Ovulační test. 3 dny po sobě pozitivní?

monispr
29. pro 2019

Prosím o radu holky, jsem z toho jelen. Který z těch posledních 3 testů je pozitivní? Tohle se mi ještě nestalo. Vždy jsem měla jeden den pozitivní a další dny čárka slaboucka. Ale tentokrát 3 dny po sobě takto, máte někdo zkušenost?

eleanora198
29. pro 2019

@monispr zkus si udělat tehotensky test je možné ze jsi těhotná. Ovulacni testy totiž nedokážou rozlišit hormon LH a HCG. Možná proto ti ukazuje pořad pozitivní testy ale je to jen jedna z možnosti me kamarádce to takhle dělalo a byla těhotná. 😊

hasara33
29. pro 2019

@monispr též bych zkusila těhotenský test, výraznější testovací čárku než kontrolní jako máš na těch posledních testech jsem měla jen v těhotenství 😉 hodně štěstí

monispr
autor
29. pro 2019

@eleanora198, @hasara33 Holky myslíte? To bych musela být těhu z minulého cyklu. A to jsem měla normálně ms, sice o nějaký 4 dny později, ale byla a byla celkem silná 🤔

eleanora198
29. pro 2019

@monispr no nevím, ale za zkoušku nic nedáš 😊

sudylichozrout
29. pro 2019

@monispr skutecne pozitivni je ten z 16. dne cyklu. Ten je nejsilnejsi. Nekdy trva, nez hladina LH zase klesne. Tehotensky test je nesmysl, kdybys byla tehotna z minuleho mesice, mela bys pozitivni uplne vsechny. Ne jen ty tri. A kdybys otehotnela tento mesic, musela bys mit ovulaci nekdy koem 6. dne cyklu a to ti tak akorat koncila menstruace 🙂

hasara33
29. pro 2019

@monispr přesná tak, za zkoušku nic nedáš 😉 ženské tělo je tak záhadné, že mě nikdy nepřestane překvapovat takže možné je opravdu vše 😁

monispr
autor
29. pro 2019

@sudylichozrout taky si to myslím, ale překvapilo mě to. Nikdy jsem to neměla takto 3 dny po sobě 😁
@eleanora198
@hasara33
Zkusím zítra koupit ještě balení těch ovu testů a uvidím 😁 když by náhodou byl opět takhle stejně silný, tak pak zkusím těhotenský. Ale moc tomu nedávám. Jsem nějaká porouchana či co 😂 jen doufám, že to už vyjde tento měsíc. Měla jsem ZT v 5 měsíci a pak po 3 měsících sp v 5 týdnu, tak už by se mohlo zadařit😊

sudylichozrout
29. pro 2019

@monispr Jestli koupis zase ty Comfort od Wondfa, tak ty maji hodne barviva a i kdyz jsou negativni, tak jsou carky hodne syte (to je znacka tech tvych posledni tri testu, je to 6 ovulacnich plus 2 tehotenske v baleni). Tak se nediv, kdyby na nich carka byla hodne vyrazna i nadale. Ale uz by nemela byt intenzivnejsi nez ta kontrolni, bude slabsi, i kdyz hodne videt.

ivuska1986
29. pro 2019

@monispr ahojky, já teda z tehle testů nikdy nic nepoznala, zkusila jsem digitální ovulační test a paráda 👍. Zadařilo se při prvním použití, i my ukázal těhu, neměla jsem doma test, tak jsem zkusila digitální ovu test a objevil se smajlík ❤️💕💓 fakt doporučuji firma Clearblue

monispr
autor
29. pro 2019

@sudylichozrout eeee budu kupovat jiný, protože ty Wondfo jsem kupovala v Brně a u nás na vesnici je nemají. Jj jsou od Wondfa, ale jen po 3ks, není to to velký balení. Myslela jsem, že je to ten hooodne citlivej, ale co jsem koukala, tak ma citlivost těch 25. A ty první jsou gs ovutest.

lilian2111
29. pro 2019

@monispr mě tyhle ukazovali ovulaci půl cyklu, ot z Maxe pak tak, jak fakt byla.

ba2te
30. pro 2019

Počkala bych na dnešní ovu test. Já mívala pozitivní OT 2 dny po sobě, pak 3 den čárka už slabší a ovulace proběhla za cca 48 hod. po tom posledním pozitivním testu. Měla jsem ale delší cykly - 38-40 dní. Jinak doporučuji testovat celej cyklus stejnou značkou. Nejvíc jsem používala Dr. Max a vždy ukázali spolehlivě. Těhotenství mi ale 13 DPO neukázali - to jsem měla pouze pozitivní těhotenský test, na ovulačním byla sice druhá čárka, ale slabá.

monispr
autor
30. pro 2019

Jojo holky, sehnala jsem u nás nějaký test Ovular a čárka je teď slabší. Tak asi byla jen vyšší hladina LH hormonu tento měsíc 😁😁

monispr
autor
30. pro 2019

Už negativní

hasara33
30. pro 2019

@monispr tak šup šup snažit se a přeji hodně štěstí 😁🤗🤗

monispr
autor
30. pro 2019

@hasara33 snažíme se už od toho 14dc😁 poctivě 😃 tak snad se zadari😊 dekujiiiiii🤗

ffan
Autor odpověď smazal
Zobraz
ffan
Autor odpověď smazal
Zobraz