Po revizi nebo potratu začínáme znovu

Ahojky tohle téma je pro všechny co prožili revizi nebo potrat a začínají od znovu. Já prodělala zamlklé těhotenství v 7tt. A následovně revizi dělohy. Už se těším až dorazí MS a budu vědět že je vše ok. A hlavně bna to další znaženíčko 😉
verusch
5. čer 2017
@mili34 testy bili negativni kdo vi no
boruvka92
23. čer 2017
Holky přišla vám po revizi normální ms? Nejsem si jistá, zda je to v pořádku, ale já jsem 33 a 34 den po revizi jen špinila (hnědý výtok). Říkala jsem si, že počkám do druhé MS a pokud se to bude opakovat objednám se k doktorovi. Nemáte některá podobnou zkušenost?
mili34
23. čer 2017
@boruvka92 Ahojky,já měla první porevizní ms jen 4 dny a pak už jen špinění.Obvykle to mívám tak 5-6 dní.Ovulka zatím nekde.Testuju dál..
lenicka2323
2. lis 2017
Ahoj všem, jsem na začátku těhu cca 5tt a dnes mi doktor oznámil že mam sraženinu.Pár dni jsem špinila i lehce zakrvácela a dnes tohle beru utrogestan,ascorutin a kys.listovou ale pěkně mě to vystrašilo přijde mi že i ted lehce růžově zašpiním..Je to mpje druhé těhu první nedopadlo dobře v 16tt mi odtekla plodová voda a sraženinu jsem měla také..tak už automaticky uz ted vidim vše bledě...🙄👎
verous91
2. lis 2017
Ahoj holky taky jsem musela na revizi v 8tt a taky jsem tam měla sraženinu a dr mě řekl že mam počkat tak 5 tydnu než dorazi MS a pak se hned můžeme snažit znova. Tak uvidime jak to pujde a hlavně jestli se zadaři ted budu mit asi větší strach aby bylo vše ok při prvnim těhu bylo vše ok ...

Začni psát odpověď...

Odešli