• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plodný hlen. Jak dlouho u vás trvá?

20. července 2017 
holky a kolikrat denne se doporucuje pit ten caj z maliniku?
5. srp 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucci ja si kazde rano urobim pol litra alchemilky kombinovaj s malinikom a potom to popijam v praci :slight_smile:
5. srp 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka, tak ja si budu delat jeden velky hrnek denne... a mozna pridam i ten Mucosolvan, uz jsem uplne silena z toho, abych tento cyklus udelala max., beru Clost. a ten mi da max. 2 cykly a pak uz mi pry pomuzou jen v CARu
5. srp 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucci ja som uz aj v CAr byla.. 2 krat tehu-.2 krat missed... teraz skusame trosku prirodzene :wink: ak nic, tak podzim 2.IVF-
5. srp 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka drzim palce!
5. srp 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: lucci aj ja tebe. a vsetkym este netehotnym babulkam :zipper_mouth:
5. srp 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem tu nová, ale mám společný cíl, mimčo...snažíme se už od začátku března, kdy jsem přestala brát HA a dokonce jsem stihla před 2 měsíci potratit i to nejmenší, myslím tak 4tt
6. srp 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: tak už ti zabral Mucosolvan? Mě pořád ne, tak nevím, jestli to k něčemu je, kdyby mi aspoň chutnal :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako třeba jitrocelový sirup, to je mňamka aspoň :sunglasses:
6. srp 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak ja jsem na hlen zkousela robitussin (účinná látka guaifenesinum ), ale na hlen to moc vliv nemělo :frowning2: Určitě jsem ho neměla jako vaješný bílek jak už tu někdo psal. jenom jsem měla pocit, že je o trošku řidší.
7. srp 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki macc nieeee :unamused: ale som viac mokrejsia.. teda hihhi... aj pri sexiku :sweat_smile: ale ziadne super krasne bielko.. dnes s ty koncim, je ovulka. takze uz to nema vyznam... ale aspon bol vodovy, tak to hadam staci .. :slight_smile:
7. srp 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritka: a mokrejsi staci? no snad to pomohlo! :wink:
7. srp 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě stačí, holky, nemusí být bílkový, stačí prostě řidší. Držím palce. :slight_smile:
7. srp 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, mě zatím bílkový taky nikde, tak já ještě sirup popíjím, dokud ovu nedorazí, doufám, že dorazí aspoň ovu, když už hlen nechce :angry:
7. srp 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja piju malinikovy caj :slight_smile:
7. srp 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych si typla, že ten vodový stačí k tomu , aby tam spermoni pronikly , ale že v tom bílkovým vydrží žít víc dní :confused:
7. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teď nevím, jestli jsem to sem už psala (jestli jo, tak se omlouvám, ale jsem líná těch sedm stran proletět :grinning: ), ale ač jsem nikdy neměla nijak výrazný bílkový hlen a jinak než vnitřně ho prostě kontrolovat nemůžu, nechala jsem si provést postkoitální test a bylo mi řečeno, že je ideální a pro spermie krásně průchodný :slight_smile: Nezáleží na množství, ale na kvalitě, no a někdo má holt ten kvalitní schovaný hluboko v děložním hrdle, a to úplně stačí :wink:
7. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
viete niekto,či samotná ovulácia nastáva ked je hlien bielkový,alebo až potom, ked ten hlien skončí?
7. srp 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky a budoucí maminy. Přidám se taky s troškou do mlýna...
My se snažíme od června 2008, plodný hled mám vždy 14. den cyklu,(jen jeden den) a je to ta táhlá hmota (cyklus mam 30,pravidelny)
Jen jsem chtěla napsat, že každá jsme originál, tak moc se nesmíme srovnávat s ostatníma nebo se z toho zblázníme. :wink:
7. srp 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
len: no jo jenže my právě nevíme jeslti ho v tom čípku máme nebo ne, tak ho raděj množíme bylinkama nebo sirupama :wink:
8. srp 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macc, tak si nech ten PKT udělat taky, trvá to asi půl minuty a nijak to nebolí, je to jedno kouknutí do mikroskopu :wink:
8. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
len: zkusím to, ale v tom Iscaru bohužel skoro nic nedělají, tak mě někam budou muset poslat, jestli budou ochotní na moji žádost
a to když ti jednou zjistí , že je tam ten hlen, tak se jako předpokládá, že se tam dělá každý měsíc, nemůže to být zrovna náhoda ?
8. srp 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macc, tohle dělají stopro všude, kde mají mikroskop :wink: (čili jsem si to já zvědavka vyzkoušela dávno předtím doma :grinning: ). ale je to takový hodně základní test, většinou už se neprovádí, je třeba si o něj říct... Na druhou stranu, pokud podstupujete IUI, tak je vlastně plodný hlen naprosto zbytečný, protože se obchází... Ale jen tak mimochodem - mně se pokaždý zlepšil po Pregnylu :slight_smile:

Jinak hlen je tam vždycky, tím PKT vlastně ověří, jestli neobsahuje nějaký protilátky, který by spermie zabíjely (i když se to pochopitelně nevyrovná poctivýmu imunologickýmu vyšetření) - prostě po pár hodinách od milování naberou vzorek hlenu a kouknou, jestli v něm nějaké spermie přežívají :wink:
8. srp 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
len: tak my máme tento cyklus jít na IUI, jestli teda bude ovu a pak na to imuno, tak si počkám :slight_smile:
8. srp 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
len: ty jsi tvůrcem těchto stránek ? :sunglasses:
8. srp 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tvůrcem stránek merenibt.xf.cz :wink:
Jinak mně PKT dělali těsně před IUI - odebrali hlen a než zavedli spermie, už byly výsledky :slight_smile:
8. srp 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
len: máš štěstí na dobrý výběr CARu :wink:
8. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
len takze to jste se pomilovali a pak naklusali do nemocnice, aby vam odebrali vzorek hlenu? :slight_smile:
8. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
macc, to mám :slight_smile: Považuju to za největší zásluhu svýho gynekologa, co pro mě kdy udělal, že mě celkem bez diskuze odlifroval k Apolináři :grinning:

Ano, Luci, doslova byl postup - jeden den folikulometrie (folikul 18 mm), následně Pregnyl, druhý den ráno pomilovat, za pár hodin naklusal manžel odevzdat sperma (čili poprvé ho "odevzdal" při tom milování a podruhé pár hodin nato na IUI - kašlete na řeči o dozrávání spermií :wink: ), no a za další dvě hodiny jsem přišla já, odebrali mi vzorek hlenu, zavedli manželovy spermie a pověděli, že hlen je OK a ještě z toho ranního milování v něm spousta spermií přežívá :slight_smile:
8. srp 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
len, takze ta poucka o dvoudennim rozestupu milovani je naprd? :sweat_smile:
8. srp 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, při normálním spermiu jo :slight_smile: Pokud je spermio hodně špatný, tak nedoporučují se milovat denně, ale jinak spíše naopak - čím častěji, tím lépe :wink: Absolvovali jsme spoustu spermiogramů - některé po sexuální abstinenci, jiné bez - je pravda, že při těch bez abstinence bylo spermií o něco míň, ALE - pořád jich bylo dost na normální oplodnění a navíc - měly lepší morfologii i pohyblivost, prostě byly čerstvější :wink: Ale to už by bylo na jiné téma...
8. srp 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek