• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plodný hlen. Jak dlouho u vás trvá?

24. května 2017 
Ahojte kocky, neporadite mi ? tiez snazilkujeme, ale pustali sme az na posledny den ovulacie 14 DC /nasledujuci den som mala uuplne sucho/ mozem otehotnieť? inak si nemeriam BT a ovulaciu si urcujem podla bolesti vajecnikov a hlienov.....
11. črc 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jerry to mám ale kdy a jestli je ovulace to fakt nevím dodnes........Ale když říkáš, tak OVu musela být.......asi ten den........No u mně je to úspěch, po 4 měsících snažení jsem zjistila že taky existuje plodný hlen :grinning:
11. črc 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bianus: mozný je vsechno :wink: pokud jsi mela v den sucha ovulaci a den předtím jste se snazilkovali, tak mas velkou sanci otehotnet.
11. črc 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bian: právě v tom plodném hlenu se udrží ty spermošky 3-5 dní prý, podle toho jak jsou kvalitní,
11. črc 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,neviete poradiť,čo pomáha na plodný hlien?
21. črc 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prý maliník. Slovensky je to myslím ostružina malinová, nebo tak nějak. Listy z něho. Pít do ovulace.
21. črc 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky, ja sa chcem opytat, teraz v sobotu som po dlhsej dobe spozorovala konecne hliena a dost vela, bola krasne prehliadny a tahal sa :slight_smile:
Tak sa vas chcem opytat, ci je mozne, ze som otehotnela, ked: ten hlien trval 3 dni, v prvy den hlienu, ked ho bolo naozaj dost sme sa snazilkovali a pozorovala som ho este dva dni potom.Kedze sme uz spolu neboli nemohli sme to skusat.
Po tych troch dnoch sa zmenil na taky vodnatejsi a potom husty kremovy.
Neviem presne kedy sa mame teda snazilkovat.
Nenapadlo by ma sa pozriet akym mam hlien, ale citila som bolesti ako pri M a preto som skusila pozriet, ci nemam nahodou ovulaciu.
nemavam pravidelne cykly, ale beriem duphaston na upravenie,ale aj tak prichadza M az na 10 den po vysadeni, no a toto snazilkovanie bolo v 13 DC,
24. črc 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.jsem tu nová a ráda bych se k vám přidala. já hlen v období ovu nemám na kalhotkách ale musím ho stáhnout z čípku a není jaký by měl být.myslíte že je to tím že beru Clostylbegyt?jinak snažilkujeme už 3 roky.
24. črc 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tento mesiac som hlien akosi nepostrehla, ale bolesti v podbrusku ano.... ak bol hlien, tak musel byt par dni pred tym, lebo podla niekolkomesacneho pozorovania mam najskor hlien, potom ustane a nastanu bolesti 2-3 dni... ale ako tu citam, tak je to v poriadku (my sa este nesnazime, ale kedze neberiem ziadnu HAK, tak si viac pozorujem mesacne pochody na tele)
24. črc 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no grettka myslím že je to v pořádku hlen se často objevuje před ovu.pak můžou přijít bolesti.
24. črc 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yvett, podle toho co popisuješ si myslím, že jsi otěhotnět mohla.

Holky, já u sebe vůbec plodný hlen nepozoruju. Tenhle měsíc jsem měla takový vodový hlen. Může se tento hlen považovat za plodný?
24. črc 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Christla, tak to som zvedava lebo ked som bola prvy krat tehula, tak som presne pozorovala takyto hlien a aj sme sa v ten den snazilkovali.
len bohuzial som o male prisla v 5tt a odvtedy som hline nepozorovala az tak ako teraz, tak myslim, ze sa mi to po tych 5 mesiacoch uz konecne upravilo.
Inak aj dnes mam pocity ako pri M a to je uz 6 dni od toho dna snazilkovania.Nie je mozne, ze mam ovulku az dnes, aj ked hlien uz mam minimalny a kremovy a teplotu 36,5?
24. črc 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj a ked je zena tehotna, tak ma normalne dalej ovu hlien? ci uz je iny. :unamused:
24. črc 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
christl vodový hlen ber jako plodný určo je lepší než krémový nebo hustý.holky bere některá z vás Clostilbegyt?četla jsem že vysušuje plodný hlen.
24. črc 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím Clostilem to může být, je to antiestrogen a za hlen jsou zodpovědné právě estrogeny:slight_smile:...zkus maliník nebo něco na odkašlávání, popisovali tu Mucosolvan např. dokonce to jedné holce doporučila právě sestrička na gyndě:slight_smile:
24. črc 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
elana: dík za radu zrovna sem dojela z tesca a koupila maliník.
24. črc 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, pred dvoma dnami som mala riedky ale tahavy hlien, vcera som bola doslova pocikana, dnes take zhustnustie,... Myslite, ze by to mohol by t plodny hlien? Mam dnes 14DC, a snazime sa, tak by to mohlo vyjst, nie??
25. črc 2008 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten mucosovan skusim dalsi cyklus?? je to sirup na kasel ??? ja som pila aj malinik aj alchemylku, teraz som brala aj sarapis, ale strasne malo hlienu mam :unamused:
dupinka hlien sa po ovulacii rychlo zmeni..najpolodnejsi den mas, ked mas vrchol plodneho hlienu, ak uz zhustne, uz je neskoro. takze vcera si mala pravdepodobne najplodnejsi a bola ovulka ;)
25. črc 2008 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som to pocula s Robittusinom, sirup od kasla :wink:
25. črc 2008 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukulik a nevies ake davkovanie ?? a este by ma zaujimalo co chuti lepsie :grinning: so sirupami od kaslu nemam skusenosti..alebo su to kvapky ??? :confused:
25. črc 2008 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som kedysi velmi davno brala ten Robittusin, ale davkovanie si nepamatam, za mi zda , ze 2x denne, ale isto neviem...a bol celkom chutny...taky sladky :stuck_out_tongue_closed_eyes: husty :wink: myslim, ze bol s nejakou ovocnou prichutou...
25. črc 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukulik a pomohlo ti to na hlien ?
25. črc 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo....ano, mal som ho pekny, ale neviem ci to sposobil ten sirup, lebo aj predtym som ho mala rozpoznatelny :sweat_smile: ja som ho brala preventivne :wink: lebo som to vtedy precital v nejakej starej knihe a tam to odporucali, ak chcezena otehotniet...ale za pokus to stoji
25. črc 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukulik dakujem ;) vyskusam :grinning: zacnem brat po mrche. dufam, ze to staci.
25. črc 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Clostilbegyt brala taky, ale jestli vysušuje hlen, to nevím, ale taky jsem pila maliník.
Příští měsíc začnu zase s maliníkem.
25. črc 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauri, ten Mucosolvan je sladký sirup, ono to ředí hlen obecně a nejen v krku, holt i jinde:slight_smile: Já na to úplně zapomněla, ale předmin. měsíc jsem měla kašel v době ovu a užívala to a jsem si říkala, že ho mám nějak moc...no aby ne:wink:
25. črc 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a není tak trochu i škodlivé užívat Mucosolvan, když kašel nemám? :confused:
Ale je to dobrý nápad, asi to zkusím, ale právě mi vrtá hlavou, jestli to třeba nemá nějaké vedlejší účinky....
25. črc 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
chris a Tobě ten maliník pomohl, já s ním začínám teprve
25. črc 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Rinty, ahoj. :slight_smile:
Já nevím, jestli pomohl, já s ním začínala chvíli před operací a od operace do ted jsem nic neužívala, ale tenhle cyklus s ním znovu začnu. Myslím si, že je lepší než ty kapky, co tady holky píšou....
25. črc 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Christlo, já myslím, že zrovna Mucosolvan není zvlášť škodlivý, užívají ho i dětičky a navíc, ty dva tři dny v měsíci, to se určitě ztratí:wink:
25. črc 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek