Ovulační testy DrMax - zkušenosti

veronika8808
10. srp 2018

Máte některá zkušenosti s ovu testama od Maxe? Dnes mi udělal tohle a nevím jestli to mám brát jako blížící se ovulaci nebo špatný test. Děkuji

anetka9
10. srp 2018

Normálka duch🙂 musíš zkoušet třeba celej cyklus, abys věděla jak na ně reaguješ🙂 já mám takovýhle a podobný duchy celej měsíc na nich🙂 každá máme tu hladinu LH jinde🙂

kusanagi87
10. srp 2018

Mam zkusenost a jsou na houby! Zkousela jsem snad 2 mesice kazdy den a porad mi to nic neukázalo, ale dle mereni teploty jsem mela ovulaci...a take ze jo, pak se mi potvrdilo těhotenství, ale hlavne ze ovu testy furt negativní. Za me jsou to vyhozene peníze.

lady5
10. srp 2018

Takhle to třeba teď vypadá u mě.

agneska7
10. srp 2018

tohle nic neznamená takové čarky tam mužes mit cely cyklus ta carka musí být stejná a nebo vyraznější než kontrolní

misko5
10. srp 2018

ahoj, já mám dobrou zkušenost, podařilo se mi otěhotnět na tomto základě, leč bylo to biochemické, tady pozitivní ovu test. Zkoušej dál..
Na fotu 15, 14, 13 Dc.(16 den byla ovu..)

veronika8808
autor
11. srp 2018

Díky za odpověďi. Dnes jsem 10DC tak budu zkoušet dál

kaaaciii
11. srp 2018

@misko5 to ale nejsou ovulacni testy od Dr Maxe, ne? Vypadají jako z ebay..

veronika8808
autor
11. srp 2018

@kaaaciii mám tyhle

veronika8808
autor
11. srp 2018

Včera když se objevila jen ryska tak jsem dělala ještě jeden a taky ryska. Dneska už krásný duch. Dva spodní že včera a horní z dneška

misko5
11. srp 2018

@kaaaciii jj jsou od Maxe, jinak bych to tady nedávala..

natlinka27
11. srp 2018

Ja mám tyto dva včera nahoře a dnes spodní ovu od Maxe

vendelinka08
11. srp 2018

@veronika8808 mela jsem tyto testy a vzdy mi krasne ovulku ukazaly...v obdobi pred jsem mela vyrazne dve carky...

kaaaciii
11. srp 2018

@misko5 a můžete mi vyfotit balení prosím? Chtěla bych zkusit jiné než ty zelené od Maxe

marcelina14
11. srp 2018

Jsou super, nedám na ně dopustit... Hlavně 7 testů za 99,- je úplně bezkonkurenční...

misko5
11. srp 2018

@kaaaciii použito v červnu, nijak jsem barvu neřešila, ale jak ted koukám na net a hledám fialové ovu testy, tak nikde nevidím. Pamatuji si, že měli akci na 2+1..Kupovala jsem jedno balení ovu testů, jedno balení těhu testů a dali mi jedno balení těhu testů zdarma. Ste mi nasadila brouka do hlavy..hii

veronika8808
autor
11. srp 2018

@marcelina14 Já ovulacni testy zkouším poprvé protože kalendář mi ovu ukazuje jinak než si myslím že je,tak se asi ptám jak blbecek :D No a hlavně se s přítelem snažíme o mimčo. Zřejmě opravdu ukazují dobře protože mi to hezky postupuje. Tak snad se zadari :D

marcelina14
11. srp 2018

@veronika8808 také mi to vůbec nevychází :D Podle aplikací a ovu kalendáře vůbec, jednou mám 12. den a někdy 17. Je pravda, že v už jsem se docela naučila pozorovat příznaky a testy to hezky potvrdí 🙂 Držím palce, ať se zadaří ;)

veronika8808
autor
11. srp 2018

@marcelina14 No zrovna dneska mě trochu pobolivalo v podbřišku 🙂 Děkuji, doufáme že to klapne.

dzogobela
11. srp 2018

Za me jsou tyhle ovu testy nejlepsi. Mne vzdy krasne ukazaly ovulaci. Cely cyklus slaba testovaci carka, jen v dobe ovulace zesilila az na stejne silnou s kontrolni. Ted jsem v 10 tt, pomohly mi k tomu, protoze jsem ovulaci mivala ruzne...

veronika8808
autor
12. srp 2018

@dzogobela taky doufáme, že se zadari 😍
V dubnu jsem byla na gynde.Deloha čistá a vše ok. Akorát minulý týden mi z gyndy poslali SMS ať se objednám na kontrolní cytologicke vyšetření. Když jsem tam volala tak mi sestra jen řekla že sklicko nebylo čistý takže mě chce doktorka znovu vidět. Zítra tam jedu. Mám docela strach co se děje a doufám že to nic nebude a budeme se moct znazit dal

sadovka
12. srp 2018

Holky prosim o radu, dnes jsem 30DC a ovu test mi ulazal tohle
Muzu ovulovat az tak pozde?

anetka9
12. srp 2018

@sadovka Kolik do ms a testovala si celej cyklus?

sadovka
12. srp 2018

@anetka9 no ja to mam takovy rozhašený, nekdy to dostanu po 30 dnech,nekdy po 40 😑 a prave me zatim ani neboli bricho,ani zadny priznak ze bych to mela dostat...tak jsem si spis jen tak ze srandy udelala ovu test a jsem z toho prekvapena

anetka9
12. srp 2018

@sadovka Tak ono pokud má někdo ověřený, že byla v tom cyklu ovulace a má před ms třeba den dva a má taokovýhle ot, svedci to o tehotenstvi, ale kdyz nevíš, jeslti byla nebo ne ani kdy má dojít ms, tak bych s tím moc nepočítala radši:( a brala bych, že bude ovulace

sadovka
12. srp 2018

@anetka9 no kazdopadne jsem z toho uplne nadsena, protoze to vypada,ze po 8 mesicich mam konecne ovulaci 🙂

sadovka
12. srp 2018

@anetka9 moc dekuju za objasneni 😊

anetka9
12. srp 2018

@sadovka Tak to je super, že takovou dobu ne a teď to vypadá, že jo!🙂 to budu držet palce🙂

veronika8808
autor
13. srp 2018

Holky, poslední spodní ovu test je z dneška. Myslíte že už ho můžu brát jako pozitivní? Dnes jsem 12DC, dopoledne bolest v pravém podbřišku

lucinka12345678910
22. srp 2018

Nejhorsi!!! Zbytecne jsem si kvuli nim vzala do hlavy, ze neovuluju. Nejlepsi jsou Comfort ovulacni testy 🙂

marcelina14
22. srp 2018

@lucinka12345678910 já nechápu, jak nemůže fungovat ovulační test... Pokud je přeci zvýšené LH, tak se prostě ukáže na testu. To je jako by nefungoval těhotenský test.
Já si je fakt nemůžu vynachválit, používala když jsme pracovali na prvním vždy krásně ukázaly, postupně sílily, až byly jasně pozitivní. Ve druhém cyklu jsem hned otěhotněla. Teď přemýšlíme o druhém, tak sem tam testnu a zase vše v pohodě. Jen teda před testováním méně piji, no a jednou je ovulace 12. den a v dalším cyklu 16. Tak to třeba občas člověk nevychytá...