Podstoupili jste lázně při neplodnosti?

veruru
21. říj 2008

Ahoj holky,
byla jste některá v lázních ?
které byste doporučily, napište prosím nějaké zkušenosti, na co si dát pozor, zda si radši vzít 1lůžkový pokoj, něco o procedurách..
Díky moc za všechny informace,
ahoj, Veru

janap777
25. zář 2017

To, že je vše slyšet je bohužel problém všech hotelů ☹

lovelik
27. zář 2017

@linusha vážne? Já nastupuji v neděli, jak se Ti tam líbí? 😊

anicka1211
27. zář 2017

Holky a vite co je na FL nejlepsi? To ze se tu setkaji maminky z Modrého konika 🙂. Díky koníkovi jsme se seznamily a setkaly ve FL a vsechny jsme si sedly co tu jsme a je z nas fajn parta 🙂 a verim ze nejsme jedine. Az mi to bude chybět,holky mi budou chybet,nezdá se to,ale tri týdny utecou jak voda a my se kazda vrátíme domu a kdoví,zda se jeste nekdy uvidime,kdyz jsme kazda odjinud. Doufám,ze na sebe nezapomenem a zůstaneme v kontaktu kuzle39, fizikova a linusha 🙂

linusha
28. zář 2017

@lovelik ano vážně. Tak je možné že budeme spolu i bydlet protože mě má spolubydlící přijet v neděli. Líbí se mi tu moc jsem nadšená z procedur, Františkových lázní jako takových, z ubytování a hlavně z fajn holek které jsem tu potkala přesně jak píše @anicka1211 🙂 Ale na začátku tu bylo pár drobných komplikací tak jsem z toho byla taková nesvá, ale to už je zapomenuto a snažím se to tu užít na maximum 🙂

@anicka1211 můžeme plánovat srazy i mimo lázně přeci 🙂

lovelik
29. zář 2017

@linusha vážně? tak to se těším, snad to tam bude prima 😊 Já dorazím v neděli, tak třeba se uvidíme na pokoji 😁

linusha
30. zář 2017

@lovelik bude to tu prima uvidíš 🙂 🙂

linusha
30. zář 2017

@alishaa Ahojky já jsem od minulé Neděle na Metropolu. Já se na infolince v lázních domluvila na termínu jakmile měli z pojišťovny v lázních papíry (volala jsem si kvůli tomu každý den), žádnou zálohu dopředu jsem neplatila (přišlo mi to zbytečné) Co se týče zkušenosti z Metropolu tak to tu není špatné. Hotel je přes park trošičku dál od hlavní kolonády a ostatních hotelů ale žádná vzdálenostní hrůza. Je tu klid, čisto, jídlo nám sem dováží z hotelu Goethe každý den se dopředu vybírá oběd a večeře ze 4-5 chodů a taky si volíš jestli chceš ovoce či moučník (takto to mají i holky co jsou na Radbuze a Adleru a možná i další) a je celkem dobré. Na Metropolu není gynekologický doktor takže na prohlídku a kontroly jsou v Adleru. A musí se na některé procedury docházet na Adler či jinam (není to daleko). Ale několik procedur je i tu na Metropolu. Pokoj mám velký prostorný dvojlůžkový s vlastní koupelkou na pokoji, postel je pohodlná, na pokoji je i televize, okna mám s výhledem do parku. Jen Wifi je jen na recepci a v přízemí hotelu a mají tu 3 modemy ale ty jsou prý permanentně půjčené, je tu i na recepci jeden PC dostupný všem s internetem a taky je tu maličká knihovnička s českými a německými tituly. Výtah je tu do 2. patra a do 3. jsou jen schody, ale na to si rychle člověk zvykne. Personál je tu moc fajn a i ochotný. 🙂
Strašně jsem původně chtěla na Pawlik ale ten mi neschválila pojišťovna a pak na Adler ale ten byl plný tak jsem nakonec skončila na Metropolu a nelituji toho. 🙂 Na Pawliku jsem se byla podívat takto na oko vypadá moc pěkně ale na mě až moc luxusní a drahý. 🙂

alishaa
1. říj 2017

@linusha @anicka1211
Ahoj holky, moc děkuju za Vaše tipy a zkušenosti🙂 nakonec to dopadlo tak, že jedu na Pawlik, pojišťovna mi to schválila rychle, takže než jsem tu předrezervaci poslala, tak už mi od pojišťovny přišlo vyjádření a schválení pobytu. Už se moc těším, škoda že se termínově asi akorát mineme. Ale moc si to uživejte, musí tam být teď v tomto počasí nádherně🙂

linusha
1. říj 2017

@alishaa nemáš zač, je tu nádherně jen dnes od noci prší ale snad se to zlepší 🙂 Užij si to na Pawliku 🙂 Kdy máš termín??

alishaa
1. říj 2017

@linusha Je tak to mě mrzi, ale ja fajn, že se s holkama zabavíte🙂 Ja mám termín od 22.10. - 12. 11. 2017..nejdříve jsem si ty 3 týdny v lázních neuměla moc představit, ale teď už se moc těším.. snad tam budou i fajn holky.. a nebudu tam sama😉

linusha
1. říj 2017

@alishaa tak to se spolu mineme i kdybych to měla prodlužované. Díky MK tu narazíš na holky a i mimo MK se tu člověk seznamuje poměrně rychle. 🙂 A sama tu rozhodně nebudeš 🙂 Jen mi přijde že ten čas tu neskutečně letí, ani mi nepřijde že už bych tu byla týden přijde mi to jako včera když jsem sem volala že se opozdím kvůli vlaku.

pavca1982
1. říj 2017

Ahojte, u mě proběhla revize břicha a laparoskopie po prasklé cystě s cévou a masivním krvácení do pobřišnice ve 20ti letech.Následný vznik srůstů a verdikt že pravděpodobně nebudu moct mít děti.Byla jsem ve Frantovejch

pavca1982
1. říj 2017

A mám 3 děti😉🙏

alishaa
1. říj 2017

@linusha jj, už psala na podobné diskuzi tady @sarkaklasova, že jede ve stejném terminu.. tak nás určitě bude více..🙂 Tak přeji krásný zbytek pobytu🙂🙂

alishaa
1. říj 2017

@linusha mužů se ještě jen zeptat, na kolik procedur se tak cca denně chodí? 🙂

linusha
1. říj 2017

@alishaa děkuji, 2-6 ale to je asi dle toho jak se rozhodne dr. Já mám nejvíc 6. Možná ostatní to mají jinak 🙂

zuzekk
15. led 2018

Ahojte lázeňačky! tak jsem úspěšně prolouskala všech 22 stránek diskuse a cítím se dokonale připravena! 🙂 zítra volám do Adlera a hledám termín, moc vám také děkuji za rady na téma "co s sebou".
Kdyby se někdo také chystal, budu ráda za zprávu, sice to nejsou končiny pro mě neznáme (Frant. láz.), ale přece by se spřízněná duše hodila.
Zkušených se ještě přeptám - o víkendu/v neděli je "volno"? nebo jsou procedury každý den? (ne, že bych se chtěla flákat, ale abych se psychicky připravila.)
dííík!

linusha
15. led 2018

@zuzekk v sobotu jsou procedůry a neděle je volná. A spřízněnou duši tam určo najdeš a néé jednu 🙂 A když by náhodou ne tak se můžeš vydat na výlety po okolí i sama 🙂

zuzekk
15. led 2018

@linusha dík! toviš, my introverti si radši nabrnkneme někoho předem.... 😉 Během všedního dne asi člověk spíš lítá z procedury na proceduru, že, než že by se měl moc čas vykecávat..? (nebo si stejskat) Mám kousek rodiče, tak toho chci využít, a aspoň je navštěvovat, když v pracovním procesu to moc nejde.

linusha
15. led 2018

@zuzekk i ve všední den bylo spoustu času pro zábavu jelikož procedůry byly max. do 15 hod 🙂 a i mezi procedůrami šlo vykecávat 🙂

zuzekk
15. led 2018

poraďte mi prosím ještě, jak moc si člověk může vybírat ubytování a termín? mám nějaké požadavky, přání a omezení, např. nemůžu v únoru, chci sociálku a wifi, atp., můžu si vybrat sama? resp. do jaké míry?

lennus
15. led 2018

@zuzekk Doporučuju co nejdřív zavolat a domluvit se na termínu, teď ještě není sezona, takže by to mělo jít

zuzekk
24. únor 2018

tak děvčata, já pomalu balim 🙂 v neděli 4.3. vyrážím směr dobrodružství a odpočinek v jednom... kdo se přidá? 😉

pepuska1
7. bře 2018

Holky nabízím slevový poukaz na 1000,- do hotelu Dr. Adler. Ráda pošlu

madlunka
31. črc 2018

Ahoj holky 🙂
v neděli nastupuju do Františkových Lázní na 21 dní (hotel Belvedere), tak by mě zajímalo, jestli se tam s někým odtud nepotkáme 🙂

kacerka2
7. srp 2018

Ahoj děvčata,nemáte prosím některá slevový kupon do lázní?konkrétně do belvedere.díky

i_julie
12. lis 2018

Dobrý den všem, mám ještě slevové kupony do Františkových Lázní. Pokud potřebujete, ozvěte se.

utrikocku
27. lis 2020

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na zkušenosti z FL. Je to pro mě novinka, takže nemám moc informací. Doktorka mě chce poslat a já ještě zvažuji, bojím se, že to na mě bude dlouhé. Můžete mi povědět, na jak dlouho se jezdí ( v hlavě mám 3-4 týdny)? Je možné jezdit na víkendy domů? Případně, jak jste řešily, když jste chtěly, aby za Vámi přijel partner na víkend a třeba i přespal? Měly jste jednolůžkový pokoj, a jaký je cca příplatek za tu doby pobytu? Nejdříve bych jela březen dál. V zimě se mi nechce 🙂 Díky moc za zkušenosti.

lennus
28. lis 2020

@utrikocku Ahoj, mrkni tady na moje články, doporučuju lázně, jinak za mnou na víkendy jezdil muž se synem, pronajali si vždy v okolí něco levného a já tam s nimi přespala.

odvalilova25
29. lis 2020

@utrikocku na vikend domu nesmis, ale prijet za tebou muze, doporucuji v okoli sehnat ubytko. Jinak to jsou super 3 tydny