Pepino OVU testy. Testujete aktuálně některá?

hanca27
13. srp 2021

Ahoj budoucí maminky, máte některá fotečku pozitivního ovu testu Pepino? Testuji poprvé a ani jednou za cyklus teda není čárka alespoň stejně výrazná (jak by měla dle návodu být). Myslíte, že jsou obecně ovu testy spolehlivý nástroj k zjištění ovulace, nýbrž spíše jen taková naše polopsychická berlička? Tady v diskuzích, které jsem letmo pročetla, psalo vícero maminek, že měly i přes ne výrazné čárky na ovu testech ovulaci a v tom cyklu i otěhotněly 🤷🏼‍♀️

misaa56
13. srp 2021

Taky testuji ale nemám testy Pepino ale Livsane, fotku pozitivního testu mám, ale ne teda Pepino, tak nevím jestli pomůže 🙂

hanca27
autor
13. srp 2021

@misaa56 a vyšel Ti krásně + ?;) který den ? já už zítra 18 DC a dle návodu neg. 🤷🏼‍♀️

nikaorev
13. srp 2021

@hanca27 Já tenhle cyklus zkoušela poprvé ovulační testy a zrovna od Pepina a měla jsem krásně dvě silný čárky pátý den testování 🙂 Momentálně čekám, jestli naše snažení bylo úspěšné. Dnes jsem 26.den cyklu, těhotenský test byl ráno negativní a pak jsem začala špinit, uvidim jestli mi začne MS nebo je to uhnizďování 🤔🙂

hanca27
autor
13. srp 2021

@nikaorev ty brdo ..tak fakt to má být úplně stejné🤦‍♀️ Tak držím palečky, ozvi se, jak to dopadlo 👏🏻

misaa56
13. srp 2021

@hanca27 pozitivní vyšel 12 (9.8) a 13 (10.8)DC bych řekla. Na fotce je to už docela zaschlý. 😁
Já bych možná brala jako pozitivní ten třetí test 🙂
Třeba ses jen netrefila do správné chvíle, mohl by být pozitivní v jiný čas, jestli si testovala jednou denně. 🤷‍♀️🙂

lucbednar
14. srp 2021

Můj jedinej z měsíce dubna a teď jsem v 19tt ❤️

nikaorev
15. srp 2021

@hanca27 Tak bohužel to tento cyklus zase nevyšlo..ale tak zkusili jsme to, předtím jsem měla biochemické těhotenství (přes týden zpoždění a u těhotenskeho testu mi začala slabnout druhá čárka), tak jsem si asi měla dát jeden cyklus klid. Nicméně to nevzdavame a budeme se snažit dál 🙂

hanca27
autor
15. srp 2021

@nikaorev to biochemko se stává cašto, dr říkají netestovat brzy ..nicméně, když to týden člověk nedostane, je jasné, ze si udělá test ..co týden, i den dva 🤦‍♀️😎

hanca27
autor
15. srp 2021

Dekuji všem za příspěvky, já se teda asi dočkala ovulace ..až dnes 🤷🏼‍♀️🤦‍♀️ A to jsem zítra 20 DC !!! A cyklus mám 27/28 denní pravidelně.. nezapadám do statistik zřejmě 🤷🏼‍♀️

nikaorev
15. srp 2021

@hanca27 No právě..testovala jsem poprvé když jsem měla 4 dny zpoždění, to jsem měla ducha, za dva dny jsem to zkusila znova a slabší duch a za další dva dny už byl test ráno negativní a během dne jsem to dostala 😔 Teď jsem měla dva dny zpoždění a radši jsem vůbec netestovala. Tak držím palce tobě, aby to vyšlo 🙂

hanca27
autor
15. srp 2021

@nikaorev to se divím, že si to vydržela ..my jsme se přestali chránit asi 2-3 měsíce zpět a pokaždé jsem to zkusila testnout hned, jak to mělo aspoň trochu význam ..nicméně až teď zjišťuji, ze úplně zbytečně, když mam ovulaci skoro o týden posunutou než jsem si myslela 🤪

nikaorev
15. srp 2021

@hanca27 Já měla podle toho testu ovulaci 13 DC a cyklus mám 25-27 dní. A už když jsme se snažili u dcery, tak to trvalo déle (vyšlo to až osmý nebo devátý cyklus) a měla jsem problém aby se to udrželo/uchytilo. Tak se bojím testovat dřív. 🙂

andycr
16. srp 2021

@hanca27 ovu test krásně pozitivní. Od testu nastává ovulace za 12-48 hodin, tak v dnes i třeba zítra pojitěte 😉 Hlídej si ale ještě luteální fázi, jelikož při tvých krátkých cyklech by mohla být příliš krátká a vajíčko by nemělo čas na uhnízdění. Je potřeba minimálně 10 dní. 🍀

lucbednar
16. srp 2021

@hanca27 řekla bych, že ten třetí od shora by mohl být jako pozitivní. Nemá každý dvě dálnice, jak se píše v návodu 😉

lucbednar
16. srp 2021

@hanca27 jojo, tak ten už je pěknej 👍🏻👍🏻👍🏻 doporučuju přidat k ovu testům ještě měření bazální teploty 👍🏻

hanca27
autor
16. srp 2021

@andycr je fakt, že ta ovu je pozdě ..tak uvidíme 🤷🏼‍♀️ Dnes jsme s manželem lehli, nejaka viróza ..takže bohužel ani jeden nemáme na radovánky chuť ..tak budou muset stačit ty, které jsme měli den nebo dva před tím + testem 😏 to je jak naschvál 🧐

hanca27
autor
16. srp 2021

@lucbednar ty brdo ..na to měření teploty asi nemám trpělivost ..chtěla jsem vědět přibližně, kdy mám ovu ..pač mi to vůbec nesedělo a už vím proč, když ji mám tak pozdě 🤦‍♀️ až kdyby nešlo mimi delší dobu, tak bych se přiklonila k dalším metodám asi 😁🙏🏻

andycr
16. srp 2021

@hanca27 Tak třeba vám bude zítra lépe 😉🍀
Já jsem začala měřit, protože mám po revizi nepravidelný cyklus. Snažíme se od revize v prosinci. Už je to 8 měsíců a rok ok vysazení antikoncepce, co jsme si řekli, že chceme druhé.

hanca27
autor
16. srp 2021

@andycr tak to chápu, a doufám, že Vám to brzy vyjde 🙂)

andycr
16. srp 2021

@hanca27 díky ☺️