Podstoupili jste lázně při neplodnosti?

veruru
21. říj 2008

Ahoj holky,
byla jste některá v lázních ?
které byste doporučily, napište prosím nějaké zkušenosti, na co si dát pozor, zda si radši vzít 1lůžkový pokoj, něco o procedurách..
Díky moc za všechny informace,
ahoj, Veru

dpmo
2. dub 2017

Katkatomaskova-Ta samé taky cekam😊.potkala ses s Misutkou už?😎

dpmo
2. dub 2017

Katkatomaskova-Tak já taky cekam😉už ses viděla s Misutkou 😎

katkatomaskova
3. dub 2017

@dpmo No tak jsme se tam potkaly 😂 Neměla jsi nahodou 3/4 kalhoty a žabky?? Jestli jo, tak jsme se pobavily nad smyčkou v televizi při čekání na dr. 😁
Ano, s Myskou jsem v kontaktu, máme na sebe tel. čísla 😊

dpmo
3. dub 2017

Katkatomaskova-Nee měla jsem černý dlouhý kalhoty a černou vestu.🙂..včera jsem našla hotel Adler ten je kousek a luisu ještě nee.

katkatomaskova
3. dub 2017

@dpmo Luisa je směrem k Pawliku a Aquaforu, když půjdeš po silnici a park budes mit po pravé straně 😊

dpmo
3. dub 2017

Katkatomaskova-jj tak možná už vim😊.mam za sebou teď jógu a čeká mě odpo uhličitá koupel a masáž klas.cast...co ty?musím najít císařské lazne tam jdu zítra...každá procedura jinde😐..

lennus
3. dub 2017

Prosím ještě dotaz, co když se mi nebude termín, který mi pojišťovna přidělí, hodit, jde to nějak změnit? Díky

dpmo
3. dub 2017

Lennus-Ahoj vše se dá domluvit v laznich 😊.do pojišťovny zavolej jaký Ti vybraly hotel pokud ještě nevíš a volej co nejdřív...příplat si nadstandart pokud můžeš...

dpmo
3. dub 2017

Tak ,aby ses vlezla do těch 3mesicu splatnosti s tým ubytováním..

katkatomaskova
3. dub 2017

@dpmo Mě vyráchali v blátíčku 😂 Pak jsem měla suchou obálku, parafín na ruce a odpoledne Mojžíšovku (zřejmě). Císař. lázně jsou od Aquafora šikmo doleva 😊 Všude jsou ukazatele 😊 Aspon nepriberem 😂😂 Luisa na ubytování není nic extra, ale skvěle to dohání jídlem a velmi ochotnými recepcnimi 😊

dpmo
3. dub 2017

Katkatomaskova-Kazda to máme jinak asi ty procedury nebo aspoň pohazene...😉..ty to máš jen u sebe v hotelu nebo taky budeš lítat sem a tam😀?Tady je to taky super na Savoyy😉už sem našla i tvůj hotel a Misutka je mezi námi uprostred🙂..

katkatomaskova
3. dub 2017

@dpmo Já nemam nic na hotelu 😁 Beham hlavně do císařských lázní a na kliniku. Akorat cvičení a rehabky mám na Pawliku.

dpmo
3. dub 2017

A s Hankou už ses taky viděla?měli by jsme se sejít uz😉všichni...já jdu zítra do císařských na jednu😉a ve středu nějaké plynove

katka9184
3. dub 2017

Ahoj děvčata, zítra jdu předat doporučení od gynekologa obvodní doktorce, aby poslala dopis na pojišťovnu na lázně, jsem po laparoskopii slepaku a srůstů.
Jak dlouho jste čekali, než vám přišla nabídka lázní? 🙂

odvalilova25
3. dub 2017

@katka9184 6 ledna obvodni vyplnila a 29 ledna jsem odjizdela do lazni a z lazni me volaly kolem 20 ledna

katka9184
3. dub 2017

@odvalilova25 pane jo, to byl fofr, tak uvidíme, zda to u mě bude taky rychlé.
Děkuji moc za odpověď 🙂

janap777
3. dub 2017

@katka9184 já mela minulé vyřízení za týden

katka9184
3. dub 2017

@janap777 wau...To já bych je potřebovala za 14 dní😀

lennus
11. dub 2017

Ahoj holky - ženy, dnes mi přiklepli lázně, mám velkou radost! Ráda bych tam zítra zavolala, je možné si i vybrat konkrétní hotel? Vím, že přidělují, ale zkusila bych se domluvit na termínu. V dopise se píše: Toto zařízení Vám, podle svých možností, oznámí termín k absolvování lázeňské rehab. péče, návrh je platný do 29.6.2017. Znamená to tedy, že do té doby je musím absolvovat?
Jaký termín je teď reálný? Sezóna je asi nejvíc v létě, že? Díky moc.

janap777
12. dub 2017

Ahoj, zkus si tam zavolat a domluvit se. Umístit te musí vždy. Nastoupit musíš do termínu. Pokud jedes na gyndu doporučují Adler. Každého většinou stékají na Pawlik, ale je hodně drahý.

1miska
12. dub 2017

@lennus to je datum do kdy je potřeba nastoupit.... hotel si vybrat muzes i kolik chce doplácet, ci jen ciste na pojišťovnu nebo lepsi nebo uplne super.... a za me taky doporučuju Adler 🙂

janap777
12. dub 2017

Tak hlásím že v červnu na Adleru 1 lůžkové pokoje takřka nejsou. Dvou lůžkové v pohodě

lennus
12. dub 2017

Dnes jsem tam volala, už mám termín - jedu 14.5., prý mají plnou kapacitu, jdu do hotelu Luisa, jaký je? Kamarádka byla v Adlerovi a moc spokojená, oba jsou vlastně tříhvězdičkové. Mně parťačka na pokoji vadit nebude, nechce se mi nic doplácet.

Budu ráda za tipy, co si vzít, kam zajít a cokoliv, co vás napadne, děkuju moc. Hrozně se těším!

misutka30
12. dub 2017

@lennus Ahoj, zdravím primo z Adlera🙂 a gratuluju ke schválení! je to tu fajn! Ubytování, strava, procedury, okolí. Vše v pohodě🙂 na Luise byla pár dní Katka, ale nebyla moc spokojená, ted je na jiném hotelu, určitě ti prispeje do diskuze🙂 jinak já jsem tu bez pripojení k netu, takze víc asi ted nenapíšu, ale zase prište🙂 hezke těšení🙂

lennus
12. dub 2017

Napíšete mi prosím, jaké procedury tam jsou?

@misutka30 Škoda, co se dá dělat, doufala jsem v Adlera, ale snad to bude fajn, aspoň jídlo ať je dobré, jinak nejsem náročná. Moc si to tam užij a ať to vede ke kýženému výsledku! 🙂

1miska
12. dub 2017

@lennus urcite to bude fajn, me to bylo uplne jedno chtěla jsem co nejdriv a zrovna vysel adler, spolubydlici 14 dni super, dalších 14 dni jsem byla sama - oboji mělo svoje, ale na začátek byla spolubydlici fakt super věc 🙂 procedury jsou na gyndu asi pro všechny ty stejne, vaginalni irigace, vaginalni tampony - takove teple slatinne bahinko daji do pochvy 🙂 ale je to fajn, plynove lazne... to sedíš jakoby na WC a ze spodu jde plyn, tak jen sedíš s ctes si nebo koukáš do mobilu atd.... a pak na doplneni někdo ma cviceni mojzisove, někdo hormonalni jogu, někdo masaz zad tam dole kolem kostrce na uvolneni, pak skoro každý ještě uhlicite koupele a nejakou perličkovou.... no proste jedny z nejkrasnejsich tydnu co jsem zazila 🙂 🙂

lennus
12. dub 2017

@1miska Děkuju. Kamarádky si to hrozně chválila, že to byl balzám na duši. 🙂

janap777
12. dub 2017

Balzám to fakt je

hanka___
13. dub 2017

katkatomaskova, dpmo, misutka30 ....
Ahoj holky, které jste teď lázeňačky🙂, už máme půlku pobytu a ještě jsme se nepotkaly🙂. Tak jsem se chtěla zeptat, zda si nedáme v příštím týdnu tzn. po Velikonocích (teď tady má jistě mnoho z nás návštěvy) někde kávičku? Byla by škoda se ani nesetkat, když jsme se na Koníku potkaly už před příjezdem na stejný termín. Máte se dobře? Já si to moc užívám, ale procedury zabírají opravdu většinu zdejšího času. Posílám pozdravy.

lennus
13. dub 2017

@hanka___ Ahoj, můžu se zeptat, zda máš nějaké info o hotelu Luisa? A popsala bys mi procedury, prosím? Užívej zbytek, já jedu za měsíc a nemůžu se dočkat!