Ovulační test, je pozitivní?

nicina12
17. bře 2016

Ahoj holky chci se zeptat co si myslíte je ovu test ten poslední pozitivní nebo ještě ne ? Dnes je to 10DC , cykly mám 25-26 dní . Budu ráda za každý názor

lutu11
17. bře 2016

Rekla bych, ze je pozitivni. Otestuj to jeste zitra, to by mela carka zeslabnout. Pokud nezeslabne, bude pozitivni zitrejsi test.

nicina12
autor
17. bře 2016

Děkuji , kdyžtak přihodím zítra další testík a uvidíme

pellullinka
17. bře 2016

Vypada dobre ;) nemerite si bazalni teplotu,je to s testy idealni kombinace ;) muj ovulacni test v mesici poceti vypadal takhle

nicina12
autor
17. bře 2016

No měřila ale byla jsem z toho měření mimo , nějak jsem to z toho nedokázala odhadnout , bylo to jak na houpačce ... no musím říct že ten můj je o chlup slabší než ten váš . Tak nevím nevím :/

nicina12
autor
17. bře 2016

hlavně jsem to pak nemohla ani měřit protože chodím do práce kde mám dvě noční pak 3 dny volna pak dvě raní , 1 den volna a tak pořád dokola ... takže jsem nemohla ani dodržet hodinu měření atd.

mardzanka26
17. bře 2016

Myslím si to samé, vypadá to dobře. Ale uvidíš zítra 😉

mardzanka26
17. bře 2016

Já jsem z toho měření taky mimo, teď jsem to teda začala měřit 3. den. Měřím v ústech, asi to neumím, dávám si ho pod jazyk, ale když si měřím víckrát za sebou, tak pokaždé jiná hodnota 😕 , vždy zapíšu tu první. Mám hodně rychlí teploměr - 10 vteřin, je to fajn, ale jestli to není tím.

nicina12
autor
17. bře 2016

no uvidím zítra , testnu ráno než pujdu do práce a pak kolem 19:00 večer ... a přiložím foto . Po 10 měsících snažení bych byla ráda kdyby to už vyšlo . :(

nicina12
autor
17. bře 2016

já mám taky až moc rychlí teploměr a teplota vždy byla jiná , prostě jsem to vzdala s tím měřením , tak jsem přešla na ty testy

pellullinka
18. bře 2016

Ja sem merila klasickym a v intimnich partiich a krasne se mi potvrdilo,ze 2.den po pozitivnim testu byla ovulace. Merila jsem dva mesice. Ale pokud nemuzete merit kazdy den stejne je to o nicem

janickazabicka
18. bře 2016

Ahojky holky, pardon ze jsem vas tady tak prepadla, ale chtela jsem se zeptat, je mozné ze by ovulacni test ukazal pripadne tehotenstvi. Jelikoz ja jsem dnes 29Dc a 27-28 Dc jsem mela silne pozitivní ovu testy, ale dnes je ta carka slabsi. Tak jestli to mam brat ze jsem mela ovu az takhle pozde a nebo ze z ovu testu carka zacne vytract a obevi se treba ne tehu testu. Prosim jen o nazor. Nikdy se mi to nestalo tak jsem z toho maková 😀 😀

lutu11
18. bře 2016

@janickazabicka zkus tehotensky test, stoji jenom 30 kc😁

janickazabicka
18. bře 2016

@lutu11 jj to stoji no, ja ho zkousela vcera a nic tam nebylo i kdyz kamaradce se zdalo ze stin vidi, ale ja jsem asi slepoň 😀 jo a mimochodem 19Dc jsem mela test take pozitivni ten ovulacni, proto jsem z toho marťan 😀

mardzanka26
18. bře 2016

@janickazabicka Párkrát jsem už tady viděla, prý to ten test dělá a čím víc jsi těhotná, tak slábne. Píšu jen to co jsem četla 😀 osobní zkušenost nemám 😉. Ale jestli jsi těhu, tak zítra ráno Ti to TT určitě ukáže 😉. Tak budu držet palečky a zítra čekám dobrou zprávu ✊

janickazabicka
18. bře 2016

@mardzanka26 To by bylo super, kdyby byl alespon slabe pozitivni prozatim, ale ja jsem tak nejak skepticka, jelikoz uz se snazime skoro rok, tak proto ☹ 🙂

nicina12
autor
18. bře 2016

Ahoj holky , tak přikladám dnešní testování s tím včerejším , opravdu čárka slábne oproti včerejšku ... co si myslíte ?! myslíte že teda včerejší test byl pozitivní ????

janickazabicka
18. bře 2016

@nicina12 ja bych rekla ze pozitivni je prvni z leva 🙂

nicina12
autor
18. bře 2016

to je ten včerejší , dnes mě bolelo i břicho .. tak asi ovu proběhla ....teda doufám. tak jsem ještě dnes na to vlítla ..

nicina12
autor
18. bře 2016

sex byl 16.3. , 17.3. , a dnes 18.3. .. a ten test nejsilnější vyšel včera 17.3. večer tak snad to stačí 😕

nicina12
autor
18. bře 2016

ale nevím vždy to ze mě vyteklo a neležela jsem asi cca po 5 minutách jsem vždy chodila , tak mám strach jestli ve mě vůbec něco zůstalo nebo ne aby to vůbec vyšlo

nicina12
autor
18. bře 2016

@janickazabicka jinak budeš dělat zítra ten těhu test ? Kdyžtak zítra napiš jak si dopadla .. My se snažíme už 10 měsíc , tak bych taky chtěla aby už to vyšlo , ale jestli ovu dnes proběhla tak budu muset počkat aspoň dva týdny , nebo do 3.4. to by měla být menstruace 😢

janickazabicka
18. bře 2016

@nicina12 zitra ho zkusim a moc se modlim, aby tam byl alespon naznak 🙂 ale jestli byla ovu ted ty sva dny, tak ho budu delat zbytecne ☹

nicina12
autor
18. bře 2016

@janickazabicka budu držet palečky , kdyžtak zítra jsem hoď foto a napiš jak si dopadla , snad to vyjde .. a menstruaci máš mít kdy ?

janickazabicka
18. bře 2016

@nicina12 nemela by dorazit do 4 dnu. tak uvidime 🙂 urcite dam, snad nebude bílý 🙂

nikyninasi123
18. bře 2016

ahoj ze holky dnes jsem mela slaboulinkou druhou carku na ovulacnim testu kdy mam zase testnout kdyz uz mi konci MS jinak u ji mam 4 den MS nikdy jsem netestovala ovulaci poradi mi nektera 😀 🙂 😉

janickazabicka
18. bře 2016

@nikyninasi123 tak hlavne ovulace by mela prichazet az po ms, zhruba tyden. takze kdyz testujes uz ted se mi zda brzo. Pokud chces vedet orientacne kdy ji mas, urcite bych zacala az prni den po skoncene ms. 🙂 a pak teda jela kazdy den, dokud nebude silna druha carka. ja vetsinou zacina 12-13 Dc. 🙂

nicina12
autor
18. bře 2016

Já osobně testovala každý den , dokud nebyla čárka vyraznější pak jsem jsem testovala ráno i večer a buch čárky jsem se dočkala 🙂

nicina12
autor
18. bře 2016

ale testovat jsem začla první den po MS dnes jsem 11 DC , cykly mám 25-26 dní . A test byl pozitivní 10 DC

nicina12
autor
18. bře 2016

Lépe říci byl pozitivní šestý den po skončení MS

nikyninasi123
19. bře 2016

ahojte holky mam k vam prozbu mohla jsem evulovat pri zacatku MS nak divne me bolelo v pod brichu nebyla to bolestjako by pred MS a v ten den jsme meli pohlavni stik kdyz jsem mela tu bolest bylo to takovi jako by stlacena bolest ale nebylo to az moc bolestivi ovu test jsem neskousela az 2 dny PRI STYKU ☹ 😉 😀