• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plodný hlen. Jak dlouho u vás trvá?

21. dubna 2017 
to nie, ale mam pocit ze spermiovy vytok mi vyteka cely den a aj na druhy.je to mozne?
23. lis 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzza, vyloučený to určitě není :slight_smile: Jde o to, že vajíčko se začíná uhnízďovat většinou někdy kolem 7.-10. dne po ovulaci. A v té době potřebuje perfektně připravenou sliznici, do té se zahnízdí, začne produkovat hCG, to signalizuje žlutému tělísku, ať nezaniká a dál produkuje progesteron, sliznice dále narůstá... Ovšem ve fázi, kdy začne sliznice odcházet předčasně a žluté tělísko zaniká, vajíčko nemusí mít dost času a dobré podmínky k uhnízdění a nemusí se udržet :frowning2: Výjimky ale samozřejmě existují :slight_smile:
A pokud máš pochybnosti a snažíte se takhle dlouho, tak jestli nechceš měřit BT, měl by tě dr. sledovat UZV a pokud by shledal, že je luteální fáze dost krátká, doplnil by ti progesteron a bylo by to OK :slight_smile:

Horajda, taky dávám přednost snažení před sledováním hlenu :grinning: Protože pokud se snažíte co dva-tři dny, tak vůbec není třeba se zabývat tím, kdy ovu byla :wink:
23. lis 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsi si jistá že jsou to spermíci?? Taky se u mě objeví ještě ráno a někdy dopoledne...ale pak už ne. Navíc...Plodný hlen je přece jen jiný... Táhne se...
23. lis 2007 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, je sice jiný, ale podobnost tam je, musím s Horajdou souhlasit, že když není hlenu dost, docela se to plete. A pokud se milujeme třeba denně, rozlišení je hooodně těžký :wink:
23. lis 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
len-nějak mi pořád nejde těm doktorům radit... :unamused: i když bych někdy ráda... :grinning: Lut. fázi mi moje doktorka nesleduje... Zatím se jí zdá u mě vše ok.. Manžel má spermiogram taky ok.. Tak ti nevím...A s tím snažením-milujeme se pětkrát do týdne...takže v tom to asi nebude :grinning:
23. lis 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, ale my se milujeme 5x týdně a navíc mám málo hlenu, takže se to opravdu plete :grinning: Jinak já doktorům neradím, já se ptám :wink: A to dost :grinning: A pak diskutuju :grinning: no tak když nechceš BT, tak třeba aspoň 1-2 cykly ovutesty :wink:
23. lis 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
len-u sebe poznám plodný hlen BEZPEČNE. Mám ho celkem dost :wink: ,i na prádle...A je úplně jinak kluzký, než ten od manži. Můj plodný hlen totiž ani vodou neumyju... je voděodolný :grinning:
23. lis 2007 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no ja viem,ked bol priatel odcestovany, tak som si to ako tak vedela odsledovat ale teraz nie, ja si myslim ze v urcitom stadiu sa spermikovia a plodny hlien podobaju,hm?a teraz napr cakam ovulaciu a nic a hlienik mozno je vnutri ale to som neskusala,no a milujeme sa kazdy 2 den
23. lis 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře, zkusím ovutesty :slight_smile: Můžeš mi prosímněco poradit? V ovutestech se vůbec nevyznám a ani nevím kolik jich koupit a kdy s nima začít...
23. lis 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
horajda, jestli se milujete každý druhý den, nemůžete to prošvihnout ať je ovulka kdy chce... :slight_smile:
23. lis 2007 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja myslim v case okolo ovulacie asi cely mesiac by sme to nezvladali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzza, zkus merenibt.xf.cz. Jednak je tam sekce symptotermální metoda, kde se píše o hlenu (a jsou tam i odkazy na výše zmiňované články na rodině), druhak v sekci ovutesty se píše o ovutestech (+ jsou tam další odkazy) :slight_smile:
23. lis 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
horajda-já radši celý měsíc :grinning:
23. lis 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
len-ty jsi vážně poklad těhle stránek :slight_smile: díky
23. lis 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není zač :wink: A hodně štěstí přeju :slight_smile:
23. lis 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
už musím letět...vezu malého na trénink...takže zatím pa pa všem :slight_smile:
23. lis 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
len-tebe si pak někde najdu a dám ti vědět, jak to bylo u mě z tou ovulkou :wink: :slight_smile:
23. lis 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, stačí IP :slight_smile:
23. lis 2007 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
luzza:

já jsem mela ten ovul. hlen 17. den cyklu a pak nak ty bolesti a teda nevim taky kdy teda byla ta ovulace, normalne mam cyklus taky tak 28-30dni (spis 28) no a ...to je jedno, teda zatim, ocekavam MS (dnes jsem 28. den cyklu a zatim nic, takze to vidim tak ze jsem se zase rozhodla pro zjistovani ovulacniho hlenu a jako naschval budu mit urcite nakej problem s MS) Delam si srandu urcite je tu mam do 2 dnu jak na koni-nezklamou., ale vubec by me to neprekvapilo. :grinning:
23. lis 2007 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem 19.den cyklu a hlen se změnil z hustého mléčného na řidší krémový a je ho docela málo...ale připadá mi mírně kluzký,což před tím nebyl....tak jsem z toho mimo... :unamused: a zas vím prd... :slight_smile:
23. lis 2007 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě sem se chtěla zeptat... jakmá správně vypadat hlen po ovulaci a vůbec po zbytek cyklu...v tom odkazu to není jasně řečeno...děkuji
23. lis 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny,a myslíte,že můžu mít plodný hlen,když mám nejspíš PCO?Já o tom dříve neslyšela a od prvního porodu občas takový sliz ze mně pár dní odchází a já myslela,že je to výtok... :confused:
23. lis 2007 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že s tím PCO nesouvisí...jestli máš ovulaci...můžeš mít i plodný hlen.
23. lis 2007 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Luzo,já to právě nevím,zda ji mám...mám teď nasazenou Proveru,protože mi nepřišla MS,tak ani nevím,jestli mám ovulaci.Dříve si myslím,že byla,protože jsem měla tak nějak v půlce bolesti,ale od porodu spíš ten hlen..
23. lis 2007 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bude určitě ono...a jestli se chceš utvrdit jako já.. :grinning: kup si ovulační testy...já je chci taky zkusit...
23. lis 2007 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra po práci pro ně půjdu.. třeba na tebe narazím v lékárně, až po nich budeš šmejdit taky :grinning: Pracuju v Ústí, tak to není tak nemožný... :grinning:
23. lis 2007 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je náhodička... :slight_smile: :grinning: Já to nejdříve potřebuji dostat,abych vůbec něco zjistila... :unamused:
23. lis 2007 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba to už ani nedostaneš :grinning:
23. lis 2007 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm,tak tím si nejsem tak jistá...asi se dá těžko otěhotnět,když mi podle UZ řekl na gyn.že mám už prokrvenou dělohu,že mi ani provokačku dávat nebude.. :frowning2: Podle něj jsem to měla dostat do minulé soboty a možná to dostanu po napařování tak příští týden :unamused:
23. lis 2007 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebuď smutná...hned jak odmenstruuješ, zkusíš ty testíky! Zatím si je kup a měj z nich radost :slight_smile: Já to mám dostat 2.listopadu, ale taky si je koupím už teď :wink: Jinak - ten hlen mi pomalu mizí...
23. lis 2007 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek