Ovulační test - je pozitivní?

ja_osobne
17. bře 2019

Ahoj holky, jdu s dotazem, můžu brát včerejší OT za pozitivní? Dnešní uz je o dost slabší. Jen mě udivuje, že je az 26DC, cykly mivam 31-33dni. Ted jse. První měsíc po vysazení duphastonu-mela.jsem ho na úpravu ms, která mi pak přišla vždy 31DC.....
O myslíte? Děkuji.

ja_osobne
autor
26. bře 2019

Leden, únor jsem měla 31dni, ale to bylo po duphastonu... teď v breznu jsem ho uz nebrala..... tak nevím, kdy bych ji měla čekat

veronikaveruverule
26. bře 2019

@ja_osobne Psychika to může a nemusí být..třeba by bylo dobré změnit lékaře a poslechnout si i jiný názor..u mě problém předchozí lékař neviděl nebo "nechtěl vidět" 14 let..ke změně doktora mě dokopal právě přítel..druhý doktor při první prohlídce věděl co je špatně..

ja_osobne
autor
26. bře 2019

@veronikaveruverule mám dobrého dr, jen uz ma před důchodem za pár.... uvidím, co bude teď.. popřípadě zkusím jiného, děkuji!

veronikaveruverule
26. bře 2019

@ja_osobne I já!:o)Je úleva si o tom popovídat:o)

leymea
26. bře 2019

@ja_osobne kdyz se Ti opozdi ovulace tak se Ti zpozdi i MS. 🙂

ja_osobne
autor
26. bře 2019

@veronikaveruverule taky se potřebuji někde vypovídat.. . A s kamarádkama to řešit nechci......

@leymea já vím! Ale doufám, že nepřijde. LF myslím, že mám 12/13 d i, ale nejsem si jistá!

Úmorné, to čekání! Horší, jak týden před výplatou 🤣🤔

ja_osobne
autor
27. bře 2019

Devcata, dneska se mi zpustil zluty výtok. Citim dost mokra, a na toal. papíru ho mám po utreni docela dost 🤔 mám to nějak řešit? Celý den je mi zle a odpoledne jsem málem hodila šavli......

veronikaveruverule
27. bře 2019

@ja_osobne že by nevolnost? Bereš ty léky? Nebo teď ne?

ja_osobne
autor
27. bře 2019

@veronikaveruverule neberu, čekám na ms a až po ovu začnu brát...

ja_osobne
autor
27. bře 2019

Jo, vytok nesvedi, nezapacha....

veronikaveruverule
27. bře 2019

@ja_osobne Já bych zkusila jen pro jistotu zavolat na gyndu jestli je to v pořádku..samo od sebe se to bezdůvodně dít nebude..a nevolnost?Taky bez důvodu?Kdy sis dělala TT?🙂

ja_osobne
autor
27. bře 2019

@veronikaveruverule v pondělí, negat. A manžel si na .e všiml od soboty určitých změn. Prý se chovám jinak, jsem.hrozne ospala, dneska jsem.vypadala jako mrtvola prý......tak já nevím.

veronikaveruverule
28. bře 2019

@ja_osobne Já ti nevím,ale mě to přijde docela jasné😍👶

ja_osobne
autor
28. bře 2019

@veronikaveruverule myslíš? I pres negat. Test? 😍🤔

ja_osobne
autor
28. bře 2019

Já si to taky myslím, cítím se prostě jinak, než předtím..... nechám se překvapit

ja_osobne
autor
28. bře 2019

@veronikaveruverule dnešní TT, ale podle ovu bych byla tak o 10 dni mladší.. . Možná dyl

sudylichozrout
28. bře 2019

@ja_osobne Omlouvám se, ale já si to nemyslím a holky ti tady jitří mysl v planých nadějích. Pokud je test opakovaně negativní, těhotná s největší pravděpodobností nejsi. Nejspíš máš rozházené hormony, což se stává i zdravým ženám. Počkej na MS a sleduj další cyklus. Pokud bude v pořádku, byl to jen jednorázový výkyv. Pokud by byl zas problém, řeš s dr.

ja_osobne
autor
28. bře 2019

@sudylichozrout mám předepsaný duphaston. Brala jsem ho leden, únor, po nem mi to přišlo 31dc. Teď v breznu nic.
Pokud jsem po ovu 11 dni, test by ukázat ještě nemusel...... příští týden zajdu na gyndu... asi nejspíš pro vyvolavacku tedy.....

veronikaveruverule
28. bře 2019

@ja_osobne A možná má sudylichozrout pravdu..já ti nevím,známá měla negativní testy a měla i MS pak se jí začalo zdát něco jinak tak šla k lékaři a řekli jí,že je ve třetím měsíci..

ja_osobne
autor
28. bře 2019

@veronikaveruverule každá jsme prostě jiná. To, co má jedna, nemusí mít ta druhá. Pokud mi nepřijde ms, můžu jen doufat. Ale zítra jdu na odběry, na stitnou zlazu a vezme mi i hcg 🙂 tak budu vedet

veronikaveruverule
28. bře 2019

@ja_osobne Super!Hlavně ,že nemusíš zase dlouho čekat..🙏

ja_osobne
autor
28. bře 2019

@veronikaveruverule aspoň budu vědět 🥂 pokud bude negativní, tak budu čekat na ms 😂🙈

veronikaveruverule
28. bře 2019

@ja_osobne Takže zase čekání😂o tom to prostě teď je..čekat🙈🙉🙊co už😉😀

ja_osobne
autor
28. bře 2019

@veronikaveruverule celej zivot pořád jen čekáš 😂🙈🙈 ale aspoň budu vědět, na čem jsem 🙈😂 buď budu čekat na ms, nebo na porod 😂😂🙈🤔

veronikaveruverule
28. bře 2019

@ja_osobne Ha!Já bych to specifikovala jinak..není strašné to čekání,ale ta nejistota..😨což o to,do porodu daleko a mezitím budeme ještě čekat na hromadu věcí😀srdeční ozvy,genetiku,ultrazvuky,testy..první pohyby a bezesné noci protože já usínám zásadně na břiše😂

veronikaveruverule
28. bře 2019

@ja_osobne Ale není nad to se tomu zasmát😀protože co teď můžeme jiného dělat že ano😀a navíc musíme být v klidu a dobré náladě..ano..právě jsem si naordinovala dobrou náladu na minimálně příštích pár týdnů😎

ja_osobne
autor
28. bře 2019

@veronikaveruverule tak to já na břiše spát nemůžu, leda by vymysleli díry do matrace v oblasti hrudníku.. mám poněkud větší 🙈🙈🙈 takže ani nepoznám tak dobře, zda se mi zvětšily 🙈 a co až pak při kojení..... život je jedna velká čekací doba 🤔🙈🙈 ach jo, kdyby to čekání aspoň utíkalo lepe.... muzu se zeptat, odkud jsi? Ja liberec

veronikaveruverule
28. bře 2019

@ja_osobne Joooo?Tak to máš dobrý já mám prsa po tátovi,jsem zvědavá čím budu kojit😀😀já vím,že se zvětší,jen si dělám srandu..mohlo by mi to pak i zůstat,to by bylo super😀Já jsem z Havířova🙂to je taková ďoura u Ostravy,ale pěkná,asi tu zůstanem🙂

sudylichozrout
28. bře 2019

@ja_osobne jestli jsi 11 dnu po ovulaci, nemuzes mit 7 dni zpozdeni. Cyklus s duphastonem neni urcujici, je to cyklus s lecbou. Je pravdepodobne, ze ms teprve prijde behem par dnu, protoze jsi mela pozdeji ovulaci, nebo zatim ovulace vubec nebyla, vzhledem k tem testum, ktere nebyly pozitivni. Nebo byla teprve ted s tim vytokem.

ja_osobne
autor
28. bře 2019

@veronikaveruverule já se obávám, že budu muset pro podprdu do oddělení padakovin. Už teď mám kostičky i. 🙈🙈🙈
@sudylichozrout testy nejsou prokazatelně pozitivní, ale třeba jsem nezahcytila jen tu nejvyšší hladinu . A otěhotnět se dá s negativními testy.... nevím, kdy mám.necekat ms..... je to takové zmatené.... nebo jsem možná zmatená já z toho vseho

Každopádně zítra budu vědět🙂