Ovulační testy - dr. Max. Máte zkušenosti?

marketanovakova14
23. čer 2021

Ahoj, omlouvám se, že zakládám novou diskuzi, ale ty staré se špatně zobrazují :/ Prosím máte někdo zkušenost s testama dr. Max celý cyklus? Za pozitivní beru 14DC, ale raději testuji dál, zkouším první měsíc testy po vysazení HA, tak kdybych měla náhodou ovu déle. Dělali vám také pořád takhle čárky? Zvažuju, jestli příště nekoupit jinou značku. Protože luštit, že tam jsou pořád dvě čárky, ale v lehce odlišné intenzitě mě moc neba. Na těch od GS není téměř žádná druhá čárka. Máte s nima zkušenost? Do těch digitálních se mi tolik peněz vrážet nechce. Děkuji 🙂

lenula02
23. čer 2021

LH hormon je v těle více méně pořád ale když má dojít k ovuc tak jak to máš 14dc tak je pozitivní. Já pak otestovala po ovulaci a dal ne... Neviděla sem důvod. Teď jsem v 6tt 🤍

michaelarousova
23. čer 2021

@marketanovakova14 carku slabou mam cely cyklus i na jinych znackach ..myslim,ze je to normalni☺️ pozitivni mate jasnej tak bych to neresila☺️

lucahv
23. čer 2021

@marketanovakova14 takhle jsou testy u každé hladina LH je cely měsíc jen v době ovulaci razantně vzroste a díky ni je pak test pozitivní (obě čárky stejne silné) ovulaci si měla 14

biciklissie
23. čer 2021

S ovulacnimi testy dr. Max mám dobrou zkušenost. Taky mám slabou carku vždy, považuji to za normální. Dělala jsem to tak, že jsem začala testovat pár dnů před očekávanou ovulaci. Když byla čárka slabá, tak jsem to neřešila. Když stejně nebo skoro stejně silná jako ta kontrolní, tak jsem udělala ještě test druhý den a porovnala s tím predeslym. Když už byla slabší než ta z minulého dne, tak bylo jasné, že ten pozitivní na ovulaci byl ten z minulého dne. A hotovo, dal jsem ne testovala, skoda peněz.

havajanka
24. čer 2021

Ahoj holky,zkoušela jsem si dnes ovulační test odpoledne a vyšla mi hodně silná ta ovulační čárka,takže to znamená,že dnes mám ovulaci? Je to test z Dr. Maxe posílám i foto dnes jsem 20 den cyklu a cyklus mam delší 35 dní...děkuji moc za odpověď

marketanovakova14
autor
24. čer 2021

@havajanka Ten je krásně probarvený 🙂 Řekla bych, že zachytila vysokou hladinu LH a asi bude ovulace (od teď do 48 hod). Zkoušela si testovat několik dní? Udělala bych udělala ještě večer a zítra (popř. další dny) pro porovnání. Ale myslím, že silnější už ani být nemůže.

lucahv
24. čer 2021

@havajanka ukázkový pozitivní 😊🍀

vendelinka08
24. čer 2021

Myim ze testovat po uvulsci je celkem zbytečné, carka tam bude vely cyklus, jen v jine intenzitě. Ovulace u tebe byla cca 15dc, jelikož carku mas nejsilnější 14dc...pozitivni bývá před ovulaci...pak uz bych netestovala. A osobne bych radeji merila teplotu.

havajanka
24. čer 2021

@lucahv super holky děkuji zkoušela.jsem.to poprvé a zrovna dnes.Zkusím ještě večer ,nebo až ráno ? Jsem ráda,že ovuluji...díky moc za odpovědi

marketanovakova14
autor
26. čer 2021

Děkuji za rady. Zkoušela jsem pro jistotu testovat déle. Tím, že nevím po HA přirozenou délku cyklu, tak kdyby náhodou byla ovu déle a čárka ještě někdy zesílila. Dnes ráno jsem zkoušela tt a nic, sněhobílo. Bylo to tedy jen po 5hod spánku. Ale i tak už by tam mohl být alespoň stín. Tak nic, aspoň se k tomu nebudu upínat.