Po revizi nebo potratu začínáme znovu

alca22
29. zář 2010

Ahojky tohle téma je pro všechny co prožili revizi nebo potrat a začínají od znovu. Já prodělala zamlklé těhotenství v 7tt. A následovně revizi dělohy. Už se těším až dorazí MS a budu vědět že je vše ok. A hlavně bna to další znaženíčko 😉

verusch
5. čer 2017

@mili34 testy bili negativni kdo vi no

boruvka92
23. čer 2017

Holky přišla vám po revizi normální ms? Nejsem si jistá, zda je to v pořádku, ale já jsem 33 a 34 den po revizi jen špinila (hnědý výtok). Říkala jsem si, že počkám do druhé MS a pokud se to bude opakovat objednám se k doktorovi. Nemáte některá podobnou zkušenost?

mili34
23. čer 2017

@boruvka92 Ahojky,já měla první porevizní ms jen 4 dny a pak už jen špinění.Obvykle to mívám tak 5-6 dní.Ovulka zatím nekde.Testuju dál..

lenicka2323
2. lis 2017

Ahoj všem, jsem na začátku těhu cca 5tt a dnes mi doktor oznámil že mam sraženinu.Pár dni jsem špinila i lehce zakrvácela a dnes tohle beru utrogestan,ascorutin a kys.listovou ale pěkně mě to vystrašilo přijde mi že i ted lehce růžově zašpiním..Je to mpje druhé těhu první nedopadlo dobře v 16tt mi odtekla plodová voda a sraženinu jsem měla také..tak už automaticky uz ted vidim vše bledě...🙄👎

verous91
2. lis 2017

Ahoj holky taky jsem musela na revizi v 8tt a taky jsem tam měla sraženinu a dr mě řekl že mam počkat tak 5 tydnu než dorazi MS a pak se hned můžeme snažit znova. Tak uvidime jak to pujde a hlavně jestli se zadaři ted budu mit asi větší strach aby bylo vše ok při prvnim těhu bylo vše ok ...

donika
28. črc 2019

Ahoj holky. 😉 Poslední dobou sleduji, že přibývá dotazů ohledně revize, ZT a SP a tak si říkám, co kdyby jsme si to čekání zkrátily tak nějak spolu a obnovily tuhle diskuzi? 😉

donika
28. črc 2019

Já jsem po ZT 7tt, přišlo se na to až v 9 a na revizi jsem byla v 10tt cca 17dni zpátky..
Fyzický jsem v pohodě, teď se chystáme do Chorvatska, tak snad hejbnu trošku i s psychikou. Mám další dvě děti, tak jsem naštěstí celkem zaměstnaná, ale ty první dny byly jak v mlze. G doporučila nejdřív porevizni MS a pak ještě jednu počkat, naposledy říkala radši dvě. Jsme domluvené, že se v září stavím, udělá nějaké testy a pak můžeme jít na to. 😉 Chci to dodržet a vydržet. Nic neuspěchat a taky se trošku srovnat tak nějak celkove. ☺️ Jak jste na tom vy?

vitezove
28. črc 2019

@donika Ahoj, jsem po dvou KET, dvou potratech a jednom zt. Naposledy na začátku dubna. Mezitím jsem čekala na výsledky testů - genetika, imunologie. Teď dobírám kortikoidy kvůli imunologii a v úterý jdu na kontrolu, jak to vypadá. A uvidíme.. když to bude dobré, tak nejspíš v září zkusíme další KET.

holka_zelenooka
28. črc 2019

@indriela Když jsi zmínila ty andílky, v jedné knize jsem četla, že v případě potratu přichází dušička víckrát, příště to zkusí znovu....kdoví, jak to je, ale ta myšlenka mi zůstala v hlavě........❤️

donika
28. črc 2019

@vitezove Ahoj, moc se nevyznám v těch zkratkách, promiň, najdu si... Každopádně koukám, že toho už máš fůru za sebou. Jak to dáváš? Mne se to stalo poprvé a byla to celkem pecka.. No a manžel je z toho taky pěkně v háji.. ani nevím, jestli bude mít chuť to pokoušet znova. Už se moc těšil a pak tohle..
U vás je problém v čem, jestli se můžu zeptat.. ?

donika
28. črc 2019

@vitezove Hele a je ta diskuze vidět? Úplně nevím, jak to tady chodí, ale nikde ji nevidím.. a tak nevím, jestli ji třeba vidí i ostatní holky a nebo musí nějak složite hledat, když to není jako nová diskuze..

vitezove
28. črc 2019

@donika KET je transfer po IVF. Takže vložení embrya (konkrétně zmraženého, od toho to K - kryo). Pro mě bylo nejhorší poprvé, vůbec jsem to nečekala, byli jsme hrozně štastní, všem jsme to říkali a bylo to na štědrý den. Ten druhý potrat už pro mě byla skoro rutina. Už jsem to tak nějak čekala. Bohužel jsem čekala navíc dvojčátka, takže jsem přišla postupně o obě. Po tom prvním to trvalo, tak až za 3 měsíce jsem to zpracovala. Nemůžu říct, že si na to ale teď nevzpomenu a to už je to nějakých 8 měsíců. Časem ten smutek nahradí naděje, že to příště bude dobré a touha po miminku. Ale nikdy na to nezapomeneš....

Jinak diskuze je vidět, na úvodní stránce v seznamu diskuzí. Jen některé holky přehlédnou, že je to stará diskuze a tak budou odpovídat na úvodní text než jim dojde, že mají hledat nové příspěvky.

donika
28. črc 2019

@vitezove děkuji za vysvětlení.. ☺️ Jo, byl to šok, to souhlasím.. nikdy nezapomenu, když mi to G oznámila, že nebije srdíčko, pořád sem doufala, že blbě kouká.. pak cesta do nemocnice, domluvit se na všem.. to jsem se ještě držela, ale pak když mě oznámili a dohadovali se na termínu a že půjdu až další týden a do toho tam nadával jakejsi "bratr", co táhl jakousi postel někam.. a mluvil něco o bordelu.. Navíc jsem si připadala, jak někde v krámě jako bych si objednávala zákusky na stojáka na další týden jen tak mimochodem.. Navic tam sestry laskovaly s doktorem.. Tak jsem se sesypala. Musela jsem si sednout a "zastavit se..".
..Mám se ale rada, takže po par dnech jsem začala přemýšlet jak na sebe.. abych to dala.
Moc mi taky pomohlo číst tady na koníku ty různý osudy.. ani ne ty s dobrým koncem.. ale to vše, co si tu holky už všechno zažily. Kolik bolesti zvládly a kolikrát jak moc na tom byly hůř. ♥️
Doufám a chci věřit, že se to většině musí povest. Babička vždycky říkává... "Víra tvá tě uzdraví".. Jak jednoduše ale výstižně řečeno.. 😊

No, já se právě tady moc nevyznám a koukala po nějaké diskuzi, kde bych mohla pokecat s někým podobným.. a nenašla.

vitezove
28. črc 2019

@donika Tak to tě ráda pozvu do skupinky: https://www.modrykonik.cz/group/7678/

donika
28. črc 2019

@vitezove děkuji, ráda se přidám. 😊👍