Po otěhotnění se bazální teplota hned drží na 37+?

penny91
23. srp 2016

kolik musi byt BT teplota kdyz ovulace skoncila nebo konci a ciste teoreticky by jste otehotnela? Hned se vam to drzí na 37+ nebo tak ci tak prvne klesne a pak se az zdviha?

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
penny91
autor
23. srp 2016

@ttm ja mela vcera pozitivni test ovulacní a dneska jsem si merila bazalni teplotu a mela 36.6 takze dnes mam ovulaci nebo uz mi skoncila? Ted jsem si delala druhy ovulacni test a carka je tam jeste dost silna ale uz en tak jak vcera. Al znamena to ze dnes mam ovulaci nebo uz byla vcera vecer ovulace? To jsem mela priserny bolesti vecer. A taky jsem se ptala na to ze pokud byla vcera vecer ovulace a nebo dnes tak zda by i k oplodneni stacil sex v nedeli dopoledne nebo tohle k oplodneni aby se to ted chytlo nestaci?

ttm
Autor odpověď smazal
Zobraz
penny91
autor
23. srp 2016

@ttm no dneska se pokusim ale nevim kdy manzel prave dojde z prace takze nevim zda nemam smulu ☹

nikynikol25
22. led 2017

Mohu se zeptat,zacla jsem si měřit bazalni teplotu teprve týden merim ji v půl 10 ráno,se rak probouzim.Stále se my drží 37-37,06,do teď už je to dnes měsíc co Ms nedorazila,před týdnem jsem si dělala Tt a negativní,bolí mě prsa jako před Ms,ale stále Ms nikde.Tak nevím čím to může být.

toryt
30. led 2017

Ahoj, baz.teplota mi zustala vyssi i pres probehlou menstruaci. Pohybuje se furt ve vyssichbteplotach ale test je negativni. Stalo se to nake? Diky

vanea
30. led 2017

@nikynikol25 udělej si další test, případně pak nakluš k doktorovi🙂

vanea
30. led 2017

@toryt nejsi nachlazená? Mně třeba klesla teplota až po MS (z 37) , před ní bohužel nevím, tehdy jsem ještě neměřila..ale předpokládám, že po dobu MS jsem ji měla zvedlo a před MS mi klesla

toryt
30. led 2017

Nachlazena se necitim, pred ms zacala klesat. Ale pri ms zas stoupla. Ted bych mela mit teoreticky dalsi ovulaci ale teplota je stale vys. Jeste pockam a kdyztak skocim k dr

vanea
30. led 2017

@toryt a jak moc je vysoko?

toryt
30. led 2017

Nizke teplota mam cca 36.7-37.2 a vyskove 37.3-37.6.

nikynikol25
10. únor 2017

@vanea tak jsem naklusala k doktorovi a ta cista a zvětšený vajecnik je,tak to bude asi boj otěhotnět😔

vanea
10. únor 2017

@nikynikol25 tak to mně mrzí :/ ale dobře že jsi šla🙂 cysty se dají dobře léčit, případně odstranit..některé i samy zmizí, tak budu držet palečky, ať jsi brzy fit🙂 ten zvětšený vaječník ti nějak dr. vysvětlila, co to může způsobovat třeba?

nikynikol25
11. únor 2017

@vanea právě to dělá ta cysta,vajíčka my rustavaj ve vajecniku a tim se my zvětšuje,no mám doktora,pry jestli se pak nepovede otěhotnět tak bych musela na umělé,ale nato my přítel nepřistoupí,je proti tomu,řídí se jen matkou přírodou

jirikmaminka
8. čer 2019

Holky co rikate memu mereni a kdy si tak mohu udelat tt vim ze samozrejme lepsi po vynechani ms ale mrska nedockava se projevuje