Pokles bazální teploty po ovulaci

ell94
28. dub 2019

Ahoj, chci se poradit. Bazalni teplotu merim druhy měsíc, a teď mám po ovulaci, do ms 10 dnů. Teplotu mám 36,9, měrim ve stejný čas, na stejném místě, bez vstáváni. No a dnes ráno byl teplota 36,5. Nevíte, co by to mohlo byt? Stalo se to některé?

jaja01k
28. dub 2019

Nemusí to znamenat vůbec nic. Záleží, jaké budou teploty v dalších dnech, a jak bude celkově vypadat graf.

hermij
28. dub 2019

Přesně, jak píše jaja. Jeden pokles nic neznamená, spíš nahraj fotku se záznamem a můžeme se na to podívat ;)

dides45
Autor odpověď smazal
Zobraz
jirikmaminka
2. čer 2019

Holky co myslite na muj graf me uz to snazeni normalne nici ted mam po ovulaci a za 11 dni by mela prijit ms testy zatim delat nebudu kousnu se a vydrzim do ms zda to dostanu nebo ne kolik kdy kdyb se to tykalo na tehotenstvi by mela.byt teplota nahore

jaja01k
2. čer 2019

@jirikmaminka Ta dnešní vysoká teplota znamená, že s největší pravděpodobností proběhla ovulace. Teď by se ti měla teplota držet vyšší a až před očekávanou menstruací případně klesne. A když neklesne, udělej test. Ale na to je ještě čas, to tak cca za 10 dní.

jirikmaminka
2. čer 2019

@jaja01k a jak je to kdyz uz je pak zena tehitna tak uz ovulace nejsou vim ze je to blba otazka ale ja fakt nevim

hermij
2. čer 2019

Jasan 🙂 Ve chvíli, kdy moc převezme progesteron a oplodněné vajíčko se uhnízdí, tak už vaječníky nedostávají od estrogenů signály, aby vaječníky tvořily nové folikuly s vajíčky.

obleceniahracky
12. led 2021

.Ahojky když jsem měla ovulaci, měla jsem BT 36,9 - předevčírem a včera.
Dnes mám BT 37,8
Po ovulaci mám.
Snažíme se o miminko a pobolívá mě podbřišek, dost teda na levé straně. Takové spíše píchání a v noci se potím jako 🐖
A to spávám v kraťasích a tílku. Tato BT může být projev raného těhotenství?