Podpora otěhotnění, když se nedaří. Co vám pomohlo?

daniela_85
14. únor 2023

Ahoj holky,
ráda bych se s vámi podělila o nějaké dobré rady, jak a co vám pomohlo k tomu vašemu "vymodlenému" miminku.
S manželem jsme se s přestávkami začali snažit až teď, i kvůli tomu, jsem změnila práci, kde jsem byla pod neustálým tlakem a stresem... Budu ráda za každou vaši odpověď🙂

uzivatelkapetra
14. únor 2023

Nedivočit a nepropadat panice když to první měsíc nevyjde. Začali jste teď, tak to nehroť, žádné ovulační testy, nic.
Určitě je dobré začít brát vitamíny, nebo alespoň listovku.

klokanka31
14. únor 2023

@daniela_85 Já jedla listovku, manžel selen a zinek. A to hlavní - nemyslet na to, aby sis neutvořila blok.

kikhulka
14. únor 2023

Já doporučuji Nosifol.

fany122e
15. únor 2023

@daniela_85 za me inofolic, yarilo a kontryhel od Sonnentoru (je bio a sypanej)

evellin123
18. únor 2023

Ahojky za mě určitě komplex vitamínů jmenuje se to VIP mami ,snažili jsme se rok pak jsem začla na radu doktora užívat tyto vitamíny a za dva měsíce já byla těhotná. Mame 15 měsíčního chlapečka a teď čekám další miminko a opět jsme začla v říjnu užívat VIP mami. Taky je dobra dovolená ,nebo wellness ,alespoň na tři dny a načerpat sílu. Moc držím palečky

kadz
21. únor 2023

Cvicite nekdo Mojžíšovou? Ja zacala pred tydnem. Sou to cviky na posileni panevniho dna a uspesne leci zenskou neplodnost. Za 14 dni jdu na Bowenovu metodu, ta pomaha taky s otehotnenim.

daniela_85
autor
21. únor 2023

@kadz ne tu jsem ještě nezkoušela, ale už jsem o ní mnohokrát slyšela, je velmi oblíbená, tak se na ní také chystám 🤔