Po Ovitrelle ovulace do 36 h. Ovitrelle to načasuje?

27. únor 2022

Dobrý den mám tady otázku za zlatého bludištáka …
Prosím chci se zeptat .. napisu to stručně … sobota cca 15h pozitivní ovulacni test to znamená ze ovulace by měla přijít do 24-48h v sobotu večer 21h píchnout Ovitrelle .. takže Ovitrelle to nacasuje ze ta ovulace přijde přesně cca do 36h od vpichu ???

kocila
27. únor 2022

Pokud se aplikuje na spravne velikosti folikulu (19-20mm),tak ano vetsinou ovulace probiha za 36hodin.U tveho pripadu,ze jsi v sobotu mela pozitivni test +vecer ovitrelle bych rozhodne 36 hod s casovanym sexem necekala.Dnes urcite,zitra a pozitri pojistit.At se zadari

autor
27. únor 2022

@kocila v pátek na folikumetrii mel folikul 17,4mm tak si myslím ze v sobotu mohl mít tak těch 19-20

miska1892
1. srp 2022

Ahoj holky chci se zeptat 25.7 jsem dostala ovitrelle folikul měl 20-21 . Lékařka řekla at se snažíme už od pondeli do středy ,od podání injekce jsem cítila horkost a postupně prisla i bolest břicha jako u silné ms to trvalo do čtvrtka v noci chci se jen zeptat měla jste to některá také a od kdy vlastně muzu počítat dny kdy si mám dělat test 😀 dekuji

kocila
1. srp 2022

@miska1892 klidne 14dnu po aplikaci ovitrelle,to uz se mohlo neco ulazat,pokud se zadarilo

miska1892
2. srp 2022

@kocila dekuji ale mě znervózňuje ze stále od injekce večer nebo v noci přijde tupa bolest jako u ms hlavně tedy na levé straně kde byl folikul každé ráno čekám ze přijde ms tedy a ono nic . Přijde mi strašně brzy a nemožné takhle něco cíti kdyby se něco mělo tvořit. Hlavně si nejsem úplně jistá od kdy počítat “ovulaci” když jsem na to snažení měly od po-stř.😅

kocila
2. srp 2022

@miska1892 po injekci je vajecnik vice bolestivy. Ovitrelle je casovana injekce,kdy dochazi “vetsinou” k ovulaci po 36hod. Dle toho co pises, test udelej 8.8-10.8., v te dobe bude ovitrelle z tela pryc (obsahuje HCG hormon,tak chce s testovanim vydrzet)

miska1892
2. srp 2022

@kocila moc dekuji já se snažím si spis připustit ze to zas nevyjde jen mě děsí ze od pondeli tedy po injekci mě boli břicho stále ale už jen večer nebo v noci 🙄