Ovulační test 3 dny stále stejný. Co myslíte?

13. bře 2023

Ahojte, zkouším ovulacni testy a poslední 3 dny je mám stále stejné. Cyklus mám nepravidelný, jsem necelé 3 měsíce po porodu který byl v 5 měsíci. Po porodu přišla menstruace 35 den cyklu.

zelenaesmolda
13. bře 2023

Proc zkousis ovulacni testy?

autor
13. bře 2023

@zelenaesmolda proč se zkouší ovulační testy?

janickaslepicka
13. bře 2023

Nejlépe zkoušet testovat celý cyklus. Testy jsou zatím negativní. Tělu může trvat déle než se dá do pořádku.
Jsem na tom dost podobně jako ty, ale také zkouším testovat a teď mi vyšel pozitivní ovu test 7DC, tak jsem zvědavá kdy to vůbec dostanu, když jsem teď měla cykly 32, 30, 27 dní po přerušení v 17tt 🙈

zelenaesmolda
14. bře 2023

Kdyz chces otehotnet ale 3m po porodu?

autor
14. bře 2023

@zelenaesmolda kdo říkal že chci otěhotnět? To si člověk ani nemůže udělat test aby věděl kdy a jestli vůbec má ovulaci? A jinak od doktora mám schválené případné těhotenství

zelenaesmolda
14. bře 2023

A k cemu je to dobre pokud se nechystas otehotnet?

autor
14. bře 2023

@zelenaesmolda to člověk nemůže vědět jestli má ovulaci? Jestli ti to tak moc vadí že si dělám testy, tak to prosimte nekomentuj.

zelenaesmolda
14. bře 2023

Me to nevadi,jenom nechapu vyznam toho testovani.Chapu kdyz se chystas otehotnet ale na co to potrebujes vedet pokud se na tehotenstvi nechystas?Nerypu,zajima me to.Nikdy jsem to nepotrebovala a vidim to tady u snazilek.

autor
14. bře 2023

@zelenaesmolda testují jen proto abych věděla jestli vůbec mám ovulaci, nic jiného za tím není.

bh8
Autor odpověď smazal
Zobraz
lipline
14. bře 2023

jsou to Dr. max ovulační testy?

autor
14. bře 2023

@lipline ano

lipline
14. bře 2023

podle mě má tento test hodně barviva a pokud není čárka silnější než ta kontrolní tak neni pozitivní.... třeba livsane má toho barviva míň a líp se ta pozitivita pozná, protože ten max vychází tmavej i když prostě není pozitivní 😀 snad chápeš moji myšlenku 😀