Ovulace. Myslíte, že se blíží?

marie1505
1. čer 2020

Krásný den snažilký, maminky těhulky prosím co nejvíc zkušenosti při cyklu 33 dní kdy u vás cca probíhá nebo proběhla ovulace testují od 9 DC poprvé a nevím zda se pomalu blíží ovulka podle mě ovu bude cca kolem 16 DC až 19 DC co myslíte? Moc děkuji přeji krásný den předem se omlouvám za kvalitu fotky❤️❤️

tasimia
2. čer 2020

@marie1505 testuj dál a uvidíš..

nina004
2. čer 2020

@marie1505 podľa mňa sa to z tých testov zistiť nedá. Hladina LH hormónu môže byť v tele celý mesiac a mierne kolísať. Az tesne pred ovu sa zvýši hladina natoľko ,aby boli obe čiarky prinajmenšom rovnako silné 🙂

anetttie
2. čer 2020

Krásný den holky, předem se omlouvám že se tu tak vetřu. Chtěla bych slyšet váš názor včera a dnes jsem si dělala ovu. test co si myslíte prosím?

nina004
2. čer 2020

@anetttie skúsila by som ešte zajtra. Podľa mňa ešte úplne pozit.nie je. Ale môže zosilnieť počas dňa alebo zajtra. Určite si to poisti už dnes.

anetttie
2. čer 2020

@nina004 pojistit si to večer milováním už ale můžu 😁.. Děkuji za odpověď.

tasimia
2. čer 2020

@anetttie negativní.

marie1505
autor
2. čer 2020

Já dnes takto 12 DC tak opravdu myslím že ovulace bude cca kolem toho 16 až 18 DC

tasimia
2. čer 2020

@marie1505 může být. Může to přijít právě kdykoliv. Hlavně je potreba počítat s tim, že některé testy úplně plné a silné čárky neudělají.

marie1505
autor
2. čer 2020

@tasimia ju stim počítám že se mi nemusí ukázat plně pozitivní druhá čárka❤️

tasimia
2. čer 2020

@marie1505 právě, ale rozhodně půjde poznat rozdíl. Záleží co máš za test, já treba mela dobrou zkušenost s Pepinem.

marie1505
autor
2. čer 2020

@tasimia jako s ovulačním testem pepinem? Já mám testy od dr max a zítra budu pořizovat intimed ovulační test z drogerie růžová krabička

tasimia
2. čer 2020

@marie1505 ano. Každopádně je dobré se v daný mesic testovat stejnou značkou.

nina004
2. čer 2020

@marie1505 Ja používam ovu testy z ali. Vyjdú mi pozit.,tak že mám testovaciu čiarku silnejšiu ako kontrolnú. Používam aj mama ovu testy,tie majú asi menej farbivá,ale vždy mi ovu ukážu rovnako silnými čiarami. Inak mám celý mesiac na testoch také čiarky ako ty až do ovu.

vaseli16
2. čer 2020

Neresila jsi to uz ve snazilkach?🙂 pokud mas cykly vzdy 33 dni tak si odecti LF ktery byva plus minus den 13-14dni takze ovulace bude 19-20dc...ale muze se taky neco zmenit a muze byt dele nebo i driv....testuj dal

vaseli16
2. čer 2020

A tesuj stejnými testy...kazdy test ma různé množství barviva

anetttie
2. čer 2020

@tasimia jak to tak soudite když jste tu psala že test nemusí být plně vybavený?

tasimia
2. čer 2020

@anetttie mě třeba Pepino ukázal v den ovulace dálnici, doktorka mi říkala, že by testovací čárka měla byt silnější než kontrolní. Proto jsem napsala, že ne každý test se plně vybarví, ale rozdíl půjde určitě poznat. Radím mrknout na net na pozitivní ovulační testy, například tenhle je značky Pepino ( je to stáhnuté z google) a tak jsem to měla já.

aselluska
2. čer 2020

@marie1505 u takové délky cyklu jsem měla pozitivní test i 19DC

hermij
2. čer 2020

@marie1505 Zatím negativní, ovulace bude až tak 18.-20.DC. U mě na profilu si můžeš stáhnout materiál k lepšímu zjištění ovulky 😉

anetttie
2. čer 2020

@tasimia jo tak děkuji.. Já si to koupila poprvé