Ovulační testy

gruliska
22. led 2019

Ahoj holky jsem tu nová ale na téhle diskuzi čtu pořád. Minulou středu kontrola u Dr s tím že ovulka měla být kolem neděle a pondělí tak jsme se snažili, dělala jsem ovu testy DNes jsem 16den cyklu zda bude Teda ovulace později či už byla, nikdy kdyz jsem testovala nebyla ani čárka slabá, takže se v tom moc nevyznam. Mám testovat ještě? Je možné že by byla později 😊 jinak jsem po laparoskopii aby se zjistilo zda je vše průchozí tam problém zjištěny nebyl vše je jak má. Děkuji vám za vaše rady

mmonika87
22. led 2019

Tedy,za prve moc nechapu,proc mas u testu psane 14 DPO,kdyz ovulace mela byt ted v nedeli. To bys byla 1 DPO.
A za druhe bud ovulace uz probehla nebo teprve probehne. Ovulacni test,aby byl pozitivni,musi byt testovaci carka stejne silna nebo silnejsi nez kontrolni. Idealni je testovat odpoledne,tak kolem 5.hodiny a hodinu predtim nepit

gruliska
autor
22. led 2019

@mmonika87 počítá se to od začátku MS ne? To označení mam evidentně špatně díky za upozornění, posledni ms byla 7.1

hasara33
22. led 2019

@gruliska ahoj, ideální je začít testovat hned jak skončí MS aby se nestalo, že jí třeba prošvihneš 😉 což si myslím, že se stalo v tvém případě 😉 jinak ti posílám svoje abys kdyžtak měla pro srovnání, jak by to asi mělo vypadat 😊

hermij
22. led 2019

@gruliska DC = den cyklu, DPO = den po ovulaci 🙂

gruliska
autor
22. led 2019

@mmonika87 16 jsem byla na gynde s tím že my dr řekla že ovu bude 20 takže v neděli že se máme snažit neděle 20 a pondělí 21, myslíte že ještě něco proběhne že čárka bude silit jestli má cenu testovat dal?

gruliska
autor
22. led 2019

@hasara33 práve jsem byla na gynde 16. 1, 20-21my řekla že se máme snažit folikul měli prý 14mm a že to vypadá na dobré cestě jeste lepší než před operací tak nevím jestli Teda bude

gruliska
autor
22. led 2019

@hermij díky za upřesnění přesně jsem nevěděla 😊

hasara33
22. led 2019

@gruliska tak ještě nadále testuj a uvidíš 😉

terezuka
22. led 2019

@gruliska Nechci brat nadeji, ale doktorka se mohla splest, ovulace mohla probehnout treba 18., 19... uz jsem to tu v diskusich cetla, ze doktori tvrdili, ze ovulace bude tehdy a tehdy a pak ani nestihli umele oplodneni...

gruliska
autor
22. led 2019

@terezuka v tu dobu byl sex taky takže uvidíme budu testovat 😊

gruliska
autor
22. led 2019

@hasara33 děkuji budu doufám že jsem ji nepřipadá že nebyla dřív

hasara33
22. led 2019

@gruliska tak v zásadě je to jedno pokud byl sex 😀

ivuska1986
22. led 2019

@gruliska holky, a když už si teda ovulaci najdete, kdy provádíte sex, v letáku píší, že nejdříve za 24 hodin nejpozději do 48 hodin, dodržujte to? Se ptám asi blbě, ale první mimco vyšlo hned, takže nemám zkušenost a u druhého teď testuju poprvé s dost nepravidelným cyklem, tak moc nevím jak na to.

hasara33
22. led 2019

@ivuska1986 hele sexujte hlavně podle chuti....není nic horšího než sex na povel 😉