Ovulační test. Co si myslíte o výsledku?

kamcaci
30. črc 2019

Ahoj holky potřebuji poradit, co si myslíte o tomto ovulačním testu. Je tam už druhý den takovyto slaby duch. Dnes bych podle kalendáře měla ovulovat. Dle testu si tím nejsem tak jistá. Abych věděla jestli na to máme večer vlitnout 😂 Menstruace mi skončila před 9 dny a před 7 dny jsme měli sex, a dnes jsem ti dělala ovu test. Jen mě zajímá co si myslíte. Čárka je dost slabounka. Tak nevím jestli se máme snažit.

aurelie34
30. črc 2019

@kamcaci tohle není pozitivní test. Musí být stejně silný nebo silnější než kontrolní čárka. Tak že testuj dál. Pro srovnání můj pozitivní test.

jaja01k
30. črc 2019

@kamcaci Tohle není pozitivní test.

kamcaci
autor
30. črc 2019

@ pomalu propadam panice. Nevím jestli může být už po ovulaci nebo jestli ji mám ještě čekat, kdyz je to tak slabé

aurelie34
30. črc 2019

@kamcaci od kdy testujete? Já měla třeba ovulaci až 17 den cyklu.

kamcaci
autor
30. črc 2019

Dnes jsem 14 den cyklu, 9 dní po skončení menstruace. Testuji od včera. Dle kalendáře by měla ovula být dneska. V testech se moc nevyznám, hlídám si to dle testu poprvé. Nemám s níma zkušenosti.

ivuska1986
30. črc 2019

@kamcaci ahojky, nikdy žádný ovu test nevyšel, tak nestresuj, ne každému se pozitiva ukáže.

aurelie34
30. črc 2019

@kamcaci tak to je možné že už Ovu byla. Já jsem začala testovat už 7 dní po MS. Každý den ve stejnou dobu a pozitivni jsem ho měla ten 17 deny tak zkus ještě testovat a uvidíš.

elinkav
4. srp 2019

Pokud sis dělala ovulacni test 1 den před a v den očekávané ovulace, tak nemůže být pozitivní. Ovulacni test bývá pozitivní 2 dny před ovulací. Protože právě ty dva dny před se uvolňuje v těle LH a až pak přijde ovulace.
Zkus příští cyklus měřit současně i bazalni teplotu, graf ti ukáže 100% den, kdy ovulace proběhla.. 😉