Ovulační test - je pozitivní?

ja_osobne
17. bře 2019

Ahoj holky, jdu s dotazem, můžu brát včerejší OT za pozitivní? Dnešní uz je o dost slabší. Jen mě udivuje, že je az 26DC, cykly mivam 31-33dni. Ted jse. První měsíc po vysazení duphastonu-mela.jsem ho na úpravu ms, která mi pak přišla vždy 31DC.....
O myslíte? Děkuji.

veronikaveruverule
Autor odpověď smazal
Zobraz
veronikaveruverule
28. bře 2019

@ja_osobne Padakoviny neeee😂ještě tě to odnese a co potom😂to já snad konečně začnu pořádný podprdy nosit😂😂😂no kde je spravedlnost😀

ja_osobne
autor
28. bře 2019

@veronikaveruverule co já bych dala za menší.... už teď mě bolej záda... A co potom.... 🙈🙈

veronikaveruverule
28. bře 2019

@ja_osobne Jejda..třeba se ti kojením zmenší..Moje máma měla dobrý trojky prý než jí je brácha vycuc😀to se taky může stát🙂

ja_osobne
autor
28. bře 2019

@veronikaveruverule sestře se taky po kojeni zmenšily o dobrou půlku...... 🙈🤔

veronikaveruverule
28. bře 2019

@ja_osobne Tak vidíš 🙂s mýma lentilkama pod kobercem by to byl pořádný průšvih😂

ja_osobne
autor
28. bře 2019

@veronikaveruverule u Tebe to bude třeba naopak 😏

Holky, mám strašnou žravou a chodim co 10 minut na wc 🙈🙈🍼

veronikaveruverule
29. bře 2019

@ja_osobne Ježiš počkej,to máš ještě zánět močáku nebo co???😲No..já ráno byla na ultrazvuku😔folikuly nerostou tak jak by měly,takže..jupí další injekce..teď si už píchám čtyři injekce denně..bříško mám jak cedník,už skoro není kam..chce se mi plakat

ja_osobne
autor
29. bře 2019

@veronikaveruverule nemám, nepálu, neboli, zánět mocak poznám právě. Jeeeje, jaké injekce? Ja si ted pichalo měsíc clexane po úrazu kolene, takže jsem měla taky břicho jako cednik.
Ms stále nikde, ráno jsem byla na odběrech...... teklo že mě krve jako z vola i na polštářku pak celej od krve, což nikdy nemivam, spíš jen flicek. A mám dost vysoký tep na mě.... mívám hodně nízký.. 65/70 A teď 89 🙈🙈
Tak držím palce, aby rostly rychleji, jak mají

veronikaveruverule
29. bře 2019

@ja_osobne Ježiši..kdy budeš vědět výsledky?Ten tep je zváštní..myslím,že vážně dobře že jsi šla k lékaři..No já začala před týdnem píchat Bemfolu aby se mi vytvořilo větší množství vajíček pro odběr,jenže protože mám mutaci krve musím zároveň píchat i Fraxiparin na ředění krve,ve středu mi po ultrazvuku přibyl Orgalutran aby oddálili ovulaci no dneska po ultrazvuku přibyl Luveris na podporu růstu folikulů..tohle všechno minimálně do pondělí a pak nejspíš přibyde ještě Ovitrelle před odběrem vajíček..když začala sestřička vytahovat další injekce na chvíli jsem úplně přestala vnímat co říká..

ja_osobne
autor
29. bře 2019

@veronikaveruverule jezismarja! No to se nedivím! To bych asi nedala, nemám ráda jehly, kor, když si to musí pichat člověk sám... to Tě obdivuji. Pichas všechno do břicha?
Pokud se neprokáže tehu, budu muset na vyvolavacku.... jsem zvědavá 😏🤔
Tak držím palce

veronikaveruverule
29. bře 2019

Tý jo!Že by?No počkej takže v pondělí budeš vědět?Já měla z jehel fobii,jako děcko jsem i omdlévala,nikdy mi to nedělalo dobře ..úplně běžně jsem si i šokem zastavovala oběh při odběrech..Už když jsem začala píchat Fraxiparin bylo pro mě velké vítězství,že jsem to zvládla..natož teď tohle všechno😖ano..všechno do břicha a sama..ale teď už asi budu raději když u toho bude přítel,každá se píchá jinak (nastavuje)a nesmím se splést..nevím co by to udělalo..

veronikaveruverule
29. bře 2019

@ja_osobne No a počkej a o tom že pořád chodíš na wc jsi doktorovi říkala?

ja_osobne
autor
29. bře 2019

@veronikaveruverule odběry mi dělala sestřička, dr ještě nebyla, byla jsem jen u obvodacky. Taky jsem u odběrech skoro omdlevala, musím vždy otočit hlavu, nemůžu vidět krev.... jehla jako taková mi moc nevadí, ale jakmile si to mám pichat sama.... bleee. Jojo, v pondělí budu vědět. Ale potřebovala bych vědět teď, večer jdeme na maturitak, manželův brácha má.... A to jsem.na nemocensky, pssst 🙈🤣

veronikaveruverule
29. bře 2019

@ja_osobne Počkej..ty budeš pít?Já ti nevím..teď má být o víkendu hezky chceme jít ven určitě se známýma na pivko,jsem smířená s tím,že si dám jedno maximálně a pak nealko..jenže když nevíš..Na nemocenské by tě někdo musel prásknout aby na to přišli😉to bych neřešila🙂aspoň se pobavíš a přijdeš na jiné myšlenky🙂taky to moc potřebuju🙂

ja_osobne
autor
29. bře 2019

@veronikaveruverule já jsem jinak nepijak, ale takhle příležitostně si skleničku dám. Asi jedna sklenička vína neublíží. Pak jen vodu, raději. Jdu se hlavně odreagovat, nemyslet na věci okolo 😍😘 taky jdeme o víkendu na výlet! V sobotu má.byt teplo, v neděli uz tolik ne

veronikaveruverule
29. bře 2019

@ja_osobne Jo přesně🙂dobrá společnost a sluníčko teď prostě bodne🙂normálně jsi mi zvedla náladu,děkuji😘

ja_osobne
autor
29. bře 2019

@veronikaveruverule to jsem ráda, taky děkuji 😘😏 sluníčko bude potřeba a společnost taky

ja_osobne
autor
31. bře 2019

@veronikaveruverule ahojky, tak jaký je víkend? My v pátek na plesu super, odreagovala jsem se, pila jsem jen vodu a džusy a známá za mnou přišla... prý, jestli ji něco netajim 🤔🤔, tak ji říkám, že ne.. no a za chvíli za mnou přišla a zvala mě na panáka.. ....to Jsem nevěděla, co říct, ale naštěstí se o mě ví, že alko moc nepiju, tak jsem ji řekla, že nemám chuť. Tak snad. A včera jsme byli s manžou a partou na vyšlapu na Ještěd, tak mě dnes bolí nohy.

A jinak ms stále nikde, ráno TT negat. A zítra si budu volat na výsledky krve, ale už tomu moc nevěřím..

sudylichozrout
31. bře 2019

@ja_osobne helejt, pokud mas porad testy negativni, tak proste tehotna nejsi. Nejspis mas fakt nejak rozhazene hormony, mohla jsi mit klidne i anovulacni cyklus, kdy ms pak dojde se zpozdenim a je jina. To bys zjistila ale presne jen merenim BT. Zajdi na gyndu, nech si udelat UTZ, at dr. vidi, jak mas vysokou sliznici v deloze. Podle toho se da odhadnout, kdy dorazi menstruace. Myslim, ze muzes pit a jist co chces, nemusis se omezovat.

ja_osobne
autor
31. bře 2019

@sudylichozrout sliznici si myslím, že mám vysokou, mám stále pocit mokra a mám i dost hlenoveho nezapachajicoho, nesvediciho vytoku, ale nevím, zítra zavolám a objednam se....

sudylichozrout
31. bře 2019

@ja_osobne jj, to bude nejlepsi.

veronikaveruverule
31. bře 2019

@ja_osobne ahooooj🙂víkend paráda,v sobotu jsme vyrazili na prochajdu a pivko, ale jen střídmě 😉hodně jsme si s přítelem popovídali a mě se ulevilo 🙂večer jsme měli nečekaně sraz s neteří, která je na vysoké v Brně takže zase parádně odvedla pozornost🙂bylo fajn a při nejhorším mám v záloze výmluvu že beru antibiotika, na ty se pít nesmí 😉každopádně se cítím hodně utahana a půl dne mi bylo špatně od žaludku.. Těším se až se těch injekci zbavim.. Nezapomeň zítra pisnout jaké byly výsledky Ju? 🙂😉Já se dozvím odpolko co bude dál 😊

ja_osobne
autor
31. bře 2019

@veronikaveruverule určitě, napíšu ;) odpo jdu k obvodacce, pokud bude negativní, tak musím pro injekci na gyndu..... od pátku mi ale nic uz neni. Jen občas mám změny nálady....... zrovna včera, jak jsme šli na ještěd, tak jsem byla celý den happy, ale pak jsme šli na jídlo do hospy, já si objednala, a jakmile mi to donesli, jako když utne, přestala jsem komunikovat, usmívat se...... A dneskamě začalo pálit prso 🤔🙈

veronikaveruverule
1. dub 2019

@ja_osobne Jej jsi hodně rozhozená teda..a to pálení už vůbec nechápu..Já se snažím být v pohodě co to dá..včera odpolko jsme vyzvedli syna přítele je mu devět a je to smíšek..teď ho máme na 14 dnů,tak jsem ráda,úplně to doma rozsvítil🙂konečně je zase doma živo a člověk nemá tolik času přemýšlet😉🙂

ja_osobne
autor
1. dub 2019

@veronikaveruverule tak jdu od dr, negativní :( stitna zlaza v normě 🙂

veronikaveruverule
1. dub 2019

@ja_osobne To mě mrzí..takže vyvolávačka?NO já nechci nějak předbíhat ale nepřemýšlela jsi nad CARem?

ja_osobne
autor
1. dub 2019

@veronikaveruverule ještě nemáme ani jeden vyšetření...... jen pod utz, a tam.je vše ok, jen mám zaklonenou dělohu. Takže zítra zajdu na vyvolavacku a řeknu mu, že chci vyšetřit a chlapa na spermio. Jak jsem.byla před týdnem, dal mi zase hormony a řekl... tak za 3 měsíce. Přitom na zacatku mi řekl, že když do půl roku nic, mám přijít, vzhledem k vyššímu věku. Nechala jsem 8 měsíců... A teď mu řekl, že zas za 3 měsíce.... tak to neee....

veronikaveruverule
1. dub 2019

@ja_osobne A nechceš určitě zkusit jiného lékaře?Je to zvláštní no..můj předchozí lékař taky tvrdil že je všechno v pořádku ,tak jsem přešla k druhému a hned po první prohlídce mě začal léčit..

ja_osobne
autor
1. dub 2019

@veronikaveruverule asi zkusím jiného. Ten můj má stejně před důchodem. Ale uvidím.zitra, co mi řekne.