Ovulační test. Proběhla podle testu ovulace?

nicollmor
7. bře 2021

Ahojte holky. ☺️ Byla jsem ve stredu na gynde, folikul neprasknul, tzn., ze ovu do te doby nejspise nebyla. Ted mam za ukol od doktora pouzivat testy, at zjistime, zda ovu mam. Tak jsem teda ve ctvrtek zacala. Dnes 16 den cyklu. Cykly vetsinou 23-25 dnu (ted mi to takhle hapruje). Posilam foto a prosim, zda ovu probehla? 🥺 Testy pouzivam poprve.. Testy jsou ctvrtek, patek, sobota a dnes.. Dekuji 🌸

michaelarousova
7. bře 2021

@nicollmor zadny neni pozitivni ☺️Je mozme ,ze jste to jen nechytla a v sobotu pozitivni byl v prubehu dne ale jestli probehla ovulace vam test nerekne☺️

nicollmor
autor
7. bře 2021

@michaelarousova testy delane cca kolem 18hod.. samozrejme sex nemame jen za ucelem plozeni 😅 ale celkem mi vrta hlavou ta ovu.. jelikoz ovu bolesti mam a videl to i na utz, ten vajecnik 🤔🥺

michaelarousova
7. bře 2021

@nicollmor pokud test byl delany v sobotu vecer a v nedeli vecer tak mezi tim mojl byt pozitivni☺️To prave nejde uplne zachytit☺️ Ja merila pul roku a podarilo se to zachytit asi ddvakrat☺️ Pokud chtete poznat ovulaci tak lepsi je zkusit merit bazalni teplotu☺️

nicollmor
autor
7. bře 2021

@michaelarousova to by jsme musely na tom WC sedet 24/7, aby jsme to zachytily uplne 100%, ze 😅. Tak uvidime, co bude / nebude ☺️. Moc dekuji

michaelarousova
7. bře 2021

@nicollmor presne tak😂

barulinka20
7. bře 2021

@nicollmor jestli ti muzu poradit, tak mě s ovu testy moc pomohla appka PreMom. Vždycky mi dělalo problem zjistit, jestli je test dost silný, nebo ne. No a do te appky ho jen vyfotis a ona ho vyhodnoti😁příkladam svůj zatím nejsilnější test za cele snazeni, takhle krasne mi vyšel ve středu, dneska jsem 3DPO, tak to snad konečně vyslo😃

nicollmor
autor
7. bře 2021

@barulinka20 dekuji, zkusim. 😅 Ja zatim delala jen tyto 4 testy za celou dobu “snazeni”, takze jsem zelenac. 😅 A tobe mooc drzim palce 🍀

barulinka20
7. bře 2021

@nicollmor dekuji, tobě taky držím palce, ať se vám zadari!❤️🍀

nicollmor
autor
7. bře 2021

@barulinka20 dekuji. 🍀 Zatim mam nejvetsi strach, zda ovu vubec mam. 😅

kevi1
9. bře 2021

@nicollmor ahoj, ak chces zistit ci mas ovu podla testov, tak jak zacne tmavnut, kludne otesnut este pred spankom okolo polnoci a potom rano 🙂 ja som to tak casto mavala ze jeden vever skoro pozitivny a dalsi vecer zase skoro pozitivny, takze proste medzitym bol niekedy pozitivny ale nezachytila som to 🙂

nicollmor
autor
9. bře 2021

@kevi1 dekuji za radu. ☺️ pocka teda na dalsi cyklus a zkusim to takhle udelat. Zasobena testama uz jsem 😅 a silim, zda ovu mam. 🙈😅