PMS. Cítily jste příznaky PMS na začátku těhotenství?

10. led 2020

Ahojte dievčatá zo zaujímavostí som sa chcela spýtať tých z vás, ktoré majú skóre príznaky PMS trebárs dva-tri dni po ovu až do MS. Či ste tie isté príznaky cítili aj v počiatku tehotenstva? Alebo ste mali mesiac bez bolestí a až neskôr začali tehotenské nevoľnosti?

lilian2111
10. led 2020

Mě pms úplně vymizelo v měsíc kdy jsem otěhotněla.

maargit
10. led 2020

Mela jsem bolesti dost podobne zacinajici menstruaci, dokonce jsem i spinila jeden den.

i_vet2
10. led 2020

Já jsem měla cca dva dny před menstruační bolesti , už jsem myslela, že to každou chvíli musím dostat a nedostala jsem a na tt v den očekávané ms už slabá druhá čárka 🙂 držím palečky

malytlustyhroch
10. led 2020

Pro me prvni dva mesice druheho tehotenstvi byly jeden velky dlouhy PMS, v prvnim tehu nic (kazde tehu bylo jine ale obe mely celkem ukazkovy prubeh a deti mi tu ted zlobi v obyvaku).

gbp
10. led 2020

Ja jeste pred vynechanou MS - nespavost, zive sny, podrazdenost, bolest zaludku, strevni problemy ( asi tyden jsem si myslela, ze mam virozu). Jindy pred MS hrozne zadrzuju vodu a boli me prsa a to ted vubec. Vsechno mi smrdelo a mela sem takovy zvlastni energeticky pretlak. A to vse jeste pred pozitivnim testem. Takze u me "jiny" PMS...co nebyl PMS. Mimochodem jsem vyhlizela uplne jine priznaky 😂, takze me ty dve II vazne prekvapily.

luciebol
10. led 2020

@gbp Tak já možná mám zkušenost, kterou chceš slyšet/číst. Zhruba týden před (ne)očekávanou MS jsem měla příznaky PMS jako každý jiný měsíc. Byla jsem zklamaná, protože jsem si myslela že těhotná asi nebudu, když se cítím “normálně” jako každý měsíc. Pořád jsem čekala, že těhotenství s sebou přinese (byť v té úplně první fázi) nějaké typické příznaky, ale u mě to tak nebylo. V den očekávané MS jsem si šla udělat test jen pro “klid v duši”, abych na to v práci nemusela myslet. No a ony tam ty dvě čárky nakonec byly. Postupem času se samozřejmě typické těhotenské příznaky dostavily, ale to je zase na jiné povídání. 🙂

nagojka
27. kvě 2020

tohle ted trapi me😕uz sem z toho nestastna PMS mam uz od ovulky a MS cekam 4.6....je to des...nejdriv bolesti pri OVU a po zbytek mesice PMS...ne ze by se to nedalo vydrzet ale zneprijemnuje to den a clovek akorat ciha kdy ta potvora vypukne...😡😡😡