Ovulace nebo cysta?

jullli
5. lis 2016

Dobry den mela bych otazku 11.10 jsem podstoupila laparoskopii vse bylo vporadku ikdyz bezne neovuluji odstranili teda srusty po cisari a na pravem vajecniku udelali drilling ...14dc jsem byla pozvana na utz bohuzel mi byla zjistena folikularni cysta 4,75mm s tim ze i tak se mame snazim. Jenze ovulacni testy nezkazali nic jen slaba carka a dnes jsem tedy 26dc (26den po laparoskopii a na test vykoukly tyhle carky. ) je moznost ze je to ovulace? A nebo cysta muze udelat falesny test??? Nikde nic nemuzu najit jestli muze cysta udelat ovu tedt pozitivni prosiim co myslite posilam foto dnesnich testu jeden je 10tkovy zahranicni jeden 20tkovy klasicky... Jinak dnes mam lehle pobolivani podbrisku na obou stranach cysta ma byt napravo. A teda vytok uz asi 2-3dny.

tammm
11. lis 2016

@jullli řella bych tak 11-14 dní.Cyklus pravidelný 28 dní.A ty?

tammm
11. lis 2016

Dřiv jsem věděla už týden předem že to dostanu a za posl 3 měsíce nic,až v den ms křeč a hned to dostanu.Dá se říct,že co piju kontryhel čaj od ms do ovu tak nevím kdy a zda dojde.

jullli
autor
11. lis 2016

@tammm no a ovu ji mela kdy?z grafu jsem nevycetla jinak u me tezko soudit jelikoz jsem po laparoskopii, ale driv cykly cca 30-32dnu a luteralni 13dnu

jullli
autor
11. lis 2016

@tammm jinak dnes uz jsem 32dc od laparoskopie ale ovu byla 26dc takze jeste mam cas pocitam +-5dnu

tammm
11. lis 2016

@jullli 17 dc ,nekdy je uz 15 dc.Taky mam pred laparo,zjistili ti neco? Ja se toho bojim.Uz mesic me obvodak lečí ze zanětu moč cest aby mě mohl na laparo poslat.

tammm
11. lis 2016

@jullli tak uvidíš zda laparo k něčemu pomůże

jullli
autor
11. lis 2016

@tammm aha a mas ji prokazanou? Me se prave uplne nezda ze jsi ji mela ale mozna mi jen nesedi ten graf 🙂 jinak laparo se neboj taky jsem se bala a dobry jinak me nic nezjistili jen odstranili srusty od cisare a pravy vajecnik procistili pruchodnost byla bez problemu a ted jsem mela konecne po tom roce ukazkovou ovulaci a hned po laparoskopii tak doufam ze by to treba mohlo i vyjit

jullli
autor
11. lis 2016

@tammm no pomohla je ovulace ;)

tammm
11. lis 2016

@jullli dřív jsem si kupovala ovu testy a vždy ukazali buď 15 dc cyklu nebo 17.A brala 3 mesice clostibelgyt a chodila na uzv kde me byla potvrzena.Ale nepoznam zda folik zraly nebyl prazdny že,takze je to beh na dlouhou trať.Na laparo mám jit v době ovu,tak treba me reknou vic.

tammm
11. lis 2016

Koukala jsem znovu do grafu a vidim ji tam hezky,17 dc stoupla teplota o 2 stupně a pak se držela nahoře.No uvidime,moc šancí si nedávám

jullli
autor
11. lis 2016

@tammm jj uz to tam vidim asi je to proste grafem 🙂 no jako dokud neni cervena sance je 🙂

jullli
autor
12. lis 2016

Tal vcera teplota klesla dnes se vratila tak uvidime co z toho bude a nebude

tammm
12. lis 2016

@jullli mě ke dnes zle,jen spím,teplota sr drží ,ale špiním.Bilý výtok s troškou krve.Nemůžu jíst,hýbat se,nic ☹ uvidím zda se to rozjede.

jullli
autor
28. lis 2016

@tammm tak co tehu nebo ne? Ja jsem zdarne mela dva dny spozdeni na tt i duch a pak se ms spustila takovym stylem.. Takze jedu novy cyklus a vzhledem k tomu ze nebim kdy bude ovu tak uz testuji 🙂

tammm
28. lis 2016

@jullli ahoj,mě se to taky rozjelo.Jsu 17 dc a ovu dle bazalni teploty byla 13dc,takže opět čekaní zda dorazí.Měla jsem ale zánět močových cest,tak nevím ☹

jullli
autor
28. lis 2016

@tammm to kakaradka se zanetem otehotnela je dobre kdyz je telo oslabene( zarodek se lepe chyti) tak drzim palce aby to vyslo 🙂 ja dnes 10dc tak jeste cekaaam 13dc jdu k dr na ko s tou cystou zda praskla nebo se vstrebala pri ms a jak vypada folik..

tammm
28. lis 2016

@jullli tak dej pak vědět, zda už tam mrcha není.

jullli
autor
28. lis 2016

@tammm urcite dam a ty davej echo o sobe jak to vypada 🙂 pred vanoci by to bylo super krasny darek

tammm
28. lis 2016

@jullli to by byl 🙂 mám zimní chmury,tak by to potěšilo 🙂 chybí mě sluníčko.

jullli
autor
28. lis 2016

@tammm jsem na tom stejne a doooufam ze to tenhle cyklus klapne 🙂 tak si budeme drzet pesti navzajem musi to vyjit :D to by chlapi meli krasny vanocni darek

jullli
autor
1. pro 2016

ahoooj tak mam radooost cysta je fuc.. dr drzi palce ze by se mohlo tenhle cyklus zadarit.. tak snad. jinak folikul na prave strane 13mm dnes jsem 13dc. rikala ze bych mohla mit ovu cca od 17do 24dc ze jak kdy tak jsem zvedava kdy dorazi testuju tak uvidime. a co ty?

tammm
1. pro 2016

@jullli juuu,super 👍
Já mám močak vyléčen,snaženíčko za ssebou,jsu 20 dc a teď čekam zda dorazí,abych se mohla objednat na laparo.V utery jsem si nechala udelat vyšetřeni štitne žlázy,tu nám v pořádku.
Držím palce při snažení,ať se zadaří 👶

jullli
autor
1. pro 2016

@tammm tak to ja drzim palce at mrcha nedorazi jak dlouhe mas cykly ?

tammm
2. pro 2016

@jullli 28 dni
Ale boli mě už v podbřišku jak každý měsíc před,večer to střílí až do ledvin ☹