Ovulační hlen. Co to znamená?

nagojka
19. kvě 2020

Ahoj holky mam taky takovej dost blbej dotaz...V patek sem byla na prohlidce na gynde a doktor mi rekl ze mam krasnej dominantni folikul kterej podle mereni praskne ve stredu.Dnes na zachode ze me vylitl hroznej kus cehosy...Jsem si na 80% jista ze to byl ovulacni hlen je utery,folikul ma prasknput zitra jinak ja sem si vypocitala ovu na ctvrtek.Co ten hlen prosim znaci a znamena?Bude teprv ovulka nebo folikul prasknul driv?mimcu nechavame volny prubeh od rijna,od dubna se hlidam a pozoruji.dekuji za radu😉😉😉

tulipanek89
19. kvě 2020

Ahoj🙂 já mám ten plodný hlen tak 4 dny po sobě. Většinou tak tři dny před ovu, v den ovu..pak už ne🙂

krupka3
19. kvě 2020

Jestli tomu davate volny prubeh, tak proc si nechavas merit folikuly a sledujes ovulacni hlen? Volny prubeh znamena, ze miminku otevrete cestu k vam a budete se milovat, kdyz na to budete mit chut.

nagojka
autor
19. kvě 2020

@krupka3 na si ho nenechavam merit🙂byla sem na preventivni prohlidce,tam sem se zminila ze bysme chteli miminko...takze pri preventivnim ultrazvuku bylo vse krasne videt a tudiz mi to pan doktor vysvetlil a ukazal,protoze prohlidka probehla v plodnem tydnu...A jeste sem v prispevku psala,ze od dubna se sama pozoruji a hlidam se🙂milujeme se samozrejme vzdycky kdyz je chut a pokud chut v dobe ovulace neni tak neni....takze asi tak...a asi proto😁

nagojka
autor
19. kvě 2020

@tulipanek89 no ja sem si vsimla ze vcera ve vane byl ciry pruhledny a dneska uz je dopela a vetsi mnozstvi...tak me to trochu znejistilo...ale myslim ze urcite to byl plodny hlen

tulipanek89
20. kvě 2020

@nagojka Kdykoli během těch plodných dnů je šance otěhotnět. Já teda poznala přímo i ovulaci podle bolesti v podbřišku. Chvíli po ní mi ten ovulační hlen zmizel🙂

nagojka
autor
20. kvě 2020

@tulipanek89 kdybych mela ovulaci brat podle bolesti v podbrisku tak ji mam tri dny v kuse😀😀😀ale je pravda ze dneska je ta bolest asi nejvetsi a pridala se bolest v krizi...no tak uvidime...🙂stejne mam chlapa doma az dneska...takze to bude prvni a asi jediny sex behem plodneho obdobi😂😂😂😂