tjn 😀 a rovnou 2 tablety.

lucik253
autor
17. kvě 2018

Opravdu rikal berte 2 vecer

jessulka
17. kvě 2018

Ahou, ja jsem take brala Clostik. Od 5. do 9. dne a 12 DC na kontrolu. Sliznice ukázková, folikul těsně před prasknutím. Doma jsem zkoušela ovu test a byl pozitivní jak nikdy driv. Snažíme se 3. cyklus a mela jsem ty předchozí anavolucni. Doktor byl velmi spokojený a doporučil mi co nejdřív na to vlítnout a úplně nejlepší by bylo zacit uz 11 DC, aby tam ty spermie počkaly. Tak alespoň vím pro příště, když by se nezadarilo. Ale ja mám nějaké takové tušení, ze to vyjde. Kéž by. Přidávám foto zachycené ovulace. Tak nám držte pěsti 😉

lucik253
autor
18. kvě 2018

Ja takhle a dalsi uz nic

jessulka
18. kvě 2018

@lucik253 Třeba ovulace proběhla. Doktor mi říkal, že to trvá jen krátkou chvíli, třeba hodinu a že to přesně nezachytíš na tom testu. Já jsem byla na kontrole v 16:30 a doktor říkal, že ten folikul může prasknout tak do hodiny. Než jsem přijela domu, bylo 18:00, tak jsem udělala test a to je ten z toho 12DC. Takže ovulka zachycena. Já myslím, že u tebe rovněž proběhla, tak moc držím palce. Kolikátý DC jsi?

anetka9
18. kvě 2018

@jessulka Akorát autorka říkala, že byla na kontrole a doktor neviděl žádný folikuly:/

lucik253
autor
18. kvě 2018

Ultrazvuk byl jeste i 16dc a folikuly nic,sliznice krasna.A druhy den mne divne bolelo pichalo,tak sem udelala ovu test a testy jsou 17dc,18dc,19dc.Driv nikdy ani duch.

lucik253
autor
18. kvě 2018

Dneska porad divne boleni v podbrisku,co by to mohlo byt 🙁

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru