Ovulační test. Myslíte si, že je pozitivní?

veru008
1. pro 2020

Ahoj holky, chtěla bych poradit. Myslíte si, že tenhle ovul. Test je pozitivni? Díky za odpovědi

inah91
1. pro 2020

Vůůůbůec ne, ten má k pozitivitě ještě hooodně daleko 🙂

misak48
1. pro 2020

@veru008 na rozdíl od těhotenského testu, kterému k pozitivitě stačí slaboucka druhá čárka, u ovulačního musí být obě čárky stejně silné nebo dokonce ta testovací silnější. Pozitivní ovu test vypadá nějak takhle 🙂

leniczka23
1. pro 2020

Ne ani zdaleka..viz příspěvek od misak48

kevi1
1. pro 2020

Naozaj vyckaj kym bude test silny 🙂 neboj sa, dockas sa... takuto ciarku, dokonca silnejsiu mam ja cely mesiac a pocas ovulka fakt stmavne ze sa obcas pomylim ktora je kontrolna ciarka

agneska7
1. pro 2020

@kevi1 já jsem se třeba nedočkala nikdy 😂 a mám 2 děti ,3. Na cestě 😆

livianapuntik
1. pro 2020

@misak48 ahoj,promiň že píšu přímo Tobě( a omlouvám se za tykání,doufám že nevadí)...poprvé jsem použila ovu testy,myslíš že ten spodní je pozitivní? Děkuji za odpověď a hezký den přeji

misak48
1. pro 2020

@livianapuntik řekla bych, že je 🙂 držím palce, ať to vyjde 🙂

tasimia
1. pro 2020

@livianapuntik vypadá to, že ano.. 🙂

lachtanice86
1. pro 2020

@veru008 proc si neprectes návod?

livianapuntik
1. pro 2020

@misak48 ahojky,tak jsem dnes udělala ještě jeden ve stejný čas,a ten už zas slábne,tak doufám že včera se třeba zadařilo,a když ne tak příště🌞mamina už jsem dvakrát....to jsem testy nepoužívala,ale teď se déle nedařilo....tak jsem si říkala,že zkusím ovu testy

livianapuntik
1. pro 2020

@tasimia tasí,děkuji za odpověď i tobě,uvidíme co se vyklube či nevyklube a budeme zkoušet dál🍀

misak48
1. pro 2020

@livianapuntik držím palce 🙂 jsme na tom stejně, já včera taky pozitivní test, takže dneska ovulace 🙂

kevi1
1. pro 2020

@livianapuntik no ak sa da tak sex aj dnes lebo ovulka podla testov prebehne dnes 🙂

livianapuntik
1. pro 2020

@kevi1 dá se s chutí kdykoli😁

livianapuntik
1. pro 2020

@misak48 tak mooc držím palečky👍

sadovka
7. pro 2020

Holky, mám na Vás dotaz. Vím, že ten test je negativní, ale zajímalo by mě, po jaké době bude cca pozitivní? Nikdy jsem neměla ani takovouhle čárku, tak jsem už i za ní ráda i když vím, že to vubec nic neznamená 😏 jo a je to ovulacni test🙂

misak48
7. pro 2020

@sadovka to se vůbec nedá říct. Ovulační test většinou nesili jako těhotenský. Bývá na něm celý cyklus stejná čárka, která pak najednou vyskočí a pak se zase ztratí. Já třeba nikdy neměla ovulační test bílý, celý cyklus mám silnější čárku než je tahle...

sadovka
7. pro 2020

@misak48 děkuji za objasnění 🙂