Ovulační test a BT

lilian2111
13. kvě 2019
Pěkný den, potřebovala by jsem poradit. Už tak týden mě bolí levý vajecnik, v sobotu jsem měla pozitivní ot, ale do dnes bt nesla nahoru, spis naopak... znamená to, že k ovulaci nedošlo? ☹️ Děkuji.
hermij
13. kvě 2019
Proč tolik neplatných teplot v záznamovém grafu? Kde a čím měříš? Obyč. nebo bazálním teploměrem? Nebo lékařským? Ovu testy jsou nespolehlivé k detekování ovulace, ukazují, jak se mění hodnoty LH v moči, ale může být pozitivní i 10 dní před ovulací, dokonce i při anovulačním cyklu. Teplota, pokud je měřena správně, má výpovědnější hodnotu. A nějaký děložní hlen na kalhotkách, při utírání na WC... pozoruješ?
lilian2111
autor
13. kvě 2019
@hermij merim každý den v 7h ráno, ale zapisuji někdy hned v 7, ale někdy později 😊
Já nikdy neměla nějak hlen během ovu, ani v měsícem kdy jsem otěhotněla, takže tím se asi moc řídit nemůžu 😕 sleduji cipek, co by podle toho ot docela i sedel, ale bt stále dole, no.... dnes je stále hodně nahore, měkký ale už se mi zda zavreny.
hermij
14. kvě 2019
@lilian2111 A dnešní teplota?
lilian2111
autor
14. kvě 2019
@hermij bohužel 1dc 😞
hermij
14. kvě 2019
@lilian2111 😞 Užíváš nějaké doplňky stravy k podpoře početí? Důležité je mít dostatek vit. C, B6, hořčíku, selen, zinek > to vše podpoří ovulaci. Taky mateří kašička, pokud nejsi alergická na včelí produkty. Ideálně od včelaře, nebo někde v biokvalitě 🙂
lilian2111
autor
14. kvě 2019
@hermij nene teď po revizi jsem nebrala nic a to je asi problém :/ mám objednány myo-inositol, má to být na podporu ovulace s kys.listovou, tak nemám zkusit k tomu selzink třeba ještě? A na tu mateří kasicku se zeptám máme v okolí včelaře dva 🙂
hermij
15. kvě 2019
@lilian2111 Inositol je tuším jen kyselina listová, chce to doplnit i ty další minerály. Klidně si ještě něco "naordinuj", jen ať toho není moc, zařaď i pestrou stravu plnou zeleniny. Fakt ke všemu, různé druhy, různé barvy, 3x denně 😃 To půjde, tělo se vzpamatuje 😉
lilian2111
autor
15. kvě 2019
@hermij nooo doufám, snad nebude anovulacni každý cyklus 🙁

Sem začni psát odpověď...

Odešli