Ovulační test po ovulaci před MS. Může to značit těhotenství?

4. čer 2020

Ahoj holky, ovulaci jsem měla 18.5. Pak mi test zase zeslábl a teď posledních pár dní zase stoupá, jsem 40DC , meškám už 3. den, ale tt stále negativní, myslíte, že to může značit těhotenství, při prvním těhotenství mi test vyšel až 47.DC s 9denním spožděním MS a byla stále jen slabá čárka, jen dodám, že sex jsme měli 17.5.a 24.5. Sem začala slabě špinit moc děkuju za rady

katka9184
4. čer 2020

Ahoj, já mám takovéhle ovu testy po celou dobu, jen před ovu test hodně zesílí. Kdyby si byla těhotná, tak bude testovací čárka mnohé silnější.
Ale zkus to za pár dní, mohla být ovu později. Držím palce 🙏🍀

tasimia
4. čer 2020

Ty testy jsou negativní, jak víš, že proběhla Ovulka?

autor
4. čer 2020

@tasimia podle testu

tasimia
4. čer 2020

Jo takhle, příště ho sem dej 🙂

autor
4. čer 2020

@tasimia jooo, a myslíš, že by to mohlo být těhotenství? 🙂

leniczka23
4. čer 2020

tohle jsou uplne bezne silne testy pred ms..pokud ovulacni test ukaze tehotenstvi tak ten test je super silnej, tzn ze testovaci carka je silnejsi nez kontrolni. A i kdyz se to stane neni stoprocentni ze se fakt o tehotenstvi jedna. Tehotenstvi jde potvrdit pouze testem tehotenskym. Pokud vis ze byla ovulace 18.5. a test negativni tehotna nejsi, to by test uz 100% ukazal. Drzim palce na priste.

autor
4. čer 2020

@leniczka23 Spíš doufám v zázrak 🙂 jak jsem psala, před tím mi to test ukázal až taky 9. Den spoždění a test byl jen takhle slabý.

leniczka23
4. čer 2020

Tak jestli si tou ovulaci nejses na 100% jista je to mozny, ze byla dyl kdyz mas takhle dlouhe cykly a bude to tam..😊 Tak tfuj tfuj tfuj🍀🍀🍀

kocila
4. čer 2020

Tehu test je pozitivni,testni za 2 dny a myslim,ze te ceka 9mesicu bez MS 🍀

autor
5. čer 2020

@kocila tak holky, dneska rano na tt testu uplne mini pidi dusik 😍😍😍😍

mona91
5. čer 2020

Držím palce ! Já jsem v obdobně situaci když jsem to měla dostat tak najednou ovu test zesílil pak začal slábnout TT negativní a MS stále nikde. Tak čekám. Spis si myslím ze jsem měla fakt ovulaci posunutou takže uvidíme za týden teď mám 5dni spozdeni. U prvního jsem měla miniaturniho ducha po 3dnech po vynechání a ještě k tomu po 30 minutách v době odectu bylo úplně bílo a vyklizenou dálnici jsem nemalá ani když jsem měla v krvi potvrzené tehu a dva týdny po vynechání proste test ukazoval stále jen ducha. Ale naštěstí to dobře dopadlo a z toho ducha je kluk jak buk 😂

autor
5. čer 2020

@mona91 vcera jsem si delala ovu test a dneska taky a zesilil o dost😀

mona91
5. čer 2020

To já ho měla ještě silnější ale tím ze pak začal slábnout tak jsem usoudila ze to byla ovulace a uvidíme no 🤷‍♀️ Jako břicho cítím ve vlnách tam 3x za den na 10-20 minut bolest jako při MS ale slabá a pak nic. U prvního mi nebylo nic jen od nějakého 6tt občas motani hlavy a trochu nevolnost ale jen když jsem měla hlad jinak vůbec vůbec nic. No hele uvidíme stejně to člověk neovlivní

mona91
5. čer 2020

Tak můj dnešní je stejný jako tvůj včerejší

autor
5. čer 2020

@mona91 udělám tt test ještě z ranní moči a snad zesílí 🙂 ty ovulační zatím sílí 🙂

mona91
5. čer 2020

Tak držím palce já ještě tak týden počkám a uvidím je to takové divoké bych řekla dneska se přidaly navalove i bolesti respektive tlak v prsou takže těžko rict

kvetuska145
6. čer 2020

Ja mam tyhle carky, taky do ovu, nekdy sili nekdy ne, drzim palce aby to vyslo🥰