Plodný hlen, ovulační test negativní. Jak to mám chápat?

dolihalovaz
7. říj 2015

ahojte, od konce menstruace si dělám ovu test.... zatím bud jedna čárka nebo ta druhá slabá. asi tři dny už mám plodný hlen. i tak je ovu test stále negativní se slabou čárkou. jak to mám chápat? je to normální nebo mám navštívit doktora? myslíte že je šance že obě čárky na ovu testu ještě uvidím? děkuji moc za reakce.

jasmina09
7. říj 2015

plodný hlen předchází ovulaci a signalizuje zvýšenu hladinu estrogenu v těle, testuj dál, myslím, že tam je šance, že se dvě čárky objeví 🙂

siafu
18. pro 2015

Potrebuji poradit. Jsem 20 DC, ovu test negativni, mam hodne citlivy podbrisek a prsa, cipek temer nenahmatelny a bilkovy hlen. Je to ovulace? Snazime se uz rok a skoro rok beru Duphaston. Ovu test jsem nikdy nemela pozitivni. Snazime se o druhy mimco. Diky

pekkaa
18. pro 2015

Ja jsem taky nikdy nevychytala pozitivni ovu test. Nemam je rada🙂.. U me se osvedcilo mereni bazalni teploty. U toho jsem si byla jista kdy presne ovu byla

uhz
18. pro 2015

Ja nemela pozitivni ovulacni test nikdy , a to jsem ho zkousela i dvakrat denne, v mesici, kdy jsem otehotnela, tak nebyl ani hlen. Ty testy cloveka akorat znervoznuji s fakt nejsou u kazdeho spolehlive. Bazalni teplota to ukaze jasne a spolehlive.